Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Кажете ми спешно

Как да изпратя 10 лв. на абонат на мтел, чрез SMS.

нещо от сорта беше на

 

10 088X XXX XXX

 

на някакъв номер, ама как точно ставаше, не помня.

Благодаря предварително !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Пишеш 10,088х ххх ххх и пращаш на 1616

Мерси за бързия отговор :) Всъщност и аз го намерих в същия момент - обратното е, ако на някой друг му потрябва :

088х ххх ххх,10 на 1616 :)

Link to comment
Share on other sites

Някъде в Пловдив мога ли да намеря бръснач като този на снимката?

199.JPG

Това са доста страи бръсначи (още се произвеждат, ама в Блъгария не знам дали има въобще) с едно острие, което се сменя и изглежда така:

435178_razor_blade.jpg

Link to comment
Share on other sites

Уф :) доста неудобно решение за бръснене :) Дядо ми има няколко такива и не ги ползва вече, май сега е на Gillette Blue II Plus :) На теб чисто нов ли ти трябва? Имай в предвид, че дори и да намериш, едва ли ще е толкова лъскав като на снимката.

Link to comment
Share on other sites

Има един почти неизползван наследство в къщи,обаче го оставих че мн са режа с него.

Link to comment
Share on other sites

някой може ли да ми каже как са се наричали якичките с които се е тръгвало на училище по времето на комунизма

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли на какво се дължеше километричното задръстване на центъра по обед вчера ? Става въпрос към 11:30-12:30 ми се наложи да минавам през тунела и задръстване започваше от там та чак до колелото на Панаира ? Да не би да правят ремонт някъде пак ако да къде ?

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли на какво се дължеше километричното задръстване на центъра по обед вчера ? Става въпрос към 11:30-12:30 ми се наложи да минавам през тунела и задръстване започваше от там та чак до колелото на Панаира ? Да не би да правят ремонт някъде пак ако да къде ?

Последно като минавах от там правеха ремонт на другата част от пътя :) -иначе казано откъм Азията :) .Май май на това се дължи това задръстване на тунела :)

 

Тогава си нямам идея :D

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

Последно като минавах от там правеха ремонт на другата част от пътя :) -иначе казано откъм Азията :) .Май май на това се дължи това задръстване на тунела :)

Не си в час . Откъм Азията е направен от двете страни срещу панаира също е оправено от двете страни след колелото на панаира също е оправено . Вчера именно на тези участаци имаше адско задръстване и адски много коли .

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Уф :) доста неудобно решение за бръснене :) Дядо ми има няколко такива и не ги ползва вече, май сега е на Gillette Blue II Plus :) На теб чисто нов ли ти трябва? Имай в предвид, че дори и да намериш, едва ли ще е толкова лъскав като на снимката.

 

Ако е нов ще бъде достатъчно лъсакв :D. А бръснарски ножове поне намират ли се? Нови.

razor1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ако е нов ще бъде достатъчно лъсакв :D. А бръснарски ножове поне намират ли се? Нови.

razor1.jpg

виж в магазина на солинген(май се казва "Двата щъркела", ама не съм сигуренn) до кукления театър

Link to comment
Share on other sites

Някой да може да ми каже съдържанието на "Остинил" ? Че му нямам опаковката пък требе намеря някъв заместител на това лекарство. Благоря предварително..

Link to comment
Share on other sites

Преработват ли се дискове ? Имам към 10 които са непотребни и се чудя дали да ги изхвърля ако ги преработват някъде може да ги дам .

Link to comment
Share on other sites

Преработват ли се дискове ? Имам към 10 които са непотребни и се чудя дали да ги изхвърля ако ги преработват някъде може да ги дам .

Един пич в темата "Какво работите" беше казал че произвежда дискове в Тракия :D може него да питаш

Link to comment
Share on other sites

Абе сещате ли се сайт с модни идейки. Т.е. да има снимки на някви манекени в определени стилове и т.н. Оффф, искам да кажа да има снимки на хора, които се обличат според модата в най-различни стилове. Ако някой ме е разбрал ще се радвам. :)

Link to comment
Share on other sites

Човек...като те е ударил естрогена разходи се из Главната и си харесай нещо.Шопинг направи :) :) :) Иначе чича Гугъл ако напишеш trend +сезона който те интересува може и да ти каже туй-онуй.

Link to comment
Share on other sites

illusion2dk2.gif

Накъде смятате, че се върти мацката от снимката? Това е тестче. Който иска - да пише какво вижда, по-късно ще ви кажа отговора. Да предупредя - няма правилни и грешни отговори :)

Link to comment
Share on other sites

illusion2dk2.gif

Накъде смятате, че се върти мацката от снимката? Това е тестче. Който иска - да пише какво вижда, по-късно ще ви кажа отговора. Да предупредя - няма правилни и грешни отговори :)

На място се върти :D . Периодично си сменя посоката.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...