Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой да е видял цената на нафтата (дизела) днес? :)

Не, но 100% има промяна, защото снощи като се прибирах от диско(около 3-4 часа и минах през Шела до нас слагаха нови табелки.Сигурно вече е 2,60+. :@

Айде намерете олио откъде да взимаме и да караме. ;)

Моя кошник съм го пробвал с олио, малко повече чатка, но върви без проблем.Обикалях скоро кръчмите(поне 10-15), изглежда или всичко е завладяно от производителите на биогориво или наистина както казват готвят само с фритюрна мазнина.Абе поради една или друга причина, кой вече го събирал на друг, кой не ползвал олио не искат да продават.Ако някой има идея откъде да взема или направо продава, изкупувам олио по 1-1,5 лв/литъра(зависи от количеството и качеството(чистота, отенъци, шлака).

Офф:

Да предупредя колегите с по-нови дизели, не си правете експерименти като мен, някои марки и по-нови модели са доста претенциозни по-отношение на горивото и може да си навлечете доста скъпоструващи неприятности, а за колегите с по-стари дизели, много внимавайте дали взимате чисто олио или смесено с някаква маз или друга мазнина.Много ресторанти смесват всички мазнини, с които готвят като отпадък и накрая може да ви дадат 80 % фритюрна мазнина или някаква маз и съвсем малко олио и да ви кажат, че всичко е олио.Ако се усетите навреме и видите че стои по-гъсто и странно изхвърляйте докато му е време, че толкова проблеми може да си навлечете....бедна ви фантазия.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някъде да препоръчате да се продава обикновено огледало, което да може да се захване за стена ? Търси се минимална цена, просто огледало, без разни заврънтулки, формички и какво ли не, което само да вдига цена. Става дума за пробна в магазин за дрехи, съответно височината да е г/д над метър и подходяща ширина.

Link to comment
Share on other sites

А защо е заключен :unsure:

Оооо, чадооо...нов си още и не помниш славните времана на warez.ru тийма, който беше най-мощния и многоброен (300+ човека) клан във Вселена 1. :punk

Такова мачкане на клановете от София, Враца и останалите градове ставаше, че просто не е истина....даже в началото докато бяха шашнати и не се бяха ориентирали какви сме, се питаха в локалните си форуми "Абе има няк'ви нови...май са руснаци...някой знае ли откъде са и защо са толкова много..." :bgrin:

Еееххх....спомени и носталгия....и най-голямото недоспиване за период от година и половина през живота ми... :sick

 

П.П. ...а е заключен по инерцията от онова време, когато имаше доста конспирация и агент-провокатори...даже не знам сега има ли активни форумни играчи, които да го посещават... ;)

Link to comment
Share on other sites

л. 182. (Изм. - ДВ, бр. 51 от 2007 г.) (1) Водач, който превиши разрешената

максимална скорост в населено място, се наказва, както следва:

1. за превишаване с 10 км/ч - с глоба 10 лв.;

2. за превишаване от 11 до 20 км/ч - с глоба 30 лв.;

3. за превишаване от 21 до 30 км/ч - с глоба 100 лв.;

4. за превишаване от 31 до 40 км/ч - с глоба 150 лв. и един месец лишаване от

право да управлява моторно превозно средство;

5. за превишаване над 41 км/ч - с глоба 200 лв. и два месеца лишаване от право

да управлява моторно превозно средство;

6. за превишаване над 51 км/ч - с глоба 250 лв. и три месеца лишаване от право

да управлява моторно превозно средство.

(2) Водач, който превиши разрешената скорост извън населено място, се

наказва, както следва:

1. за превишаване с 10 км/ч - с глоба 10 лв.;

2. за превишаване от 11 до 20 км/ч - с глоба 30 лв.;

3. за превишаване от 21 до 30 км/ч - с глоба 50 лв.;

4. за превишаване от 31 до 40 км/ч - с глоба 100 лв. и един месец лишаване от

право да управлява моторно превозно средство;

5. за превишаване от 41 до 50 км/ч - с глоба 150 лв. и два месеца лишаване от

право да управлява моторно превозно средство;

6. за превишаване над 51 км/ч - с глоба 200 лв. и 3 месеца лишаване от право да

управлява моторно превозно средство.

Link to comment
Share on other sites

Оооо, чадооо...нов си още и не помниш славните времана на warez.ru тийма, който беше най-мощния и многоброен (300+ човека) клан във Вселена 1. :punk

Такова мачкане на клановете от София, Враца и останалите градове ставаше, че просто не е истина....даже в началото докато бяха шашнати и не се бяха ориентирали какви сме, се питаха в локалните си форуми "Абе има няк'ви нови...май са руснаци...някой знае ли откъде са и защо са толкова много..." :bgrin:

Еееххх....спомени и носталгия....и най-голямото недоспиване за период от година и половина през живота ми... :sick

 

П.П. ...а е заключен по инерцията от онова време, когато имаше доста конспирация и агент-провокатори...даже не знам сега има ли активни форумни играчи, които да го посещават... ;)

 

Ееехх. Мачкахме ги тогава. Верно в началото бяха стресирани. За около 1 седмица, след създаването си, съюза имаше около 130 члена.

 

Спомени спомени... Още помня как една вечер в 5 сутринта получих СМС за атака и като станах, видях че СМС-а пристига за 3-тата по ред атака и корабите ми ги нямаше. Имаше само рециклаж. И то в големи количества.

Link to comment
Share on other sites

А омразата м/у Хера и Вели? :)

а колко скриптове насътвориха за да се дебнат една друга?

 

ако енергията на женската омраза можеше да бъде впрегната, немаше да има нужда от ядрени реактори....

Link to comment
Share on other sites

Коя е Хера?

админ беше на булфлитаджиите а после и на хановете

боза с една дума ако трябва да характерезирам дейноста й

curiousity killed the cat а тя беше от мега,гига,хипер, ..... , любопитковците :)

Link to comment
Share on other sites

Оооо, чадооо...нов си още и не помниш славните времана на warez.ru тийма, който беше най-мощния и многоброен (300+ човека) клан във Вселена 1. :

 

Някъде там - 37-ми :punk ХОП

 

админ беше на булфлитаджиите а после и на хановете

 

Я пак? Защо не ми е познато това лице? Между другото админът и основен партньор в проекта ХАНОВЕТЕ - Зечо - ми е много мое момче :laughing: Аз съм от "бета тестърите" там :punk Хановете винаги ми е харесвала много повече от Флийта, а короната е Империя....

 

Само да ви кажа - за една нощ успях да се излекувам от тази много опасна болест, която се развива като рак почнеш ли с тези игри... и ако знаете колко по-добре се чувства човек като спре....

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Я пак? Защо не ми е познато това лице?

 

Говорим за 1-ви рунд. Когато всички играехме. После се разпръснаха хората. За мен точно края на рунда беше и края на играта. Иначе не можех да спра.

 

Xepa беше от съюза TYR и също админ.

 

Помня как се бяхме бунтували, че Veli я наказаха за нещо си там, а Xepa не. Ееех.

Link to comment
Share on other sites

Някъде там - 37-ми :punk ХОП

 

 

 

Я пак? Защо не ми е познато това лице? Между другото админът и основен партньор в проекта ХАНОВЕТЕ - Зечо - ми е много мое момче :laughing: Аз съм от "бета тестърите" там :punk Хановете винаги ми е харесвала много повече от Флийта, а короната е Империя....

 

Само да ви кажа - за една нощ успях да се излекувам от тази много опасна болест, която се развива като рак почнеш ли с тези игри... и ако знаете колко по-добре се чувства човек като спре....

 

защото зечо + бандата от варна и няколко други индивида бяха много заети с рев и сълзи когато собствениците на играта се смениха ... но това е друга тема :)

Link to comment
Share on other sites

защото зечо + бандата от варна и няколко други индивида бяха много заети с рев и сълзи когато собствениците на играта се смениха ... но това е друга тема :)

 

Съвсем друга - хич не си наясно - Зечо си прибра полагащата му се сума от Хановете, напусна и започна свой проект.

Link to comment
Share on other sites

Съвсем друга - хич не си наясно - Зечо си прибра полагащата му се сума от Хановете, напусна и започна свой проект.

ееееееееее ма си като петричката врачка значи ......... все ти да знаеш и да си отгоре :)

само че аз съм бил и на гости във варна така че ......

темата е приключена за мен

Link to comment
Share on other sites

Само да ви кажа - за една нощ успях да се излекувам от тази много опасна болест, която се развива като рак почнеш ли с тези игри... и ако знаете колко по-добре се чувства човек като спре....

На мен ми трябваше доста повече време...ама във втори рунд близо месец и половина бях в топ 10...което ми костваше денонощия неспане, стряскане при всеки SMS, зарязване на всички извън-булфлитски контакти, тотална липса на пари (бях си зарязал и работата)....прав е Виден - абсолютна наркотична зависимост....не препоръчвам на никой да опитва, освен ако не иска да си играе ей така между другото без амбиция за успех и напредък...което на мен (за съжаление) не ми се удава в никоя област...'или-или'). ;)

 

Хайде стига сме обсъждали тая идиотска игра...btw, бат'годзи (w00x) също беше шеф на съюза за доста време. :punk

 

А сега...да продължаваме с "нестандартните въпроси". :)

Link to comment
Share on other sites

Тези предаватели , които ги включваш на мястото на запалката и към тях вързваш флашка с памет и те работят на определена честота , която може да се хване от радиото на колата и разбрах , че в Метро има такива по 35лв. искам да попитам дали ако си вържа гсм ( имам 2 гб памет ) ще работи като флашка ?

 

EDIT: Къде мога да намеря капачки с буква К от промоцията на Каменица за тениска на Металика ?

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми препоръча свястна куриерска фирма (различна от DHL) за голяма чужбинска пратка?

Link to comment
Share on other sites

Тези предаватели , които ги включваш на мястото на запалката и към тях вързваш флашка с памет и те работят на определена честота , която може да се хване от радиото на колата и разбрах , че в Метро има такива по 35лв. искам да попитам дали ако си вържа гсм ( имам 2 гб памет ) ще работи като флашка ?

 

EDIT: Къде мога да намеря капачки с буква К от промоцията на Каменица за тениска на Металика ?

 

Аз в колата с такъв трансмитер си слушам музиката. Но съм си включил МР3ка и си слушам на 107,9Мхц. Мисля, че няма начин да стане хватката с телефон, това у - во предава сигнал на определена честота. Ако си изкараш букса на мястото на говорителчето на телефонът - може и да стане работата :punk Но пък да си съсипеш телефонът заради едната музика........ :wacko:

 

@kopche, винаги съм се кефил на никът ти :lol:

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...