Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

откъде да взема от тези лепенки,които се поставят по стъклата и стъклопакетите при транспортиране?държат ги на разстояние един от друг и им пречат да се удрят и съответно счупят.продават ли се някъде и как им е професионалното название?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Може ли да се играе игра за GSM на компютър ?? И ако може как става ? мерси предварително

 

С някакъв джава емулатор

Link to comment
Share on other sites

Откъде бих могъл да си дръпна естествени гласове (Natural Voice) за Text to Speech програма (нямам предвид официалните сайтове като на AT&T например)?

Link to comment
Share on other sites

Откъде бих могъл да си дръпна естествени гласове (Natural Voice) за Text to Speech програма (нямам предвид официалните сайтове като на AT&T например)?

 

Най-голям шанс имаш в мулето за подобни екзотики.

Link to comment
Share on other sites

Вчера си купих пералня, но имам проблем с "инсталирането" ѝ. С входните води се справих, но за отходната има една оставена тръбичка в стената, която е доста по-голяма от тръбичката на самата пералня. В указанието е описано само как да се направи така, че мръсната вода да се изтича в мивката, като тръбичката се закрепи с една крива стойка, но не и как да я вкарам в тръбата за отходни води. Има ли нужда от някакви уплътнения, и ако да, как се поставят?

Link to comment
Share on other sites

Вчера си купих пералня, но имам проблем с "инсталирането" ѝ. С входните води се справих, но за отходната има една оставена тръбичка в стената, която е доста по-голяма от тръбичката на самата пералня. В указанието е описано само как да се направи така, че мръсната вода да се изтича в мивката, като тръбичката се закрепи с една крива стойка, но не и как да я вкарам в тръбата за отходни води. Има ли нужда от някакви уплътнения, и ако да, как се поставят?

 

Ако има U образна кривка за мивка в края на тръбата я махни. Задължително трябва дабре да уплътниш връзката! Пералнята изпомпва обратната вода към канала пода налягане. Ако е малък маркуч, а канала ти е фи 50 да кажем, натъпчи парченца стиропор да притиснат маркуча, след това обилно намажи със силикон, така че да не остават пролуки. Изчакай добре да изсъхне и втвърди - няколко часа минимум, най-добре цяла вечер - преди да ползваш пералнята.

Link to comment
Share on other sites

Ако има U образна кривка за мивка в края на тръбата я махни. Задължително трябва дабре да уплътниш връзката! Пералнята изпомпва обратната вода към канала пода налягане. Ако е малък маркуч, а канала ти е фи 50 да кажем, натъпчи парченца стиропор да притиснат маркуча, след това обилно намажи със силикон, така че да не остават пролуки. Изчакай добре да изсъхне и втвърди - няколко часа минимум, най-добре цяла вечер - преди да ползваш пералнята.

Много благодаря, захващам се :)

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив продават маратонки AIR?

Като Найк АИР или няква друга марка? ;)

Edited by Harlem
Link to comment
Share on other sites

Като Найк АИР или няква друга марка? ;)
Същите. В българия последно си купих преди две години от един магазин на булдозер, цената беше двуцифрена. Излезнаха не по-малко здрави от щатските, но кожата се олющи след едно океанско цопване. Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Същите. В българия последно си купих преди две години от един магазин на булдозер, цената беше двуцифрена. Излезнаха не по-малко здрави от щатските, но кожата се олющи след едно океанско цопване.

 

Nike видях да продават в Екселсиор на третия етаж, ама дали са и Еър - I don't know. Същата марка се продава и на малката главна във второто или трето магазинче след Халите. Check!

Edited by DaToNik
Link to comment
Share on other sites

Някой поръчвал ли си е кола от Щатите?

 

не ама си поръчах атв което в други ден трябва да пристигне , доста поразпитах и за колите кажи какво те интересува точно мога и да ти помогна ;)

 

 

 

 

а аз имам друг въпрос защо когато лаптопа ми е свързан към кабела като цъкна на пропертиис на мрежата ми показва скорост 100мб/с а когато лаптопа ми е свързан към същият интернет само че през безжичния рутър ми показва 54мб/с ? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

не ама си поръчах атв което в други ден трябва да пристигне , доста поразпитах и за колите кажи какво те интересува точно мога и да ти помогна ;)

Честито ! :) А пък като пристигне покажи снимки.

 

Има ли домашен ДВД плейър , четящ .mkv файлове :blink:

Мисля, че не. Този контейнер се отваря мисля с "Матрьошка" а не съм чувал домашно ДВД да го може това.

Link to comment
Share on other sites

Този формат го чете и KMPLayer. Ама за устройство с възможност да го чете, не вярвам да има. Пробвай да намериш някакъв видео конвертор от MKV ->AVI ,DIVX(там каквото ти поддържа плеъра) и тогава може да стане.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...