Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Цена за седмичен винетен стикер 4,50 лв.

МПС до 8 места Глоба 100 лева

 

Но май не са много адекватни

аз разбрах, че седмичната е 10лв то ако беше 4.50 никъв проблем нямат да им ги дам :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Te всички ходят без винетки, защото няма полицаи по пътя. :) По този начин, без винетка, можеш да отидеш и до марково или до хижа здравец дори да пиеш по една биричка по случая. ;)

Иначе по закон, видиш ли табелата за край на Пловдив, винетката трябва да ти е залепена на стъклото.

Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

аз разбрах, че седмичната е 10лв то ако беше 4.50 никъв проблем нямат да им ги дам :)

 

10 кинта е винетката, наскоро взимаше един пич, няма такиватънкани от 4 лв :(

Link to comment
Share on other sites

Te всички ходят без винетки, защото няма полицаи по пътя. :) По този начин, без винетка, можеш да отидеш и до марково или до хижа здравец дори да пиеш по една биричка по случая. ;)

Иначе по закон, видиш ли табелата за край на Пловдив, винетката трябва да ти е залепена на стъклото.

Такъв закон няма. Дано да не си шофьор, щот ако си - язък ти на книжката...

Link to comment
Share on other sites

Не съм все още. :) Добре де, при знак изискващ винетка. Ама така или иначе няма как да не го срещнеш знака при излизане от града. Освен ако не тръгнеш по нивите.

Link to comment
Share on other sites

Спешно ми трябва програма за обръщане на MPG в avi. Камерата ми ги върти с огромини обеми и е нужна компресия. AVEX е добра но нещо не сборвам защитата и не ми дава над 5 мин клипове да конвертирам. Помогнете

 

Raptor-e ne se obajdash. Kaji kakvo stana s toq problem i 16:9-to che da go razreshim. Ne e hubavo taka nezavyrsheni raboti da ostavame :) Uj speshno beshe.

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ме светне как да резна една mp3 с mp3DC204? Уж проста програмка, ама аз нещо май съм нефела в главата, щом не мога да се ориентирам. Маркирам си точно парчето от песента, което искам и като стигна до момента за Rec и записва тишина.

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ме светне как да резна една mp3 с mp3DC204? Уж проста програмка, ама аз нещо май съм нефела в главата, щом не мога да се ориентирам. Маркирам си точно парчето от песента, което искам и като стигна до момента за Rec и записва тишина.

А защо REC? Не трябва ли CUT? Маркираш началната и крайната точка със Set Begin & Set End и режеш. :)

Link to comment
Share on other sites

В една от най-известните си песни Meatloaf пее "I would do anything for love, but I won't do that". Имате ли представа какво няма да направи? :)
Аз мисля, че се има предвид това - В превод да значи: Бих направил всичко за любовта, но няма(да направя нищо)! Аз така си го превеждам.
Link to comment
Share on other sites

Raptor-e ne se obajdash. Kaji kakvo stana s toq problem i 16:9-to che da go razreshim. Ne e hubavo taka nezavyrsheni raboti da ostavame :) Uj speshno beshe.

 

Не съм тествал още всички програми. Използвах за момента MediaCoder, но и той свива

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че се има предвид това - В превод да значи: Бих направил всичко за любовта, но няма(да направя нищо)! Аз така си го превеждам.

Възможно е като превод, но смислово ми се струва доста нереално да бъде такава идеята.

Link to comment
Share on other sites

Значи така - приключих тестовете засега:

 

Total Video Converter - не се справи, свива

 

MediaCoder - както вече споменах, свива, а и работи бавно

 

Avex - замина моментално от машината

 

WinAVIVideoConverter version 7.7 - това не изглеждаше зле, но така и не тръгна - зависваше при опит за конвертация и замина

 

SUPER - единственият, който се справи - засега остава на поста Главен конвертор :punk

 

Предстоят още изпитания...

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че се има предвид това - В превод да значи: Бих направил всичко за любовта, но няма(да направя нищо)! Аз така си го превеждам.

 

Ne te razbrah. Po nachina po koito go prevejdash, trqbva da oznachava : "Bih napravil vsichko za liubovta,no nqma da go napravq".

Link to comment
Share on other sites

Ами аз какво съм написал? Бих направил всичко, но няма да направя нищо. Толкова ли е сложно? Пр: Мога да вдигна 100кг. от лежанка, но няма да вдигна и 20г.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз какво съм написал? Бих направил всичко, но няма да направя нищо. Толкова ли е сложно? Пр: Мога да вдигна 100кг. от лежанка, но няма да вдигна и 20г.

 

Ami tochno shtoto ot pyrvi prochit ne se razbira kakvo pishe, zatova i popitah. Vse pak ako shte e prevod - da e prevod. Izobshto ne e slojno.

Link to comment
Share on other sites

В една от най-известните си песни Meatloaf пее "I would do anything for love, but I won't do that". Имате ли представа какво няма да направи? :)

 

А не може ли думата "that" да обяснява някакво действие от контекстта на песента и тогава смисълът малко ще се промени - " Бих направил.... , но няма да направя "еди какво си" :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Не се смейте, но ми трябва да знам как е "чорбаджийска чушка" на английски. Правя един етикет и направо се сбъгнах да търся, но не намирам... Някой да знае?

Link to comment
Share on other sites

Не се смейте, но ми трябва да знам как е "чорбаджийска чушка" на английски. Правя един етикет и направо се сбъгнах да търся, но не намирам... Някой да знае?

 

Curly pepper е единственото което ми хрумва....

 

Хах! Тва sweet banana верно е тя - а дали е общоприето това название?

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...