Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не желая да внасям автомобил. Търся с кой да си поделя контейнер защото не ми се плащат баснословни суми за транспорт съизмерими с цената на стола който искам да си докарам от щатите а един контейнер може да събере спокойно освен автомобила и моя стол.

Link to comment
Share on other sites

Контейнерът събира два. Повече от 1000$ е дране, може да паднеш и до 800. Стол могат да ти метнат вътре винаги, заедно с торба пресен кокаин a.k.a uncut хахахах

Link to comment
Share on other sites

Контейнерът събира два. Повече от 1000$ е дране, може да паднеш и до 800. Стол могат да ти метнат вътре винаги, заедно с торба пресен кокаин a.k.a uncut хахахах

 

Все ми е тая... въпроса е че ми трябва някой който да докарва нещо насам с контейнер и да има малко празно място вътре в него за да набутаме кашон 1.80мх1.2мх0.6м (нещо такова). И той ще е доволен както и аз защото $650 за доставка с UPS ми се виждат някак прекалено

Link to comment
Share on other sites

...заедно с торба пресен кокаин ...

Все ми е тая... ....да има малко празно място вътре в него за да набутаме кашон 1.80мх1.2мх0.6м (нещо такова).

 

Дай го насам тогава като ти е все тая - с Виден ще го направим на дози и ще го пласираме на дребно, а после ще ти купим един камион със столове (камионът е бонус). :lol:

Link to comment
Share on other sites

Все ми е тая... въпроса е че ми трябва някой който да докарва нещо насам с контейнер и да има малко празно място вътре в него за да набутаме кашон 1.80мх1.2мх0.6м (нещо такова). И той ще е доволен както и аз защото $650 за доставка с UPS ми се виждат някак прекалено

Този казус требе да се обсъди на поне 18 годишно .... devil.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Някаква идея с каква програма мога да проверя от къде ми забива компютъра? Проблема е че както си върви изведнъж си замръзва и трябва да се рестартира.

Link to comment
Share on other sites

Пробвай "advanced system care", би трябвало да го оправи след сканиране и оправяне на проблемите, аз съм много доволен от тая програмка.

Link to comment
Share on other sites

Този казус требе да се обсъди на поне 18 годишно .... devil.gif

Девойче? Или ще залитате по момченца?

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Аре бе кажете за някой дето доставя коли (или нещо друго с контейнери) стига се бъзикайте.

 

Прати го на някой познат в щатите да ти го пусне по пощата бе Дядо. И без това ще ти пътува повече от 2 седмици с тоя контейнер, да не е и месец.

Пощенската пратка няма да ти е $650. Можеш да си сигурен. Потърси фирма за групажи, дето пренася Freight от САЩ. Те ще те натъкмят някъде. Тия дето пренасят коли са "тарикати" всичките и ще те изцоцат колкото могат повече.

Link to comment
Share on other sites

Колко мислиш ще ми излезе да пратя по пощата нещо тежащо около 60кг?

 

Потърси фирма за групажи, дето пренася Freight от САЩ

 

Това не го разбрах. Т.е. предполагам какво имаш предвид и затова търся такива с коли но реално бих могъл да се разбера с всеки внасящ някакви по-тежки неща на палети, само че не се сещам за никой

Link to comment
Share on other sites

Именно по тази причина си има фирми, които се занимават с тази дейност. На махленска нога работа няма да свършиш, тия дни ще ти дам нЕкои насоки по въпроса. Дай ми малко време.

Link to comment
Share on other sites

Именно по тази причина си има фирми, които се занимават с тази дейност. На махленска нога работа няма да свършиш, тия дни ще ти дам нЕкои насоки по въпроса. Дай ми малко време.

 

Аз намерих вече именно фирма която се занимава с транспорт на по-обемисти неща от щатите дотук в частност и автомобили. Мерси все пак за желанието :)

Link to comment
Share on other sites

Колко време трябва да седи нов хладилник преди да го включа да работи. Някои казват 24 часа, на книжката пише 2 часа, аз пък мисля да го включа след един час. Какво може да му стане?

Link to comment
Share on other sites

Ако хладилника не е навеждан и не е лягал може да го пуснеш веднага. Ако обаче сте го слагали да ляга при транспорт и прочее е задължително да престои, тъй като маслото в компресора трябва да се утаи на мястото си.

 

Между другото в Джъмбо верно няма коронки хахаха

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...