Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой може ли да ми каже какво представлява специалността "Комуникации", какво се учи при нея и кои са балообразуващоте предмети при нея, щото разрових къде ли не и не открих нищо

 

 

Някой ще може ли да ми помогне? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Малко е тъпо ама цъкнал ли си отметката да те логва автоматично??? :laughing:
:laughing: :laughing: :laughing:

Оправих го - проблема беше в бисквитите. Изтрих ги и се оправи...

 

Ама имам друг проблем, който още не мога да реша - не мога да си кача снимка в профила. Голяма е 122 на 150 пиксела и е 30Кб. Въпреки че като гледам други са си сложили много по-големи снимки и нямат проблем. На мен ми дава грешка и да се свържа с администратор.

Link to comment
Share on other sites

:laughing: :laughing: :laughing:

Оправих го - проблема беше в бисквитите. Изтрих ги и се оправи...

 

Ама имам друг проблем, който още не мога да реша - не мога да си кача снимка в профила. Голяма е 122 на 150 пиксела и е 30Кб. Въпреки че като гледам други са си сложили много по-големи снимки и нямат проблем. На мен ми дава грешка и да се свържа с администратор.

Your avatar must be no bigger than 100 pixels by 100 pixels in size. Uploaded avatars from your computer must be no larger than 20 KB.

 

Не е ли това ограничението а ако искаш по голяма от това то отговора се крие във въпроса говори с някой модератор или админ :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Your avatar must be no bigger than 100 pixels by 100 pixels in size. Uploaded avatars from your computer must be no larger than 20 KB.

Не е ли това ограничението а ако искаш по голяма от това то отговора се крие във въпроса говори с някой модератор или админ :laughing:

В случая не става дума за аватара, а за снимката...както и да е, ще се опитам да му помогна по-късно...

Link to comment
Share on other sites

В случая не става дума за аватара, а за снимката...както и да е, ще се опитам да му помогна по-късно...

Oпа my mistake... :laughing: днес не ми върви и все пак познах че някой от мод.екипа ще помогне :pirate

Link to comment
Share on other sites

Ама имам друг проблем, който още не мога да реша - не мога да си кача снимка в профила.

 

Това е защото форума има защита и не позволява качването на грозни снимки :P :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Интересувам се къде във Пловдив има трезор и колко са наемите за една година за различните големини на касетките.На частни трезори,като ограбения наскоро в София,нямам доверие,предпочитам да е в някоя банка.

 

Трезор имат DSC СОТ, приличен е (влизал съм) и не е фатално скъп. Иначе може да си наемеш касета в повечето банки - един вид отговора се съдържа във въпроса ти :rolleyes:

 

--------------------

 

Rimy_Sun, видя ли случайно коментара относно капките?

 

Капките не действат...вече 1 седмица никакъв резултат, абсолютно нищо....защо залъгвате хората така? Чашката си му е все така сладка, дори и вкуса на капките усеща, а уж били и за тайна употреба - куп измишльотини!!! И какви са тези блестящи отзиви за капките от хора, които навярно не съществуват?? Смятам да сигнализирам Комисията за защита на потребителите, не си мислете че ще оставя така нещата.....

Link to comment
Share on other sites

Rimy_Sun, видя ли случайно коментара относно капките?

 

Капките не действат...вече 1 седмица никакъв резултат, абсолютно нищо....защо залъгвате хората така? Чашката си му е все така сладка, дори и вкуса на капките усеща, а уж били и за тайна употреба - куп измишльотини!!! И какви са тези блестящи отзиви за капките от хора, които навярно не съществуват?? Смятам да сигнализирам Комисията за защита на потребителите, не си мислете че ще оставя така нещата.....

Благодаря ти, заплес съм.

Link to comment
Share on other sites

Това е защото форума има защита и не позволява качването на грозни снимки :P :rofl:

 

Aa, много моля, без да ми крадеш авторските лафове :)

Link to comment
Share on other sites

Aa, много моля, без да ми крадеш авторските лафове :)

Е извинявай ама да претендираш че горното е авторски лаф измислен от теб е леко...наивно :allien

Link to comment
Share on other sites

- не мога да си кача снимка в профила. Голяма е 122 на 150 пиксела и е 30Кб. Въпреки че като гледам други са си сложили много по-големи снимки и нямат проблем. На мен ми дава грешка и да се свържа с администратор.

И аз имам същия проблем.Ако на някой модератор му се занимава ще съм му благодарен да ми помогне :)

Link to comment
Share on other sites

Защото е супер грозен. Сириъсли. Борда има защита.

 

 

Е извинявай ама да претендираш че горното е авторски лаф измислен от теб е леко...наивно :allien

 

Ето го. Измислих го на момента. Що да е наивно. Къде си го виждал преди 28 Октомври 2008 година? И защо по дяволите трябва да се захващате за всяка дума казана в тоя форум?

Link to comment
Share on other sites

И аз имам същия проблем.Ако на някой модератор му се занимава ще съм му благодарен да ми помогне :)

Вече би трябвало да можете да качвате спокойно снимки (само с индекси gif / jpg / jpeg / png).

 

Едит: Всъщност като гледам постовете в другата тема - май все още проблемът си стои. ;)

Link to comment
Share on other sites

И аз имам същия проблем.Ако на някой модератор му се занимава ще съм му благодарен да ми помогне :)

Вече всичко си работи, ще ви спестя гледането в темата... първо си преправяте снимките на компютъра в подходящ размер и тогава ги качвате (няма автоматично да промени размера) в профила си.

:)

Link to comment
Share on other sites

Вече всичко си работи, ще ви спестя гледането в темата... първо си преправяте снимките на компютъра в подходящ размер и тогава ги качвате (няма автоматично да промени размера) в профила си.

:)

Още със старата версия си беше настроен по този начин форума. Не знам защо си мислиш, че е нещо ново.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча сервиз за един хладилник Samsung No Frost. Има проблем с управлението, а гаранцията му е изтекла и понеже досега никога не съм имал проблеми с подобна техника съм в чуденка :) Мерси предварително :)

 

Anyone :rolleyes: Активизирайте се малко, че бирата ми е топла :angry:

Link to comment
Share on other sites

Anyone :rolleyes: Активизирайте се малко, че бирата ми е топла :angry:

Ако пазиш гаранционната карта виж кой им е официалният сервиз. Препоръчвам ти дам да отидеш. Другият вариант е да питаш в Техномаркет. Те са вносителя на Самсунг.

 

edit:

http://www.kkelectronics.com/servizi.php#link6

Пловдив ул. Весела 4 032 / 235 305 aklima_ardo@abv.bg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...