Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

За същият паркинг става въпрос. Там където паркирам е крайно място. И от двете страни има Х образните пръти по диагонал които са. Няма как да те удари съседната кола дори и да има желание.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ясно, но това явно са 5 места, защото на тая снимка са 70% от местата и такова с пръти от двете страни не се вижда.
А и мен ме настаниха. Не ми даваха да си избирам. Аз лично не бих разчитал на такова място като твоето. Ако ще разчитам, предпочитам да платя на ИБИС малко повече и да си сложа колата в подземния паркинг.

Link to comment
Share on other sites

Един въпрос относно гнусната помия ФБ - за трети път вече ми се налага да си трия browsing data поради една и същ причина, почвяваща се от нищото... Значи като тръгна да пиша нещо без значение къде, още при натискане на първа буква кутийката за писане се дръпва нагоре и изчезва от екрана. Ама винаги извън екрана и се налага да приплъзвам надолу и... въобще писането води до истерия.... НЯкой да има подобен проблем? 

Link to comment
Share on other sites

Не. Това си е проблем при теб. Провери си екстеншъните следващия път като ти се случи. Спирай ги един по един, докато не се оправи проблема без триене на browsing data.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaptoR said:

Един въпрос относно гнусната помия ФБ - за трети път вече ми се налага да си трия browsing data поради една и същ причина, почвяваща се от нищото... Значи като тръгна да пиша нещо без значение къде, още при натискане на първа буква кутийката за писане се дръпва нагоре и изчезва от екрана. Ама винаги извън екрана и се налага да приплъзвам надолу и... въобще писането води до истерия.... НЯкой да има подобен проблем? 

Имах, но забравих как точно го реших.

Пробвай с друг браузър или с рестарт на компа. И си спри фаст старта на В10 , който  е пуснат по подразбиране.

Edited by dubo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vikktor said:

Аз имам такъв проблем с форума, когато редактирам. 


Затрий си целия кеш на браузъра и глей как се оправя :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, sasshko said:

Мобилен климатик търся за стаичка 12кв. Някой да препоръча нещо? Търся без никакъв монтаж.

Нали знаеш, че трябва да има тръба която да вади топъл въздух навън?

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, netrootbg said:

Нали знаеш, че трябва да има тръба която да вади топъл въздух навън?

Има и такива, които са без тръба до колкото прочетох. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, sasshko said:

Има и такива, които са без тръба до колкото прочетох. 

Едно време имаше едни където се слагаха на прозореца. За да може топлия въздух да излиза през "гъза" му.

Няма как без изхвърляне на отнетата топлина навън по някакъв начин.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой ползва ли мултикукър/слоу кукър. Гледам има и комбинирани и под налягане. Мнения, препоръки, модели?

Link to comment
Share on other sites

Аз ползвам. Модел на Instant Pot. Работи и под налягане + доста функции. Интересното е, че една част и ги ползвам. Какво точно те интересува?

Link to comment
Share on other sites

Тъй като съм изцяло бос - кой за какво може да се използва?

Има ли смисъл от комбиниран?

Дали да е под налягане или не.

До колкото разбрах едните са с керамични съдове, другите май тефлонови. Като цяло опитвам да се откажа от тефлоните, та може би това ще повлияе и на вида устройство, ако реша да купувам

Отделно самите модели, марки - някой да каже какво не му харесва/харесва в модела който има. Излизат ми някакви, май крокпот или от сорта, не съм ги чувал преди - като марка не ги знам, че иначе оставт филипс, тефал, но не ми се иска само защото е позната марка да взема нещо по-лошо.

Link to comment
Share on other sites

Утре сутринта ще ти отговоря на всичко. Моят е от неръждавейка. Става за миялна, за фурна, за котлон, за газ. И керамичен Крок пот имам. И за него ще ти разкажа.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, mIRCata said:

Някой ползва ли мултикукър/слоу кукър. Гледам има и комбинирани и под налягане. Мнения, препоръки, модели?


Само и единствено Instant pot. И за кукър и за еърфрайър. Пробвано, тествано, доказано. Дори Тефал не може с сбори. Подарих го на майка ми, а Петко неговия го върна... :laughing1:
На практика може да изхвърлиш всичко руго от кухнята... 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, RaptoR said:

И за кукър и за еърфрайър

В смисъл 2 устройства от марката или ползваш някакво комбинирано?

Link to comment
Share on other sites

Just now, mIRCata said:

В смисъл 2 устройства от марката или ползваш някакво комбинирано?


Вече има и комбо, жената ми надува главата, но аз се правя на разсеян... :laughing1:
Виж сега, то се е видяло че ще идвате у нас, въпрос на време е, че вече и аз не знам кога ще се прибера... 

Link to comment
Share on other sites

То ако ще гледаме пот-вете, трябва да доведа цялото войнство +/- каката, че според кога, може да е на село при баба си :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...