Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой, който има платен акаунт в Steam и е склонен да ми даде username и pass - трябва ми точно за 1 минута да гласувам за една игра ( My Lands ) - ще съм му много благодарен :Д Идеята е че самото гласуване трябва да стане от Моя акаунт в самата игра - от него да влезна в Steam, чак тогава ще ме засече :) и ще спечеля бая добър бонус :D

Edited by daniobg
Link to comment
Share on other sites

Някой, който има платен акаунт в Steam и е склонен да ми даде username и pass - трябва ми точно за 1 минута да гласувам за една игра ( My Lands ) - ще съм му много благодарен :Д Идеята е че самото гласуване трябва да стане от Моя акаунт в самата игра - от него да влезна в Steam, чак тогава ще ме засече :) и ще спечеля бая добър бонус :D

Мисля, че ще е по-вероятно ти да дадеш потребителското си име и паролата на някой и той да влезне, отколкото обратното.

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че ще е по-вероятно ти да дадеш потребителското си име и паролата на някой и той да влезне, отколкото обратното.

Ами това не е вариант, понеже ако се влезне от друг компютър освен моя, играта банва автоматично за мултиплициране :/

Link to comment
Share on other sites

Ами това не е вариант, понеже ако се влезне от друг компютър освен моя, играта банва автоматично за мултиплициране :/

Искаш да кажеш, че не можеш да играеш от друг компютър?

Когато реша да поцъкам от лаптопа при влизане в Steam ми праща код за верификация по пощата, че се логвам от друго РС и после си играя без проблем.

Edited by jojo
Link to comment
Share on other sites

Батерията ще да е най-вероятно...

Смених я и пак същото :unhappy:  възможно ли е да има няколко типа такива батерии, новата е мааалко по-тънка и на нея пише 3 волта (на старата пък не пише никакви параметри) ?

Link to comment
Share on other sites

Значи е по-тънка. Трябва да е 2032. Възможно е да не контактува. Ако имаш мултицет, мерни старата, да видиш в какво състояние е.

Батерията трябва да е този тип и задължително презареждаема

CR2032 3v rechargeable lithium battery
Link to comment
Share on other sites

Трябва ми съвет от някой с опит.

 

Искам да залепя пластмаса за нещо като талашит (кора на врата). Било е фабрично залепено, но от отваряне и затваряне тоя елемент се е прецакал. Обаче предполагам ми трябва нещо специфично и много "еластично" лепило, а не крехко, което като се затвори 3 пъти варата и ще се пропука лепеното. 
 

Та ... някакъв съвет?

Link to comment
Share on other sites

Ако този Момент универсал е същото лепило за което си мисля, едно такова с цвят като на нашия хелмитекс, значи това е лепилото което ти трябва.

Но има един тънък момент, как ще го нанесеш.

Не става просто да го пльоснеш на единия детайл и да го изчакаш да изсъхне.

Аз лепях с него една кора, като намазах по малко от него на повърхностите които лепях и изчаках да поизсъхне до толкова, до колкото като пипна с върха на пръста да не ми лепне.

Това става след около минута-две, и след това ги слепяш и стискаш малко време двете повърхности и  оставиш около 12 часа да си изсъхне на топло това което лепиш и няма разлепяне после.

Edited by Ton4o
Link to comment
Share on other sites

Ясно, мажа двете, дръпва за 2минути и събирам частите притиснати за 12ч за окончателно изсъхване.

 

__________________

 

Ей това ще правя

 

http://forums.bimmerforums.com/forum/showthread.php?1412541-DIY-Fix-Loose-Door-Panel

 

Даже по-скоро е това http://www.bmwe36blog.com/fixing-bmw-e36-door-panel.html

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Сигурен ли си? Влага, топло, студено и вибрации трябва да издържа.

 

Сигурен съм. Как ще лепиш значение няма, само гледай да не се омажеш. Но и това не е фатално. 

Link to comment
Share on other sites

Писах си с един познат който си лепя изолации по колата и е ползвал лепило Прома и каза, че нямало разлепяне.

Начина на залеляне е същия който казах по-горе.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...