Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

А трябва ли да се направи няква предвариътелна организация и дали има вреда за хората?

 

Предполагам, че не.

Един ден просто се прибрах в къщи и баща ми ми каза вечерта "След като пръскаха, май няма толкова много хлебарки". И настина, 1 ден след това почти нямаше следа.. Та щом не съм разбрал изобщо, че са пръскали, значи няма предварителна организация и вреда за хората. Обади се в ХЕИ най-добре и попитай там. :)

 

Имаш съобщение от преди 1 седмица, на което настоявам да отговориш :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Предполагам, че не.

Един ден просто се прибрах в къщи и баща ми ми каза вечерта "След като пръскаха, май няма толкова много хлебарки". И настина, 1 ден след това почти нямаше следа..

 

След един месец обаче те предупреждавам, че ще е същото като преди...

Link to comment
Share on other sites

След един месец обаче те предупреждавам, че ще е същото като преди...

 

Предполагам, но те след 1 месец по принцип изчезват гадините.

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, но те след 1 месец по принцип изчезват гадините.

 

Нещо много си се объркал по отношение на хлебарките, но да не спамим тук. Гарантирам ти, че скоро ще се върнат. Пръскането е временно решение.

Link to comment
Share on other sites

Нещо много си се объркал по отношение на хлебарките, но да не спамим тук. Гарантирам ти, че скоро ще се върнат. Пръскането е временно решение.

 

A кое е по-трайно от него?

 

 

Мамка му, има тема за хлебарките! Разказали сме всичко там. Чети.

 

Ми дай линк де :) :P

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

За гръцката храна ли говориш? Има такава на 3 етаж (ако не се лъжа) на Мол Галерия (ул. "д-р Георги Странски" 5).

Link to comment
Share on other sites

Някой да има представа къде мога да си намеря "ортопедични" чехли. Говоря за летни чехли за на вън. И под ортопедични имам предвид - да имат възглавничка за свода на стъпалото. Казаха ми да търся по дрогериите, но не намирам.

Link to comment
Share on other sites

Някой да има представа къде мога да си намеря "ортопедични" чехли. Говоря за летни чехли за на вън. И под ортопедични имам предвид - да имат възглавничка за свода на стъпалото. Казаха ми да търся по дрогериите, но не намирам.

Dr.Scholl sre6tu Prirodonauchniq muzei proveri tam .

Link to comment
Share on other sites

Спешно ми трябва информация за някакви препарати (който без проблем могат да бъдат намерени из Америка),с които може да се изчисти от бълхи!

Вече пръскаха уж един път в апартаментите ни в щатите,обаче пак имаме бълхи.Идва ми наум че не може да се живее така ,сигурно носят и болести.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Raid за пълзящи насекоми. Да, бълхите пренасят чума, бяс и краста. Не винаги, но пренасят.

Link to comment
Share on other sites

А, най-сигурният метод за справяне с бълхи е като си вземеш котка, която в последствие обаче, трябва да третираш редовно с пипети. Противоблъхният препарат от който съм най-доволен е "Fiprex", хубавото в случая е, че го има и във вариант разтвор за третиране на помещения. Самият препарат е до толкова безвреден, че в листовката му специално е упоменато, че може да бъде прилаган върху бременни и кърмещи живинки. Нещо с което могат да се похвалят много малко от известните и скъпи препарати.

Link to comment
Share on other sites

Та значи чудя се да си взимам лаптоп но ми казаха , че в големите супермакети ( метро , карфур , техномаркет ... ) са по скъпи . Предполагам ще взимам нещо на изплащане но ми се иска да разгледам повечко магазини та ако може да предложите някой дори и онлайн да са , даже и втора употреба бих разгледал . Мерси предварително .

Link to comment
Share on other sites

Та значи чудя се да си взимам лаптоп но ми казаха , че в големите супермакети ( метро , карфур , техномаркет ... ) са по скъпи . Предполагам ще взимам нещо на изплащане но ми се иска да разгледам повечко магазини та ако може да предложите някой дори и онлайн да са , даже и втора употреба бих разгледал . Мерси предварително .

 

Има някакви регламентации вече и цените на лаптопите са еднакви, освен ако не са на промоция. Може да погледнеш и да се убедиш сам.

 

Иначе laptop.bg мисля, че е добре зареден магазин.

Link to comment
Share on other sites

Иначе laptop.bg мисля, че е добре зареден магазин.

 

ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ДОБРЕ бих казал. Кофти е че не можеш да ги погледнеш на живо ами трябва по каталог но пък е удобно като избираш по параметри. Иначе имат уникални модели. 3ти лаптоп купувам от тях.

Link to comment
Share on other sites

Може да си харесаш един или повече в laptop.bg и после да ги разгледаш на живо в магазините. :)

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив мога да намеря магазини за:

1. Да купя сяра от онази която използват за дезинфекция и морене на молци, където се меши с въглени и се запалва да мирише та да трепе гадовете.

2.Избор на препарати за борба с молци и прочее гадове, всякакви, дори и от онези които приличат на спреьове и фущят постоянно и се затваря стаята плътно за някакви часове.

Благодаря.

Edited by Ton4o
Link to comment
Share on other sites

Сяра - в магазина за реактиви в Капана. Препарати - най-добре в някой магазин за битова химия.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...