Jump to content
BulForum.com

Оргазъм в Прахосмукачката?!


Recommended Posts

Цък тва ма разби отвсякъде :) незнам дали темата е за тук или за тя и той, ако е за там модерите да я преместят :D

EDIT:извинявам се за грешката при заглавието, трябва да е оргазъм с прахосмукачката :D неска съм много заблуден :music

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Логичният въпрос след като човек си поеме дъх от смеха е:

 

"Ти откъде попадна на ТАЗИ тема и в ТОЗИ форум????"

Link to comment
Share on other sites

Цък тва ма разби отвсякъде :) незнам дали темата е за тук или за тя и той, ако е за там модерите да я преместят  :D

 

 

Дано да стане. Стискаме палци :lol: :lol: :lol: . Тва за RAINBOW ме събори просто. :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Логичният въпрос след като човек си поеме дъх от смеха е:

 

"Ти откъде попадна на ТАЗИ тема и в ТОЗИ форум????"

Споко аз не пиша в тоя форум, един приятел в ИРЦ ми я даде :D

Link to comment
Share on other sites

Ахаха много филми са гледали тия дето са го посъветвали за прахослукачката(да не говорим, че и акъл са имали) съветите обаче бяха много интригуващи :laughing:

Само не чатнах защо се е разсърдила приятелката, като то не зависи от него(съзнателно)

Що не използва доилен агрегат по тая логика :P

Link to comment
Share on other sites

АааААаА!Не!Тоя сериозно ли говори бе!

 

А това с прахосмукачката е да си сложиш пениса в тръбата на прахосмукачката и да я пуснеш.Мисля защото вакуума който тя създава помага на спермата да излезе.

 

Лелееее...елате ме съберете!!! :woot Аз сам не мога да стана от смях!

Link to comment
Share on other sites

Иб*х ти неосазнатите същества дето ги има на тоя свят. Просто не мога да повярвам. А "съветите" са убийствени. Вече ще влизам в оня форум като ми е тъпо да се посмея малко.... :D

Link to comment
Share on other sites

Абе как може да поствате толкова смешни неща бе! То това е опасно! Утре съм на работа а няма да мога да мръдна, имам мускулна треска на корема от смях.

 

- Боже колко тъпи хора има на този свят....

Link to comment
Share on other sites

Бухахахаххахаахаахахахаахахаахахх тва ме размаза :woot :D :P

 

Аве според мен тоя пич се базика... Много ме разцепи някъв кат каза че оргазъм=ерекция

Link to comment
Share on other sites

Хаха и аз се скъсах от смях, ама представете си, че това на вас ви се случи?Хаха аз не мога...прахосмукачка за тази цел..хахаха :D :P

Link to comment
Share on other sites

Тва ПОМАГА аз кат малък ползвах подобна машина (руски Тайфун) и си праих много густо ... мноо е яко да си го засмучеш с прахосмукачката обаче ако фанеш ташака болката е много лоша особено когато ташаците ти не са стегнати и са отпуснати такива и си висят тогава ... малииии един път направо са насрах помислих си аре останах без поколение ташака тряя го търся неаде из филтъра на праосмукачката ... добре че успях бързо да я спра и не успя да ми го откъсне ... на мен първото ми изпразване беше докат срах един път в кенефа и взех да си жуля басрунеца обърсах са а-у и реших да си докарам до кеф цялата чекия и за моя радост текна нещо беличко майкооо нема да ви разправям ква радост беше все едно кат сефте да си направиш ... вече почнах си мисля аз съм мъж (бях келеш 5-ти клас с 12 см пишка все още) и така не можах да й се нарадвам на тая моя пишка тогава и стана големото шоу кат фанах си жуля бастуна и оцапах пердето и килима то малко фърляше ама достатъчно за да оцапа работата .... няма по-голяма радост от тва да видиш че можеш да създаваш живот тогава не пиех (почти) и не се напих от радост но нивга нема забравя този момент ... пишока ми през следващите дни беше постоянно на работа ха с Лилито (лявата ръка) ха с Десито (дясната) направо се откъртих от кеф ;) пожелавам на всички '91 '90 '89 да почне да тече па тогава да са правят на ебачи и да дават компетентни мнения във форума ;) ... от пишка дет не е телко нема убаво нещо да излезе ....

Link to comment
Share on other sites

Тва ПОМАГА аз кат малък ползвах подобна машина (руски Тайфун) и си праих много густо ... мноо е яко да си го засмучеш с прахосмукачката обаче ако фанеш ташака болката е много лоша особено когато ташаците ти не са стегнати и са отпуснати такива и си висят тогава ... малииии един път направо са насрах помислих си аре останах без поколение ташака тряя го търся неаде из филтъра на праосмукачката ... добре че успях бързо да я спра и не успя да ми го откъсне ... на мен първото ми изпразване беше докат срах един път в кенефа и взех да си жуля басрунеца обърсах са а-у и реших да си докарам до кеф цялата чекия и за моя радост текна нещо беличко майкооо нема да ви разправям ква радост беше все едно кат сефте да си направиш ... вече почнах си мисля аз съм мъж (бях келеш 5-ти клас с 12 см пишка все още) и така не можах да й се нарадвам на тая моя пишка тогава и стана големото шоу кат фанах си жуля бастуна и оцапах пердето и килима то малко фърляше ама достатъчно за да оцапа работата .... няма по-голяма радост от тва да видиш че можеш да създаваш живот тогава не пиех (почти) и не се напих от радост но нивга нема забравя този момент ... пишока ми през следващите дни беше постоянно на работа ха с Лилито (лявата ръка) ха с Десито (дясната) направо се откъртих от кеф ;) пожелавам на всички '91 '90 '89 да почне да тече па тогава да са правят на ебачи и да дават компетентни мнения във форума ;) ... от пишка дет не е телко нема убаво нещо да излезе ....

Хахаах разцепаш ме от сях :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Толкова малоумен пич не съм виждал :laughing: :laughing:

 

Тва ме изкърти:

 

Вие тука до един сте мн болни хора...и вие имате нужда от лекар...То момчето каза,че като лъскало му се припикавало...ми давай отпусни се...да видим кво ще излезе

 

щом като лъска му се припикава значи като се отпусне направо ще се наака

 

:laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Едит:

ето я оригиналната тема (някаква огромна посещаемост, което много ме учуди тогава)

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board...page=&view=&sb=

ето го и продължението:

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board...psed&sb=7&part=

 

 

 

НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ И ЗАВИНАГИ НЕ!!!!! :sick :sick :sick :sick :sick Оле отврат кви са тея извратени,отвратителни,перверзници?!?!?С майка си?Със сестра си?Със леля си?Със баща си?Оле ГОСПОДИ!Ама това е отвратително просто нямам думи немога да го опиша :sick :sick :sick :sick .Да беше болест добре ама не е правят го и знаят че го правят!Мамка му извратена..... :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...