Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Е тва с хакването ако ставаше щяхме с 1 винетка на 2 коли да караме хахаха. Иначе инеята е добра. Ако има някой който го прави и аз се нареждам на опашката с кандидати хаха.

Link to comment
Share on other sites

Искаме да пооправим целогодишната "зелена стена" на една от страните на дворното ни место.

Чудя се дали някой с опит може да препоръча вариант с Туи, Кипариси, или някакъв друг вариант за целогодишно зелен храст. :)

Link to comment
Share on other sites

On 4/27/2020 at 11:16 PM, vikktorpenchev said:

От къде си купувате месо? 

Аз знам само тайгър мес срещу Гранд и една на майната си след хирургиите.

 


РИТОН и ПОПОВ. Тайгъра е за готова мръвка, суровата им не струва. 

В тоя ред на мисли какво стана с Къртеви? Всички магазини ли са затворени вече? Откъде ще купуваме конско и магарешко?  

Link to comment
Share on other sites

On 5/11/2020 at 7:21 PM, RaptoR said:


РИТОН и ПОПОВ. Тайгъра е за готова мръвка, суровата им не струва. 

В тоя ред на мисли какво стана с Къртеви? Всички магазини ли са затворени вече? Откъде ще купуваме конско и магарешко?  

 

Попов - ок; пробвал съм го. Не е лошо. По времето, в което питах, четох че имало големи опашки и за това питах за друго място.

Къде е този Ритон?  Това ли е : ул. „Арчарица“ 1, 4000 Източна промишлена зона, Пловдив

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, vikktorpenchev said:

 

Попов - ок; пробвал съм го. Не е лошо. По времето, в което питах, четох че имало големи опашки и за това питах за друго място.

Къде е този Ритон?  Това ли е : ул. „Арчарица“ 1, 4000 Източна промишлена зона, Пловдив


Ритон закриха магазина на Богомил, мисля имат един някъде в Тракия. Иначе цеха е точно преди Първенец отдясно. 

Link to comment
Share on other sites

Налага ми се да ходя до Хипгаз на околовръстното и нямам винетка. Да купувам ли или да рискувам, дали има камери?

Link to comment
Share on other sites

Искам да сваля един клип от фейсбук, обаче не успявам, явно е заключен за сваляне, защото не ми позволява да му видя и URL адреса. Някой да има идея как мога да го сваля?

Link to comment
Share on other sites

Кликам с десен бутон върху клипа, но нямам опции за URL адрес както при другите клипове. Просто е заключен по някакъв начин.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, charmock said:

Искам да сваля един клип от фейсбук, обаче не успявам, явно е заключен за сваляне, защото не ми позволява да му видя и URL адреса. Някой да има идея как мога да го сваля?

 

Редовно ползвам youtube-dl - програмката е супер за такива цели. Поддържа сваляне от огромен брой сайтове за видеоклипове. Мога спокойно да кажа - най-доброто е това.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, charmock said:

Кликам с десен бутон върху клипа, но нямам опции за URL адрес както при другите клипове. Просто е заключен по някакъв начин.

Душка, аз свалям песни с конвертор.

Линка от тубата го пействам в сайта на конвертора, и го свалям като мп3.

Сега ще видя дали може да го свалиш като мп4.

Link to comment
Share on other sites

Ей с това свалям. Ето ти вариантите за формат на сваленото.

@charmock

Screenshot_2020-05-14-18-19-12-095_com.android.chrome.jpg

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Галче, благодаря ти, но аз знам как да свалям клипове и мп3 от фейса :). Просто въпросния клип беше частен (заключен) и не може да се свали по нормалния начин. vinil_mastera го намери и го свалих.

Link to comment
Share on other sites

Нещо блокирах аз... Как да клонирам или да пусна нещо от компа/телефона на WebOS телевизор? Примерно нещо Vimeo/Facebook и т.н. Да не е на екрана на компа или телефона, а да го метна безжично на ТВ-то?

Link to comment
Share on other sites

Аз казвам на устройството да прати на тв-то, чрез функцията прожектиране....самото устройство трябва да има тази възможност... На телефона ми е в падащото меню, а влезна ли в тубата или в друг сайт с видео винаги ми излиза тази опция в самия сайт... С WiFi direct е при мен. LG съм...дърто...

Link to comment
Share on other sites

Там е въпросът, че не излиза с Win+P... Тоест не се вижда.

 

С какво се полира пластмаса. Леко е драсната, предполагам, че може, ама...

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky Luciano said:

 

С какво се полира пластмаса. Леко е драсната, предполагам, че може, ама...

Водна шкурка, почваш от 1500 и докъдето ти стигне мерака :)

На едно мое Вито по тази начин му оправих всички пластмаси в купето. След това спрей и пластмасата стана като чисто нова. 

Link to comment
Share on other sites

Не колата, един принтер леко дернах днес, докато го осмуквах и ся ми вади очита, та ми иде да го хвърля направо:grin:

Няма такова запазено HP 1010, което се оказа, че от 2014 седи в един шкаф в офиса и днес случайно го намерих, та реших да го вкарам в употреба /благодаря на plameni, по случая/ и докато го осмуквах с някаква барлива приставка на прахосмукачката, го дернах точно отпред. Знам, че може да се оправи, но не знам с какво, а не ми се рискува да го направя още по-грозно.

 

Т'ва живото не е работило от юни 2014, както си е с касетата от тогава. След почти два часа драйвърна борба - запали и си печата като пич... Но борбата с драйвърите беше епична! Както микромеките могат да осерат нещо, никой не може!

Link to comment
Share on other sites

Аз на телефона имам опция Wireless Display, като го пусна и отида на избор на входовете на телевизора избирам Mirror Screen (на Sony'to) и виждам всичко, което правя на телефона на телевиора. За лаптоп/комп не знам.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...