Jump to content
BulForum.com

"Изпълнения" по време на секс.


Recommended Posts

  • 5 months later...
  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Не ме бива мн по разказите ... и ме е срам леко .. но ще кажа на кратко туй-онуй

 

1. Преди-преди мн лета .... на годежа на сестра ми .... ми се усмихна късмета за 1ви път да разбера що е тва СЕКС ... хубаво си прекарахме тогава с какичката ... аз ученик 1-2 курс .. тя студентка 2-3 курс .... също така разбрах и що е тва КАТАР ............

 

2. Може би година по-късно .. може и две .. може и същата да е била .... на купон за Нова година ... 10-12 момчета .... 2 момичета ... 1то момиче съответно с приятеля си .... а другото братовчедка от софия дошла за празника ...ала-бала ... на мен ми излезе късмета със софиянката ... в леглото сме вече ... полу-голи .... тъкмо да почнем с ... и чувам познатото "В мензис съм" .. колко е била ... тя си знае ... не проверих ... но след този отговор ... ми свали слиповете ... и почна да ми прави 1вия свирчок :) и той беше запомнящ се .... след като 2-3 пъти ме одра яко със зъбките е премахнах от членчето ми .. и се понатискахме още малко и вечерта си продължи.... на сутринта в нас вече ... си видях наранения ... и се оплакох на приятелите ми .... същата година момичето от софия стана Мис България ...

 

3. Учененическа пиянска нощ в лозаната (не е за гнусливи) ... няква какичка ме заведи в нейните общижития ... обаче с условието, че само ще се гушкаме щото пак е Червено ......... след не чак толкова бурна нощ ... не мина само с гушкане ... от общижитията ... в нас ... учебници .. тетрадки ... и на даскало ... и отивам си аз до тоалетна в даскало ... и гледам целите ми слипове вместо да са белички ... ги виждам леко червеникави ... трябваше ми малко време да се усетя, че кръвта не е от мен ...

 

4. Преди няколко години ...2ра среща с девойче... на гребната ... от кафенето ... в колата ... и се зафучихме някъде из горичките като си мислим, че никой няма да ни намери ... не след дълго .. общинска охрана спира зад нас ... изчакаха ни да се облечем .. излизам аз ... искаха ни личните карти .... и единия от тях почна да ми говори "Бе момче за 1ви път ли идваш тук ... ей тук надолу има един паркинг ... и аз ходя там ... тук някой циганин ще мине и ще ви колне и двамата ........ оохх и това момиче живее до нас ... познавам баща и ... бивш военен ..." и още някви щуротии ... бях спекъл леко ... и като й казах, че я познават ... тя се захили все едно са е видяли в дискотеката ... :wacko:

 

5. Някъде по същото време ... в Лаута парк ... пак със същото момиче ... този път полицаи .. и те тактично чакаха в колата докато се оправя и излезна ... искаха да ме глобят за паркиране в забранена зона ... минах тънко .. съц 7-8лева ... толкова имах .. :) след този инцидент почнахме да ходим на паркинга зад болницата на пещерско шосе .. там не минават полицаи :ph34r:

 

6. Същото момиче .. но в нас .... чисто голи ... на земята ...на юрганчето да ни е мекичко ... но моята стая е точно срещу входната врата на апартамента ... и докато се пуцаме ... се звъни ... и се оказва, че са едни доста добри приятели на наще и в повечето случаи влизат 1во през мойта стая да видят кво правя и тогава се запътват към хола ... в момента в който чух че са те ... бърз скок както съм чисто гол .. и отивам да подпирам вратата случайно да не тръгнат да влизат .. щото нямам нит заключалка .. нит райбер ... и докато отивам към вратата се чува отзад ... "Къде отиваш???" :wacko: :wacko: що за въпрос ... къде мога да отивам чисто гол ????? едва ли ще посрещам гостите ... нищо не отговорих и подпрях леко вратата ...

 

7. е не се сещам повече ... след време си хванах сериозна приятелка ... с която ходих почти 2 години и несъм имал никакви запомнящи се куриози ... всичко беше като приказка .. но всичко хубаво си има край .. :)

пс : момичето от 4,5 и 6 никога не ми е била гадже или нещо такова :) просто приятелка ...

едит... пс2: баффф ... много съм написал бре ... тея спомени кат ме връхлетяха ич не съм усетил, че съм изписал толкова ;p ako четеш това значи си имал нервите да прочетеш всичко ;p не ми се смей много

edit2 ... ппфф сетих се за още няколко ама поста ще стане по-дълъг от роман на Марк Твен ... така, че за друг път :)

Link to comment
Share on other sites

Хе-хе сичко добре ма тая Мис България пресоли манджата :lol:

Не се плаши .. манджичката си е добре ... небих я пресолил, така че дори и аз да не може да е ям ... демек едва ли ще пиша неща, на които и аз не бих повярвал .... в темата имаше кви ли не изцепки от сорта на сране-та .... люспи от домати .... и со он ... които доста повече ми приличат на изсмилици ... ама как да е ...

Link to comment
Share on other sites

Хе-хе сичко добре ма тая Мис България пресоли манджата :lol:
:lol:

 

Както е тръгнало, аз ще споделя за едно мое бъдещо изпълнение, защотот ако се случи - няма как да го напиша след това. А именно - на последък много се изморявам и в тоя ред на мисли скоро може и инфаркт да получа.

Link to comment
Share on other sites

Значи това ми го разправяха за един от Мадан дето бил на квартира тука в Пловдив.Източника ми е сигурен тай, че да знаете няма лъжа :)

Та значи тоя същия ходел с някво момиче и от много време я навивал да се таковат обаче тя все не щяла.И когато дошал най-сетне дългоочаквания ден момичето отишло в квартирата му с намерението най сетне да му сбъдне мечтите(btw на момичето това щяло да и бъде за първи път, а нали знаете момичета колко много държат на тоя първи път и каква важност му придават...)И така тя почнала да го подгрява като му прави стриптиз а оня будала, който седял на леглото, си извадил хуя и почнал да маха чикии докато през тва време крещял, сваршил докато тя се събличала и заспал на леглото :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...