Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Една супена лъжица какво ? Сол, захар, олио, оцет, олово.... Все различна плътност и следователно тегло.

ново правило- пише се във форума само след 7мата бира :lol:

 

20 милилитра...

мерси

Link to comment
Share on other sites

ново правило- пише се във форума само след 7мата бира :lol:

След седмата бира обикновенно ме избива на съвсем други работи.... :lol:

Тогава се гмурвам в пъпът си и изпадам в нирвана (след като пусна няколко води естествено!)

Link to comment
Share on other sites

Може ли и какво е необходимо, за да се пусне телевизия (кабелна или сателитна) през компютър? Идеята е да се избегне купуване на телевизор.

Link to comment
Share on other sites

Може ли и какво е необходимо, за да се пусне телевизия (кабелна или сателитна) през компютър? Идеята е да се избегне купуване на телевизор.

тунер

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли инфо къде в Тракия преместиха ресторант "Азия"?

Тракия.

Върти ми се в главата блок 147,ама не съм 100% сигурна :unsure:

Благодаря! Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Има ли някакъв вид тунер, с който може да се гледа телевизия (ITV, Bulsatcom) от CRT монитор, без да е необходим компютър? В смисъл тунер, който се свързва директно в монитора?

Link to comment
Share on other sites

Има ли някакъв вид тунер, с който може да се гледа телевизия (ITV, Bulsatcom) от CRT монитор, без да е необходим компютър? В смисъл тунер, който се свързва директно в монитора?

аз имам такъв на марката Avermedia по-новите модели сигурно поддържат и цифрова/хд тв

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли инфо къде в Тракия преместиха ресторант "Азия"?

Тракия.

Върти ми се в главата блок 147,ама не съм 100% сигурна :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли преки наблюдения коя банка предлага най-добри условия за срочен влок или му казват срочен депозит ако не се бъркам?Интересува ме има ли добри условия за 1 месец и всеки месец да се подновява?Или е по-добре за 3 месеца или нещо подобно като ще може да се внасят/теглят пари през този период?

Link to comment
Share on other sites

Съветвам те да си избиеш от главата тая идея за срочен депозит ;) Ако ти се губят пари-ок, но иначе- няма смисъл

 

Инфлация, лихви. Нататък и сам ще се сетиш

Edited by velvet_underground
Link to comment
Share on other sites

Съветвам те да си избиеш от главата тая идея за срочен депозит ;) Ако ти се губят пари-ок, но иначе- няма смисъл

 

Защо да се губят пари?

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея кои игри най-много ще подкара 8600GT 256 RAM DDR3 PCI-Е на добри детайли?

 

Ако е само картата, едва ли ще подкара каквото и да е. Кажи другите компоненти, за да ти кажем кво ще играеш.

Link to comment
Share on other sites

CPU: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3800+, 2.00 GHz

RAM: 2GB DDR2 667 Super-T

MB: Asus M2NPV-VM

WinXP SP3

Тези неща са ми ясни, но знам че в игрите винаги преувеличават с изискванията, а и не съм от доста време в течение с коя карта колко я бива, а игри (сериозно) не съм играл сигурно от 3 години поне. Може и ГТС, някаква карта до 190-200лв.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

откъде се хващат рейсове за Брестовица и на какъв час са?

Link to comment
Share on other sites

Кой е най-лесният и бърз начин за извличане на текст от снимка?Примерно снимка на страница от книга?
ABBYY FineReader и други подобни (OCR) програми

 

Не, сега честно - колко начина за извличане на текст от снимка има, та да търсим най-лесния и бърз от тях... Освен преписването на ръка - предполага се че става дума за автоматизирани, машинизирани начини...

 

Освен използването на Optical Character Recognition Software какви други начини има?

 

Няма да мога да спя тая нощ, ако не намеря отговор...

Link to comment
Share on other sites

Не, сега честно - колко начина за извличане на текст от снимка има, та да търсим най-лесния и бърз от тях... Освен преписването на ръка - предполага се че става дума за автоматизирани, машинизирани начини...

 

Освен използването на Optical Recognition Software какви други начини има?

 

Няма да мога да спя тая нощ, ако не намеря отговор...

 

Тъй и тъй няма да спиш,поне гледай да намериш начин :D Сега сериозно,дайте някаква идея че съм на зор :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...