Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

къде е сниман филма ерагон?по скоро сцените в които има планини,демек къде са тия планини?

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Eragon_(film)#Trivia

 

Тук се споменава бегло, че е сниман в Унгария.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

какво е динамично ай пи и има ли проблем с такова да се влиза по тракерите или за всеки тракер е различно?

 

Динамично IP е временно IP. Следващия път като се вържеш към доставчика, IP-то се променя. Тракерите най-много да те баннат като влизаш с такова IP, защото за тях, това са няколко различни човека които ползват един акаунт което е както знаеш - непозволено.

Link to comment
Share on other sites

та значи искам да си взема кожено яке , но не от дългите а такова с ластик от долу тоест по спортно нещо подобно на якетата които носят американските пилоти на самолети но не мога да намеря никъде , само на 1 място до новотела намерих такова но е 1000лв - коледното намаление = 840лв. и някак си не мога да се разделя с толкова пари за едно обикновенно яке така че ако някой е виждал подобно на снимката по долу нека да ми пусне 1 пм или да пише тука , наистина съм отчаян обиколих целият град и никъде няма :(

 

ето такова искам само че да е кожено а не от плат

air-force2.jpg

 

ето и друг модел това си е кожено само че искам моето да е с яка от козина както на горното

a2_airforce.jpg

 

абе вярвам че разбрахте за какво става въпрос сега се надявам някой да успее да ми помогне :unsure:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Ох, пак много не ми помогнахте.

Наще ми купиха мултимедия плейър на Практика, обаче...аз само им казах, че много го искам, а те веднага са изтърчали и са ми го купили...та...фотоапарата в тоя плейър е ...ужасен...2мп, колкото на телефона ми.Сега се чувствам адски виновна, че съм го поискала и че са се изръсили 300лв, за нещо, на което от 12те функции, аз използвам две.Та мисълта ми е, че ако кажа на майка ми "Мамо, това не ми харесва, аре да го върнем." Първо, че не бих й го казала и второ, че ако й го кажа ще се разсърди много(то и аз бих се разсърдила) и трето, ако отидем в Метро и ни кажат, че не може да го върнем, тя ще знае, че е дала 300лв за нещо, което аз дефакто не искам.Затова искам да знам със сигурност дали ще го върнат и тогава да й кажа.Пазя му всичките кутии-мутии, глупости, бележки и е купено преди 5-6 дни.

 

Никакво основание да го върнеш - няма да го приемат. Просто си го ползвай със здраве

Link to comment
Share on other sites

zlobil най-добре отиди до магазина където си видял якето което е от плат и се опитай да се свържеш с шефа или да дадеш поръчка за якето, но от кожа.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже кодовете за ТВ AIWA на универсално дистанционно модел URC22C-6A?

Link to comment
Share on other sites

zlobil най-добре отиди до магазина където си видял якето което е от плат и се опитай да се свържеш с шефа или да дадеш поръчка за якето, но от кожа.

 

тива е снимка от гуглето ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами значи остава да приемеш, че трябва да се разделиш с около 1000 лв. ;)

Ако не искаш пък да е точно същия модел, може да обиколиш по панаира. Миналата седмица си купих едно яке от там за 95 лв. Не е точно същия модел, но има някакво сходство на твоето от снимката. Но за кожени подобни не видях.

Ама все пак ако искаш кожено, едва ли ще намериш кой знае колко по-евтино. Те простите и прави модели от естествена кожа почват от 250 лв., та какво да говорим за някакъв по-особен модел. Зимай си едно такова от плат, хем по-добре, хем по-евтино. Моето е супер дебело и топло, и много ми хареса като дизайн, така че 95 кинта ги прежалих. :)

Link to comment
Share on other sites

на панайра също разгледах но не си харесах нищо , ще обиколя още някой друг ден и после отивам и вземам това колкото и да не ми се иска да дам толкова пари

Link to comment
Share on other sites

на панайра също разгледах но не си харесах нищо , ще обиколя още някой друг ден и после отивам и вземам това колкото и да не ми се иска да дам толкова пари

И аз търся подобно яке,ама много парички бе Злоби.Всеки втори е с качулка с перушина,баси модата... :blink: Иначе на Scotch&Soda има много добри модели за този сезон... S&S ...

Но не знам има ли магазин в Пловдив,който да предлага тази марка.

 

Edit:Цъкни на Lo-Fi Version ,че с нашия нет...

Edited by Deyan
Link to comment
Share on other sites

CM HYPER UC /775/AM2/754 някой може ли да ми даде линк да го видя какво мяса това на сайта на Cooler Master въобще не го витях този модел мисля че мост пак са направили няква грешка като при модела Hyper TX е писан ТН.Благодаря предварително :)Намерих нужното ми инфо :)

Edited by OutSider
Link to comment
Share on other sites

Нямаше ме 2 дена и сега установих, че мога да влизам само във форума и в страницата с филмите :blink:

Оправи се от самосебе си, благодаря ти UzITo :)

Весели празници на всички!!!

Edited by E.T.
Link to comment
Share on other sites

Нямаше ме 2 дена и сега установих, че мога да влизам само във форума и в страницата с филмите :blink:

Според вас от какво може да е това?! Може ли да е вирус? Как беше страницата на ггбит, където можеш да си провериш ip-то за вирус?

HEEELP много съм невежа....

http://ggbit.net/

отиваш на подръжка

Link to comment
Share on other sites

днес на центъра видях много странно телефонче на съседната маса в едно кафе , малко и тънко много приличаше на моторола л6/л7 нямаше марка на него пишеше само BV някой има ли идея кво е тва ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...