Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Погледната отгоре - по часовниковата стрелка. Така го виждам аз.

 

EDIT : Айх ша му *ба мамата, ся се вгледах и ако го погледна по друг начин почва се върти наобратно :blink:

 

Mila, тва е военна разработка сигурно !

Edited by simbata
Link to comment
Share on other sites

100% обратно на часовниковата стрелка го виждам аз

Link to comment
Share on other sites

Хаха, научих се как да го правя, става всеки път. Просто си изместете погледа малко надолу ( да кажем към написаното от Мила ) и става, сменя си посоката :D :laughing: :lol: .

Link to comment
Share on other sites

колкото и да я гледам все се върти на нейно ляво, а циците й не се подрусват въобще, както и прическата. няма целулит, ама май е изкуствено махан. в общи линии силуета май е с изкуствен произход, щото нещо ми изглеждат нарушени естествените пропорции, а извивката на гръбнака е доста трудна за постоянно поддържане без болки в кръста с тия тежки цици. какъв ли цвят са й очите?

абе сигурни ли сте че тия дето я въртите наобратно не сте просто с по-развито въображение?

 

 

едит: ааааа най-сетне и аз я видях да се завърти наобратно. явно се искало повече чакане за да смени цикъла на изобразяване.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

можете ли да ми препоръчате нещо изпитано, от което бързо да ми оздравее гърлото

 

Бисептол + Трахизан (по-евтин е от Стрепсилс и т.н.) + смучи млечен шоколад и го оставяй да се стича по гърлото - страшно облекчава болката

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми се струва че се върти и на двете страни. Първо е по часовниковата стрелка и после си сменя посоката. На определен период от време става. Поне така ми се струва на мен.

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми се струва че се върти и на двете страни. Първо е по часовниковата стрелка и после си сменя посоката. На определен период от време става. Поне така ми се струва на мен.

Абсолютно на същото мнение съм. Не е зрителна измама, просто си сменя посоката на въртене...

Link to comment
Share on other sites

в момента в който застане в профил си сменя посоката и така може да го прави цяла вечност , 10 мин. я гледам мацката (заболяха ме очите) само забелязах че и зърна са й направили даже

Върти се и в двете посоки!

Edited by PiTT BuLL
Link to comment
Share on other sites

Накъде смятате, че се върти мацката от снимката? Това е тестче. Който иска - да пише какво вижда, по-късно ще ви кажа отговора. Да предупредя - няма правилни и грешни отговори :)

цък :rolleyes:

Гледайте към пръстите на краката или в някой друг край на компютъра и ще си я въртите на където си искате. Колкото повече сте разконцентрирани, толкова е по-лесно. ;)

 

Edit: Ако си я качите на GSM-a става по-лесно, защото се върти по-бавно.

Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

е, добре, само че така излиза, че повечето хора ,които дадоха мнение са левичари, а само аз съм десничар, защото в обяснението, което е дал sMARTBomber пише : "Ако момичето, което виждате се върти по часовниковата стрелка, то у вас е развито повече дясното полукълбо на мозъка, ако е обратно, то лявото."

а в гугъл пише : "Леваци: доминиращо дясно полукълбо. Десняци: доминиращо ляво полукълбо."

а ся де? около 10% от населението на земята е левичари. а в наши форум ??? :blink:

Link to comment
Share on other sites

е, добре, само че така излиза, че повечето хора ,които дадоха мнение са левичари...
Eми че колко му е? :) Аз по принцип си я виждах да се върти обратно на часовниковата стрелка, значи съм си наред.Ако е имало десничари, които са я виждали да се върти по часовника, значи явно не са открили своите скрити заложби. ;)

И още нещо. Ако се вгледате добре, ще видите, че всъщност когато се върти обратно на часовниковата стрелка, дясната й ръка е изпъната. А когато се върти по часовниковата стрелка, тя е сгъната. Т.е. чиста проба зрителна измама, плюс някой умен мозък, който да я измисли.

Link to comment
Share on other sites

в зависимост на къде се върти , едната ръка е изпъната , другата леко сгъната, същото е и с вдигнатия крак и крака на който се върти :)

Link to comment
Share on other sites

Колко ли пъти трябва да ви се обяси че си сменя посоката... Чак намесихте и това дали си левичар или не...

Ето ви 2 screenshot-а, разгледайте ги добре. Мнооогооо добре и тогава пишете.

 

 

left.JPG

 

right.JPG

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае къде мога да си полирам часовника ? Става въпрос за драскотини по стъклото ... и дали може да се полира екранче /примерно на mp3 player/ :notify:

-----

Момиченцето аз го завъртам по часовниковата, като гледам в ръката. Обратно на часовниката в крака дето не е разпънат :).

Edited by Meg4o
Link to comment
Share on other sites

Колко ли пъти трябва да ви се обяси че си сменя посоката... Чак намесихте и това дали си левичар или не...

Ето ви 2 screenshot-а, разгледайте ги добре. Мнооогооо добре и тогава пишете.

Глупости, не си сменя посоката - 34 кадъра гифче, освен и да си сменя посоката ;)

Вече спокойно си я въртя накъдето си искам. Затвори си очите за секунда и почни да си мислиш, че се върти наобратно, погледни я и виж, че наистина го прави :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...