Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Абе вчера май малко си намокрих телефона(gsm-a) и от тогава като говоря с някой се чува едно бръждене един такъв неприятен шум и отсрещния с който говоря ме чува мн зле заради това.На Глобул съм и искам да питам дали е от оператора или ми е от gsm-a?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Абе вчера май малко си намокрих телефона(gsm-a) и от тогава като говоря с някой се чува едно бръждене един такъв неприятен шум и отсрещния с който говоря ме чува мн зле заради това.На Глобул съм и искам да питам дали е от оператора или ми е от gsm-a?

 

ми по пътя на логиката е от телефона.нали си го намокрил и след тва е почнал да прави проблеми ..

Link to comment
Share on other sites

Може би се е развалило микрофончето...

Иначе този въпрос е забавен :P - нещо като "Днес през компютъра ми мина камион и не мога да ползвам интернет - да звънна ли на Евроком?" :lol:

Link to comment
Share on other sites

каква е разликата между усилвател и ресивър ?! :bgrin:

 

Ресивера има процесор, които обработва полученият сигнал. Устройствата при които могат да работят 4+ изхода едновременно са ресивери, а тези които са стерео са усилватели.

Link to comment
Share on other sites

Колко е таксата за преминаване на технически преглед и искат ли документ за платен данък на МПС-то?

Забравих да отбележа, че не говоря за първоначален технически преглед на МПС.

Edited by XMD
Link to comment
Share on other sites

Как аджеба да изкарам линк от мобиле.бг?Като се ровя из сайта ми дава само началния линк а гледам по форумите че може да се извади линк към конкретна обява как става това?
Като ползваш търсачката, над всяка снимка на колата има надпис "детайлен преглед". Даваш десен бутон и копираш адреса на връзката.
Link to comment
Share on other sites

Някой има ли си на представа как се разглобява стол с газов амортисьор? Или по - точно как да отделя газовия амортисьор от другите части? Лесно влиза, но после не може да се изкара или поне аз не успявам :blink:

Edited by the_alien
Link to comment
Share on other sites

Някой има ли си на представа как се разглобява стол с газов амортисьор? Или по - точно как да отделя газовия амортисьор от другите части? Лесно влиза, но после не може да се изкара или поне аз не успявам :blink:

Излиза с адски усилия, много трудно. На мен на няколко пъти ми се е налагало на бившия стол направо си се изпотих отвсякъде. А и на новия също докато го сгобявах си спомням че пак ми се беше наложило, също беше много трудно. Цаката е в силата.

Link to comment
Share on other sites

Е аз доста го понапъвах, но без резултат. Още малко ако го бях насилил имах чувството, че ще счупя нещо. За това взех да се чудя дали изобщо това е начина :)

И докато съм на тази вълна къде продават части за столове, повечето са с идентична структура

Link to comment
Share on other sites

преди време бях питал за чейндж бюро което да работи до 10 часа вечерта но така и не получих отговор ето че пак ми трябва и то спешно че трябва да излизам а имам само еврото а мене.....:(

 

 

 

едит: видях за накякво до гроздовият пазар къде се намира това чудо ? :bgrin:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

преди време бях питал за чейндж бюро което да работи до 10 часа вечерта но така и не получих отговор ето че пак ми трябва и то спешно че трябва да излизам а имам само еврото а мене..... :(

 

 

 

едит: видях за накякво до гроздовият пазар къде се намира това чудо ? :bgrin:

злобиле,злобиле, ..... ето тук е гроздов пазар :)

Link to comment
Share on other sites

едит: видях за накякво до гроздовият пазар къде се намира това чудо ? :bgrin:

Онова бюро зад радио "Пловдив" бе (или "Скалата")....дето постоянно висят мафиотите на кръстовището....дето преди години се стреляха точно пред това бюро...сети ли се? :D

Колко часа средно гори една чаена свещ?

Тия дето имам у нас карат към час...час и нещо - явно си зависи от производителя, дебелината на фитила, парафина и т.н. ;)

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Колко часа средно гори една чаена свещ?

 

 

час ,час и нещо може да мине и два часа, но то зависи от кои свещи имаш

Link to comment
Share on other sites

злобиле,злобиле, ..... ето тук е гроздов пазар :)

 

 

Онова бюро зад радио "Пловдив" бе (или "Скалата")....дето постоянно висят мафиотите на кръстовището....дето преди години се стреляха точно пред това бюро...сети ли се? :D

 

Тия дето имам у нас карат към час...час и нещо - явно си зависи от производителя, дебелината на фитила, парафина и т.н. ;)

 

пак спасихте положението , мерси и на двамата ;)

Link to comment
Share on other sites

Като гледам - флаш плейър. Файърфокс има приставка за сваляне на клипчета от ютюб, гугъл видео и подобни - ще свърши работа и тук. Video downloader или подобно...

 

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3242

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/4318

Link to comment
Share on other sites

:blink: случайно на някой да му харесва кафето от неговата кафе машина ?!

Ако е така моля нека да каже нещо като марката й , или поне от къде мога да се снабдя с нещо що годе добро без да се изискват много големи разходи ?

 

(нещо това кафе или не е хубаво кафето , или съм станал кофейнов наркоман :unsure: )

 

Grimjaur , кафето е някакво немско не го знам , но имам съмнения че кафето е безкофейново и затова нещо не може да ми задоволи кофейновия глад, и затова изядох два шоколада :wacko:

Edited by PiTT BuLL
Link to comment
Share on other sites

:blink: случайно на някой да му харесва кафето от неговата кафе машина ?!

Ако е така моля нека да каже нещо като марката й , или поне от къде мога да се снабдя с нещо що годе добро без да се изискват много големи разходи ?

 

(нещо това кафе или не е хубаво кафето , или съм станал кофейнов наркоман :unsure: )

 

 

 

Аз си харесвам кафето.Ама е ДжиМока.Съмнява ме да си станал кофеиноман, имам си такова във вкъщи и ако беше такъв, нямаше да подбираш кафето ;) Иначе машината е A.C.E.M FlyMax F3 Flux.

Ако ти го позволява работното място(понеже на мен не ми го позволява), прави си кафе в кубинска кафеварка.Ама подбирай и кафето все пак.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...