Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Транзакция е, но както каза колегата тя се извършва от 2-5 работни дни.

 

Другият момент е, че понякога закъснението идва не само от това, кога пейпал ще реши да ти дръпне контролната сума, а и поради някакъв буферен период от време, характерен за самата банка. Напр. при мен "рефунда" винаги се появява със закъснение между 5 до 10 дена от датата на извършването му.

 

 

Какъв подарък мога да направя на близък човек, чиито хобита са каменоделство и дърводелство? :blink:

 

 

Предполагам някакви специализирани инструменти от рода на длета и др. такива - има ги в най-различни форми.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Какъв подарък мога да направя на близък човек, чиито хобита са каменоделство и дърводелство? :blink:

 

Ами...като за начало може да му подариш комплект качествени дърводелски ножове. Не са много скъпи - около 60лв. Иначе ако искаш да го зарадваш сериозно, му купи от Амазон някоя рядка книга за каменоделството. Но там е солено....

Link to comment
Share on other sites

Дали има вентилаторчета за компютър,но да са с USB :confused

Има, по 5-6 кинта са.

Link to comment
Share on other sites

Може ли до Сърбия да се иде само с лична карта?

 

Не. Трябва ти паспорта.

 

Каква реклама? Говорим за нещо което ти е харесало. Аз съм с латексов матрак не помня на коя фирма но се схващах и в един момент се усетих че подматрачната скара е крива мамка му и си поръчах една по-голяма подсилена която да стъпи направо на пода. Не съм кой знае колко възхитен но е доста по-добре отколкото беше.

 

Ти я разясни какво му е по-доброто на тези другите матраци за които говориш? Питам сериозно ако искаш на ЛС ми отговори но много ме вълнува какво означава "висок клас" матрак и какво му е по-хубавото от тези от по-нисък (не говорим за дунапренени гадости които спарват и се смачкват след 6 месеца все пак но не съм особено наясно какви са предимствата на латекса или мемори пяната и т.н.) Ако имаш време пусни някой линк към добро обяснение или разкажи с твои думи :)

 

Нямам никакво време, затова ако искаш ми се обади по тоя въпрос. Казвам висок клас, защото примерно за моето легло обикновения матрак е около 240-250 лева, а този, за който ти говоря е към 800. Гледах и тествах и матраци Дормео - също ми направиха много добро впечатление. Но при възможност да купя този с цена към 800 за малко над 500 познай накъде се ориентирам devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Да ми кажете откъде мога да си намеря четка за баня та да си търкам гърбот? Вече в няколко магазина за 1 леФ проверявам, но без успех...

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, в Карфур има, но не са много евтини. Едни такива като твърда гъба с доста дълга дръжка. Бежови на цвят. Намират се при козметиката, ако не се лъжа до душ-геловете и другите принадлежности за къпане.

Link to comment
Share on other sites

Има ги в магазините за козметика. При майка ми са около 5лв. В Пловдив може и за по-малко да ги намериш...

Link to comment
Share on other sites

Искам да си напрая копие на албума от абитуриенския бал.Знаете ли къде могат да ми я свършат тая работа качествено :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Намерих тая кешовица в едно старо портмоне,според вас има ли някаква стойност днес освен сантиментална? :)

 

 

Днес - само сантиментална ; след 100 години - може и да им се качи нумизматичната стойност. :))

Link to comment
Share on other sites

Искам да си напрая копие на албума от абитуриенския бал.Знаете ли къде могат да ми я свършат тая работа качествено :unsure:

 

Ами в подлеза на Тримонциум има много добро фото. Момичетата са много ведри и усмихнати, работят бързо и качествено. Цените са съвсем нормални. От страната на централния офис на ОББ като влезеш в подлеза, пада ти се първото от лявата страна.

Link to comment
Share on other sites

за това + ли става въпрос:

3767fd81bddb7dcdb2f3ecdf03bc8450.png

 

 

 

 

Мерси....обаче не се получи. Ъпдейтнах я и стана. Кофтито е, че не ми харесва къде е разположен бутона Home page, а знам, че можеше да се настрои тая хава :D

Link to comment
Share on other sites

Мерси....обаче не се получи. Ъпдейтнах я и стана. Кофтито е, че не ми харесва къде е разположен бутона Home page, а знам, че можеше да се настрои тая хава :D

View ==> Toolbars ==> Customize... и с курсора си ги местиш където ти е кеф

Link to comment
Share on other sites

Знам, че следните файлове съдържат "вируси", но не искам да ги изтривам по разбираеми причини

92783ca5eca494b73b2616d52d5d6bbb.png

Как да ги изключа от всички възможни търсения, програмата е Norton Internet Security v18 (2011)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте. Можете ли да ми препоръчате място, на което мога да даря дрехи в добро състояние (на възрастен човек), където е най-вероятно да има полза от тях?

Link to comment
Share on other sites

Може ли до Сърбия да се иде само с лична карта?

Може!

 

Не може.

Бъркаш се ;).

 

Не. Трябва ти паспорта.

И ти така като по - горния.

Link to comment
Share on other sites

Nokia Ovi SUite продължава да ми изписва COULD NOT CONNECT TO SERVER...Някой има ли идея защо?

 

пробвай run program as administrator, дай на ехе-то пълни права от всички потребители

Link to comment
Share on other sites

пробвай run program as administrator, дай на ехе-то пълни права от всички потребители

 

run as administrator не помага... когато се опитам да се лог-на ми изписва това 3500062D.jpg както и това 3500066B.jpg

Link to comment
Share on other sites

при мен подобни проблеми обикновено са в правата на директорията, където е eхе-то или run as administrator

тъй като може би твоят проблем е по-сложен - потърсих в интернет и попаднах на:

- delete expired certifikates from system

- restart application or the pc

- login OVI is successfull

Link to comment
Share on other sites

Нумизматична стойност нали имат само ако са нови?

 

Не точно...ако не са влизали в употреба, обикновено са по-ценни, но има случаи, когато няма как да се намерят банкноти (или монети) невлизали в употреба и въпреки всичко цената им е голяма, защото тиражът е бил малък или "объркан". В неговия случай обаче, дори и да не бяха влизали в употреба, пак ще са с "нищожна ценност" поради скорошното им издание, огромният тираж, а и доста хора пазят или намират все още такива банкноти, забравени нейде из старите дрехи или шкафове. От същия период в ибей дори се продават на пачки по 100 бр. банкноти с поредни номера, невлизали в употреба, с бандерол на БНБ, и то - за доста малки суми. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...