Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

За половин час можеш да платиш само през автоматите. Миналата седмица ми се наложи да паркирам до ПУ в уличките и понеже си бях забравил телефона у нас платих през автомат. Минималната сума е левче за половин час. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, w00x said:

Питай в темата за лаптопи, за да не се разводняваме и съветите по определена тема да седят на правилното място.

Нямам права там 

Link to comment
Share on other sites

[ РАЗРЕШЕН ]

Чувствам де като пещерняк

 

Лаптопа не ми намира m2 и няма boot device. В Биоса не намирам boot menu. 

 

Проблемът в детайли - в биос няма boot order, нямам възможност да избера UEFI или Legacy ... както пише на повечето места в интернет. Windows не може да намери никакъв драйв и в общи линии нищо не мога да направя. Secure Boot е disable - това не помага.

 

Решение: Не съм слушал внимателно, ама май става въпрос за бъг в БИОС-а и за това трябва да се спре това Intel VMD controller:

 

Edited by vikktor
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже, какви настройки да оправя по мозилата, за да не ми излиза Алиекспреса постоянно с настройки все едно съм руснак и живея в Русия.
Дори и да сменя настройките на самият сайт; той се рефрешва и пак всичко ми излиза на руски, в рубли и все едно съм в Русия...
Никой друг от браузърите ми не го прави този номер.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vikktor said:

@RaptoR би ли ми казал къде да ида за лего в Одрин?


Оффф, аз още не съм ходил. Има един голям мол там - всичко е в него. В момента обаче нио не мога да ти кажа повече... Тук може да гледаш цени - https://www.toyzzshop.com/arama?q=query/lego 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:


Оффф, аз още не съм ходил. Има един голям мол там - всичко е в него. В момента обаче нио не мога да ти кажа повече... Тук може да гледаш цени - https://www.toyzzshop.com/arama?q=query/lego 

Сигурно ще отскочим октомври. Както казаха хората тук.

 

Ясно за мола. С масажите по средата. 

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив мога да намеря избор на продукти от пластмаса.
Интересуват ме пластмасови бурканчета с капаче на резба от по 100-200мл.

 

41873171_1818946858219755_5416811443750174720_n.jpeg

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ton4o said:

Къде в Пловдив мога да намеря...

 

Това като го гледам, прилича на контейнер за проба от тия, които ползват в ХЕИ  и лабораториите.

Ако е така, отиди ТУК

В каталога им със стъкларията, на по-последните страници има подобни пластмасови. 

 

Намират се на Кукленско, като караш посока Митницата, след хотел Родопи на стотина метра. В едно като вътрешен двор се влиза. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Ton4o said:

Къде в Пловдив мога да намеря избор на продукти от пластмаса.
Интересуват ме пластмасови бурканчета с капаче на резба от по 100-200мл.

 

 

Също и по аптеките води се стерилен контейнер за урина примерно https://galen.bg/sterilni-konteyneri-za-urina-100ml

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, deus_pld said:

 

Това като го гледам, прилича на контейнер за проба от тия, които ползват в ХЕИ  и лабораториите.

Ако е така, отиди ТУК

В каталога им със стъкларията, на по-последните страници има подобни пластмасови. 

 

Намират се на Кукленско, като караш посока Митницата, след хотел Родопи на стотина метра. В едно като вътрешен двор се влиза. 

 

Страхотно, благодаря ти, никога нямаше да го намеря това място, тъкмо е близо до работата ми и ще има избор, ако ми трябва нещо друго.

5 minutes ago, UzITo said:

Също и по аптеките води се стерилен контейнер за урина примерно https://galen.bg/sterilni-konteyneri-za-urina-100ml

 

Точно това ми трябваше, същото.... Та даже и да е чисто, понеже ще ми трябва да си слагам едни дози протеин вътре. Страхотно, благодаря ти.

Мерси и на двамата, никога нямаше да се сетя.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Ton4o said:

 

Страхотно, благодаря ти...

За нищо, но ако наистина става въпрос за 2-3-5 бройки, няма смисъл да се разкарваш, ами си ги купи от аптеката. Във всяка аптека ги продават, "стерилен контейнер за проба" му е купешкото име. 

Link to comment
Share on other sites

On 7/13/2022 at 9:54 AM, netrootbg said:

Честно казано Air fryer-а го ползвам много повече от тенджерата. Даже в момента е на безбожно ниска цена:

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B08SR2VJG1/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Това вече го има и в България за 360 лев. Добра цена ли е това?

 

 

Edited by vikktor
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, exabyte said:

Препоръчайте някое ресторантче с хубави обедни менюта и доставка до офис? В момента взимаме от тук, но ми се иска да пробваме конкуренцията.

Това примерно ?  Близки познати го държат, та знам за какво става въпрос :) 

Link to comment
Share on other sites

Тракийски гозби в Тракия. Само, че питай дали правеха доставка. Мисля, че имаха, но не съм 100% сигурен. Аз ям на място и не съм разпитвал за това.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, mIRCata said:

Тракийски гозби в Тракия. Само, че питай дали правеха доставка. Мисля, че имаха, но не съм 100% сигурен. Аз ям на място и не съм разпитвал за това.

 

Мерси, звъннах им, но все още нямат доставка извън Тракия. До месец се очаква да пуснат, та ще им следя страницата.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...