Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Харда е 120 ГБ. От стария хард, за C: ми е през кура...

Това за обединяването на партишъните как става? Като инсталирам новия Уин и после, така ли?

 

Няма проблем да ги обединиш и преди да го инсталираш, но си мисля че ако са големи дяловете, по-бързо ще стане, ако се обедини след преместването на ОС-а на другия HDD.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Каква е тази "върхова" и откога я има, че явно съм проспал нещо... Акциза ще е смешен, въпреки че сметката е около 300лв...

 

Иначе гледам компютъра ми заедно с мониторите консумира 500w... 600 ако го натоваря... а съм взел захранване от 1KW...

 

Става въпрос за доставена мощност, не консумирана. Как да е, смешно е, така че го забрави. Ако си на двойно тарифиране цените ще са други.

Link to comment
Share on other sites

Уиндоуса има ли някаква вградена програма за изключване след определено време или трябва да инсталирам отделно.

Link to comment
Share on other sites

Нещо става с фейсбука ми от няколко дена насам; като цъкна на титулната страница си излиза, но като се логна и акаунта ми и всичко е като в текстови формат.

Какво мога да направя.

Link to comment
Share on other sites

Някакъв Shazam emulator за PC ?

или начини за пускане на андроид апликации под Win.

 

Може да си сложиш emulator, но не знам до колко ще ти свърширабота (по принцип е предназначен за developer-и)biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Инсталирах си SSD-То. Тъпия Акронис ми прееба 500 ГБ информация. Всичко мога да преживея, ама снимките и музиката.... Сега се мъча с GetDataBack.

Link to comment
Share on other sites

Инсталирах си SSD-То. Тъпия Акронис ми прееба 500 ГБ информация. Всичко мога да преживея, ама снимките и музиката.... Сега се мъча с GetDataBack.

 

Ами защо не ме послуша да си направиш бекъп?

Link to comment
Share on other sites

От къде да си купя Уенлок или Мандевил?!?!? ОТ КЪДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ?!?!??!?!?!?!?

http://shop.london2012.com/mascot-olympic-toys/mascot-toys,default,sc.html

Малко скъпо излиза 34 паунда, ама ти си милионерче не те бърка

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

 

пробвах го ,ма не ме става.Пробвах 2 приложения ,едното - Shazam (не иска да работи) ,другото Soundhound (не иска да ми намери парчето...явно каталога е скромен).

Като цяло ми харесва програмата,но не мога да му свикна на тоя андроид.

Link to comment
Share on other sites

Някакъв Shazam emulator за PC ?

или начини за пускане на андроид апликации под Win.

 

Android Development Kit-a евентуално ама може да се изприщиш докато го подкараш и не съм убеден, че ще тръгне shazam т.е. може и да тръгне ама дали микрофона ще се върже не знам

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли представа дали ако хвана такси до Чешнегирово ще трябва да платя и обратния курс до Пловдив? Също и предположения колко ще излезе горе-долу, както и ако някой знае най-евтиното такси да сподели ще съм благодарен. :)

 

Със сигурност ще платиш и обратния курс - нормално е.

 

Мерси за информацията.

Edited by chefoto
Link to comment
Share on other sites

Edifier - много добра марка на много сносна цена. В Зора имт 2-3 вида 2.1 от техните ;) разгледай, имаше и 2ки само.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Дайде идея за прилични тонколонки. Нещо на logitech, creative но да не са n+1 а просто стерео и то относително компактни

 

Creative Gigaworks T20/T40

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...