Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Шибаният рутер постоянно си прави таш*аци с мен! Спира ми upload-а до машините, които са конектнати към него. Или дори и да не го спира го прави мега турбо тера бавен! Рестарт, нов фърмуер, удар в земята... Нищо не помага. По някое време се оправя сам. Някой да има идеи?

 

Да не прегрява?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не съм се замислял за такава възможност, защото все още можеш да се конектнеш към него, аи зимата също го правеше. А и download-а си бичи на макс.

Link to comment
Share on other sites

От някъде където продават Polaroid. Но моите лупи са хелиоматици, та аз поне ги мисля тия работи.

Link to comment
Share on other sites

Някаква идея какво стана с wrzru.com? Защо изчезна, някога ще я възстановят ли и т.н.? Питам, тъй като ми беше заглавна страница, а сега ме прехвърля директно към bt.wrzru...

Link to comment
Share on other sites

От къде си купувате слънчеви очила?

 

От Opticlasa в мола и от Lero. А да: други очила освен silhouette и то кафяви не искам и да чуя. Ваньо, ако искаш да те зарибя ела да ти покажа моите. До тук вече 2ма зарибих, третия не му харесаха цените и си взе някакви rayban-оподобни за 100лв понеже той само на поляризацията държеше. Аз след като поносих малко тези разкарах всички останали, вкл. подарих на моя кум едни ray ban - струваха ми се ужасно дървени, грозни и неудобни.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

На мен не ми отиват такива очила. Но и за мен цената ще е водеща. Нямам идея колко е нормално за едни очила. Никога не съм търсел, никога не съм гледал. :(

Link to comment
Share on other sites

Тези тук са около 400-600лв

 

За това дали ти отиват или не - виж и пробвай. Но това са очила които не усещаш че ги носиш. Хем не падат хем не се усещат

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Подскажи ми. Къде е "Огледалото"?

 

Това е ако караш по Мария Луиза и идваш от Главната в посока Мото Пфое. След кръстовището на Източен, по-надолу има светофар, на който може да завиеш само надясно към поделението. Продължаваш малко и зад спирката е едно заведение Огледалото, а малко след него е оптиката.

Link to comment
Share on other sites

Нямам идея колко е нормално за едни очила. Никога не съм търсел, никога не съм гледал. :(

 

Евтини очила със защити са между 40 и 100лв. Дизайнерските марки са от 150 - 200лв нагоре, като по-известните като Gucci, Prada, D&G, Armani, Bvlgari, Roberto Cavalli започват от 300 нагоре.

Link to comment
Share on other sites

На жена ми взехме едни Polaroid за около 100 лв(бяха с някакви намаления) - с разни антирефлексни покрития, намаляват плясъка ала-бала. Добри са.

Link to comment
Share on other sites

Преди време някой беше питал същото, но тъй като не помня отговора(който също е и към 30-50 страници назад) питам и аз: къде мога да занеса да изследват определено вещество? Става въпрос за един креатин, който имам съмнение, че освен известния положителен ефект, е имал и доста негативен такъв(няма да ви занимавам с подробности в какво се изразява той). Когато си го купих от сила.бг в коментарите нямаше негативни мнения, но е възможно да съм нацелил кутия с прецакан материал, така да се каже... И тъй като 1 приятел също има определени оплаквания след приемането на същия този креатин (от моята кутия) имаме силни подозрения, че именно креатинът е причината за тези ни оплаквания. Та сега след като споделих човешката си житейска драма, бих се радвал ако ми дадете отговор на въпроса от 1втото изречение. А и също колко време отнема и приблизително какви пари струва/?

Link to comment
Share on other sites

1.Да, постижима идея е.

2.Дай данни на говорителите и ще видим какво можем да предложим като възможности.

3.Най-добре е дърво, но може да минеш с MDF или с ПДЧ.

 

Извинявам се за късния отговор. Като цяло желанието ми е да разбера как се изчислява обема на кутиите според мощността на говорителите, подходящи материали и т.н. Ето и информация за говорителите:

 

Едните говорители са:

МОЩНОСТ:30W

ДИАМЕТЪР:~23сm

Pmax (МАКСИМАЛНА МОЩНОСТ):150W

ИМПЕДАНС:4om

Вторите:

МОЩНОСТ:15W

ДИАМЕТЪР:~13сm

Pmax (МАКСИМАЛНА МОЩНОСТ):60W

ИМПЕДАНС:4om

Пищялки 1:

ДИАМЕТЪР:~6сm

липсват данни по тях

Пищялки 2:

ДИАМЕТЪР:~9сm

МОЩНОСТ:0.25W

ИМПЕДАНС:8om

Тези вторите пищялки надали ще може да се включат в сметките, но давам информация и за тях..

А относно първите пищялки, ако може/знаете/ с мултицет да им се измери съпротивлението, ще кажа и те колко са.

 

 

 

И един въпрос в съвсем друга насока:

Имате ли идея къде мога да намеря такива фигурки из Пловдив или София?

Moving Head Chihuahua & Hula girl for car dashboard

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...