Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Скъп, не скъп, Драго е бояджията в Пловдив. Оказа се, че много хора, бояджии ходят при него да си правят цветовете за боядисване. Срещу хотел "Норис" се намира офисчето му, на ул. "Богомил". Може би има вероятност да поеме ангажимент със закъснение, ако има много работа. Но си заслужава чакането.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Къде освен в Бриколажа биха се намерили градински декоративни фигурки(щъркели да речем)?

 

Или пък телефон на фирма или магазин занимаващи се с такива неща.

 

Има едно село след Пазарджик в посока Велинград където има изложени подобни фигури за градина точно до пътя и доколкото знам са доста евтини. Ако ти се разхожда може да минеш да провериш.

Link to comment
Share on other sites

Скъп, не скъп, Драго е бояджията в Пловдив.

 

+1 :punk

 

 

.

 

Дедо, я кажи защо Амазон не ще да ми приеме адреса на регистрацията?

 

This item cannot be shipped to the address you selected. You may either change the shipping address or remove the item by clicking Delete.
Link to comment
Share on other sites

Дедо, я кажи защо Амазон не ще да ми приеме адреса на регистрацията?

 

Защото това, което искаш да го вземеш не го продават Амазон, ами някакви други селяни които могат да изпращат единствено до тяхното си село.

Link to comment
Share on other sites

Дедо, я кажи защо Амазон не ще да ми приеме адреса на регистрацията?

Прати ми линк да погледна. Понякога Амазон се омазва и те изпраща към страницата за доставки само за САЩ.

 

 

Midex: Пратих на ЛС.

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi bi li mi kazal programa koqto moje da vystanovi iztriti file-ove ot HDD.Obyrkahme malko edna preinstalaciq sas sykvartirantite,i formatirahme D-to.

 

Sorry za shliokavicata ,obache o6te ne sme sloji Flex type ... :D

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi bi li mi kazal programa koqto moje da vystanovi iztriti file-ove ot HDD.Obyrkahme malko edna preinstalaciq sas sykvartirantite,i formatirahme D-to.

 

Sorry za shliokavicata ,obache o6te ne sme sloji Flex type ... :D

 

Малко встрани - какво общо имат кирилицата и шльокавицата с Flex type? Не стига че сте преинсталирали компютъра, ами пак ще го заразявате. Не мога да повярвам, че през 2011. все още някой има такива идеи.

 

За възстановяването - Нека силата бъде с вас!

Link to comment
Share on other sites

за въстанловяване дори от форматиран хард - GET DATA BACK

има версия за fat и за ntfs

имам и двете, някви не много актуални, ама работят 100%

зор е, с 80ГБ дял се мъчих около 2 дена, но работи

 

съгласен съм с колегата за флекс тайп и 21-ви век

Link to comment
Share on other sites

Sorry za shliokavicata ,obache o6te ne sme sloji Flex type ... :D

 

Не си извинен. Виж ако беше сложил Flex Type бих могъл да те извиня. Има си прекрасни драйвери за клавиатурата които се интегрират прекрасно и не размазват нацяло системата като смотания Flex Type. От 10 години не го ползвам и мислех че отдавна са го забравили всички, последните 2 месеца ти си втория който го споменава.

 

PS: Ето един такъв драйвер който бях правил с Microsoft Layout Creator който при това генерира кадърна инсталация. Ако искаш свали си програмката от майкрософт (безплатна е) и си направи каквото ти е кеф. Аз този го направих за да имам и с ударение вместо голям ер-малък.

 

https://www.bulforum.com/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=1951

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Аз пък като си слагам кирилица , копирам в System32 тези два файла :

 

kbdbupho.dll

kbdbupho.reg

 

Отварям .reg файла , цъкам OK и готово. После само нагласям от Language Bar, че искам Bulgarian(Latin).

 

 

ПП:

качих ги в woofiles.com

 

 

kbdbupho.dll

 

kbdbupho.reg

Edited by REDLINE
Link to comment
Share on other sites

Ако някой иска, мога да ги upload-на някъде, ама не знам къде може без регистрация .

 

При мен библиотеките са с малко по-различно име, но това най-вероятно е защото съм с XP - kbdbd.dll, kbdBF.dll, BgKYBSXP.inf.

 

А за качването на файлове без регистрация - в Dox.bg.

 

 

П.П. Флекс тайп работеше доста добре под '98SE и не толкова добре под XP, така че всякаква негова употреба на системи с XP и нагоре е напълно безсмислена.

Link to comment
Share on other sites

Да бе да! Единствения по-голям вирус от Flex Type е... всъщност не се сещам. Нямал си проблеми, щото не ти се е налагало да ползваш нещо с малко по-специфични изисквания към регионалните настройки и езика. Аре молим ви се, тоя вирус Datecs да си го вземат и да си го наврат там, където ни слънце, ни луна изгрява и то без смазка. Мога да им предложа и обувалка.

Link to comment
Share on other sites

@TRIBALERO

Флекс тайп е една прекрасна програма,досега съм нямал никакви ядове с нея.Слагай я спокойно.

 

:Facepalm: :Facepalm: :Facepalm:

 

Блаженни са невежите!

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем с едни пчели на терасата....

 

Направиха си малък кошер (пита, по-скоро, 4 на 4 см.) . Изгоних ги с дим, а после подпалих гнездото и го бутнах. Няколко дни по-късно пак са там! На същото място! И строят ли, строят....

 

Май трябва да ги избия докато всички са там? С някаква отрова да ги напръскам ?

Edited by REDLINE
Link to comment
Share on other sites

Има едно село след Пазарджик в посока Велинград където има изложени подобни фигури за градина точно до пътя и доколкото знам са доста евтини. Ако ти се разхожда може да минеш да провериш.

Добра идея :blush:

Link to comment
Share on other sites

Кажете откъде в Пловдив мога да си купя халогенни крушки за кола Philips или Osram,на по-сносни цени от тези в хипермаркетите?Някой ако е купувал скоро да каже магазин

Link to comment
Share on other sites

Точно на Т-образното на Пещерско на ХЕИ (РИОКОЗ) трябва да има специализиран магазин. Нз дали ще са по-ниски цените ама трябва да има избор поне.

Link to comment
Share on other sites

Кажете откъде в Пловдив мога да си купя халогенни крушки за кола Philips или Osram,на по-сносни цени от тези в хипермаркетите?Някой ако е купувал скоро да каже магазин

 

Ако си с H4, мога да ти подаря няколко. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз първи? Щото от бая време се чудя ама нз дали ще има ефект при тоя 1секционен фар на s40 - то и без това не свети, пък и трябва и после реглаж да ходя и все не се навивам.

 

Я сподели при теб как е ефекта.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Трябва ми ето такава крушка- http://www.google.bg/search?q=12v%2051w%20p22d&oe=utf-8&rls=org.mozilla:bg:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&hl=bg&tab=wi&biw=1280&bih=834

Тях даже не ги намерих в тия хипермаркети

Link to comment
Share on other sites

Аз първи? Щото от бая време се чудя ама нз дали ще има ефект при тоя 1секционен фар на s40 - то и без това не свети, пък и трябва и после реглаж да ходя и все не се навивам.

 

Я сподели при теб как е ефекта.

 

Това към мен ли е, че нещо не схващам смисъла....

 

@edeam, сори - не си с H4. :(

Link to comment
Share on other sites

Не си извинен. Виж ако беше сложил Flex Type бих могъл да те извиня. Има си прекрасни драйвери за клавиатурата които се интегрират прекрасно и не размазват нацяло системата като смотания Flex Type. От 10 години не го ползвам и мислех че отдавна са го забравили всички, последните 2 месеца ти си втория който го споменава.

 

PS: Ето един такъв драйвер който бях правил с Microsoft Layout Creator който при това генерира кадърна инсталация. Ако искаш свали си програмката от майкрософт (безплатна е) и си направи каквото ти е кеф. Аз този го направих за да имам и с ударение вместо голям ер-малък.

 

https://www.bulforum.com/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=1951

 

Мерси,сега го оправих на тази машина.

 

@mordeath, братле много добре знам какво е флекс тайп,просто бързах за работа предният ден и нямах време да ровя за програми.

Link to comment
Share on other sites

Това към мен ли е, че нещо не схващам смисъла....

 

Дам. Кажи има ли ефект при теб? Форда май е с 1 секция - къси и дълги, нали? Щото четох за бая проблеми, счупени щипки за ел. регулация при смяната на крушките и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Привет,искам да проверя на кого на името се води в КАТ една кола.Имам регистрационен номер и VIN.Ако питам директно в КАТ ще ми кажат ли?Има ли и друг начин да разбера?Мерси ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...