Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

expandable изглеждат като нормални банерчета, но като сложиш мишката на тях се увеличават, обикновено под формата на дроп даун спейс, в което може да има меню, полета за попълване, още реклами... каквото се сетиш.

 

floating се появяват като картинка (обикновено анимация) "над" сраницата, обикновено щъкат нагоре-надолу по екрана. разбирай, че трябва да ги затвориш, за да видиш текста/контента под тях.

 

between the page са когато от една страница минаваш в друга на същия домейн. примерно от основната страница на форума цъкаш на others и ти излиза реклама на цял екран, която седи определено време, след това зарежда оthers.

 

in-stream са реклами, които се появяват върху стриймвано филмче - обикновено са полупрозрачни, могат да са самостоятелни или да са ... ъъъ кликаеми (?!), като съдържат линк към нещо. например отваряш нещо в youtube, както си го гледаш в долната част на екрана се появява/минава някакъв текст или картинка, които можеш (или не) да кликнеш, ако те заинтересоват. 100% си виждала такива по телевизията :)

 

дано си ме разбрала, принципно не ме бива да обяснявам :bgrin:

Хиляди благодарности за обяснението :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ако някой ми каже от къде да си купя задна кора за Сеат Марбела,черпя шише ракия!!! Днеска обиколих 100 кила автоморги....никъде няма такова животно.

Link to comment
Share on other sites

Ако някой ми каже от къде да си купя задна кора за Сеат Марбела,черпя шише ракия!!! Днеска обиколих 100 кила автоморги....никъде няма такова животно.

питай тук, ако вече не си го направил... ако някъде могат да помогнат, там ще е... :)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже картата за намаление на влаковете (студентската) дали ще ми върши работа при пътуването с експрес и дали има разлика между експреса и УБВ ?

edit: Благодаря ;) Защото видях отзад на картата да е отбелязан следния текст "Дава право на учащи до 26 навършени години на пътуване с 50% намаление във 2-ри клас на бързите и пътнически влакове."

Edited by Lord_Gudo
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже картата за намаление на влаковете (студентската) дали ще ми върши работа при пътуването с експрес и дали има разлика между експреса и УБВ ?

Върши ти работа.Няма разлика, освен ако не пътуваш с влака Пловдив - София - Враца.Той е най-скъпия влак.

 

 

Продава ли се някъде вестникарска хартия в А3 формат?И могат ли обикновените копирни машини да печатат на такава?

 

Дамяне, такава хартия знам, че се продава в Полиграфията.Обикновените копирни машини могат да печатат на нея, но май ще ти излезе по-евтино да идеш в Копи Центъра да ПУ.Доколкото си спомням, с Тольо като ходихме там, май беше 40ст едностранно.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Относно транспорта в София:

 

1. Да не би да има негласно споразумение за НЕдаване на билетчета в маршрутките? Досега не съм видял нито един пътник, който да си поиска билетчето. Аз досега си трая, щото не съм си "вкъщи", но скоро това ще се промени и искам да знам правата си :)

 

2. Пак въпрос за билетчета. Пътувах два пъти с метрото - и двата пъти си взех билетче от касата и преминах въртележката, без да го пъхам никъде (съвсем никъде, честно). Жената от кабинката ли е активирала нещо, или просто е било случайност? Сега дали ще мога да използвам билетчетата?

 

бтв, метрото рулз :)

Link to comment
Share on other sites

Относно транспорта в София:

 

1. Да не би да има негласно споразумение за НЕдаване на билетчета в маршрутките? Досега не съм видял нито един пътник, който да си поиска билетчето. Аз досега си трая, щото не съм си "вкъщи", но скоро това ще се промени и искам да знам правата си :)

 

2. Пак въпрос за билетчета. Пътувах два пъти с метрото - и двата пъти си взех билетче от касата и преминах въртележката, без да го пъхам никъде (съвсем никъде, честно). Жената от кабинката ли е активирала нещо, или просто е било случайност? Сега дали ще мога да използвам билетчетата?

 

бтв, метрото рулз :)

Аз в София досега пари за транспорт не съм давал

Link to comment
Share on other sites

Колко ще струва един ъпдейт на софтуера на gsm? (w810i)

Да ми препоръчате някой който наистина си разбира от работата? :)

 

Ръчкаш кабела в телефона и компютъра и пускаш инсталацията на фирмуера???

Link to comment
Share on other sites

Ами BG меню? :)

Ами на голяма част от телефоните може да им се избира езика от ъпдейта. Иначе бг меню струва 5лв да ти го сложат в магазин.

Link to comment
Share on other sites

Дамяне, такава хартия знам, че се продава в Полиграфията.Обикновените копирни машини могат да печатат на нея, но май ще ти излезе по-евтино да идеш в Копи Центъра да ПУ.Доколкото си спомням, с Тольо като ходихме там, май беше 40ст едностранно.

А къде точно е тоя копи център, щот аз не се сещам..И бтв, 40 ст едностранно, ако и двамата говорим за А3, е убер скъпо.По принцип трябва да е около 15ст. двустранно А3..

Благодаря за инфото!

Link to comment
Share on other sites

Ами в уличката към "Пожарната".Малко след "Енфие" или там квото беше онова гадно заведение...

Link to comment
Share on other sites

@Ghetto_Freak значи като знаеш къде е Фешъна (кафето) точно надоло по улицата, след 50-60 метра вляво една пвц врата...от години ползвам тяхни услуги и съм много доволен.

Това кадето е на центъра ли ? Хммм ... Ще ида до там да видя .

Ако е то де ;) :tongue

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Имам един въпрос - някой знае ли къде се намира Амадеус? Това трябва да е някакво заведение, но не знам какво e и къде е. Благодаря! :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Имам един въпрос - някой знае ли къде се намира Амадеус? Това трябва да е някакво заведение, но не знам какво e и къде е. Благодаря! :)

 

На кръстовището на църквата Св.Петка тръгваш по посока Даяната..надявам се съм го обяснил г/д правилно..

 

edit: кафенце..но е много яко вътре..официално дори ;)

Edited by Белов
Link to comment
Share on other sites

На кръстовището на църквата Св.Петка тръгваш по посока Даяната..надявам се съм го обяснил г/д правилно..

Благодаря! А то какво е - кафене , ресторант, дискотека...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...