Jump to content
BulForum.com

"Изпълнения" по време на секс.


Recommended Posts

Съвсем наскоро по време на секс, момичето се разплака.

Не ми стана ясно защо, но приех твърдението й, че е от щастие. :blink:

 

 

Ша ревеш от щастие ... кво е пък тва щастие ... щастлив си заради това че му е много дълъг и ти стига до стомаха при анален секс ? ... или си щастлива че му е много къс за да не си губиш по много времето па и филиите да ти останат по-запазени ? ... аз не съм ревал от никакво щастие мога да рева само при смърт ... защото тогава осъзнавам че съм загубил нещо ценно или че някое същество повече никога няма да го видя мога да рева като ме бият много ... от болка ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply
Ша ревеш от щастие ... кво е пък тва щастие ... щастлив си заради това че му е много дълъг и ти стига до стомаха при анален секс ? ... или си щастлива че му е много къс за да не си губиш по много времето па и филиите да ти останат по-запазени ? ... аз не съм ревал от никакво щастие мога да рева само при смърт ... защото тогава осъзнавам че съм загубил нещо ценно или че някое същество повече никога няма да го видя мога да рева като ме бият много ... от болка ...

Аз също съм плакал от щастие(не по време на секс де) и това не трябва да те учудва. Плача е израз на някаква силна емоция - независимо дали е негативна или положителна.

Link to comment
Share on other sites

лошо няма да поцивриш,ама кво да тръгваш да ревеш по време на секс...еми извинявай ама нещо не се връзва :confused за квито и щеш чувства да ми говориш :wacko:

И аз така мисля. Малко ненормално ми се вижда да се циври по време на секс. След секс -да, ама по време :wtf:
Link to comment
Share on other sites

И аз така мисля. Малко ненормално ми се вижда да се циври по време на секс. След секс -да, ама по време :wtf:

Hahahahaha......ako znaete jenite po vreme na sex za kolko mnogo ne6ta si mislqt :woot .......mislila e za ne6to tujno i se e razstroila,i e izlugala 4e e ot 6tastie-takiva slu4ai mnogo,vednuj i az se razplakah i az kazah 4e e ot 6tastie ili ne6to podobno... ;)

Link to comment
Share on other sites

Hahahahaha......ako znaete jenite po vreme na sex za kolko mnogo ne6ta si mislqt :woot .......mislila e za  ne6to tujno i se e razstroila,i e izlugala 4e e ot 6tastie-takiva slu4ai mnogo,vednuj i az se razplakah i az kazah 4e e ot 6tastie ili ne6to podobno... ;)

никога не си ми харесвала,но сега вече прекали! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ъх, тоова беше гадно. Или правиш секс и се отдаваш на чувството или не правиш...

Иначе си е тъпкане... Блах...  :sick

Ne o4akvah takava kritika :(

Qvno ne ste razbrali,kogato nqkoi go mu4i nqkakuv seriozen problem tova e normalno...Pri men ima6e smurten slu4ai v semeistvoto.......i vapreki 4e "se otdavah na sexa i 4uvstvata i partniora mi" nqkak si se setih za po4inaliq 4ovek i se razplakah-ne iskah da pritesnqvam priqtelq si i go izlugah.........NEZNAM NA TOVA KOE MU E GADNOTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ne o4akvah takava kritika :(

Qvno ne ste razbrali,kogato nqkoi go mu4i nqkakuv seriozen problem tova e normalno...Pri men ima6e smurten slu4ai v semeistvoto.......i vapreki 4e "se otdavah na sexa i 4uvstvata i partniora mi" nqkak si se setih za po4inaliq 4ovek i se razplakah-ne iskah da pritesnqvam priqtelq si i go izlugah.........NEZNAM NA TOVA KOE MU E GADNOTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry1

Прекратяваш секса и толкова. Партньорът няма начин да не те разбере.
Link to comment
Share on other sites

флъфи, мила членке,

няма ли най-сетне да почнеш да пишеш на кирилица?

 

а не можа ли просто да не мислиш за смърт и други подобни по време на секса или точно това те възбужда? май освен нимфоманията ще ти лепнем и диагноза мазохизъм :P

Link to comment
Share on other sites

Аз да ви са пофалъ у сношти ибах ... имаши мноуу смех по ино времи ма попиаха йе па тва ли е онзи твои прословут 20 см кор бря а аз утговорих йе па Осъмнайси е ... амъ онааа ма пита по коя системъ ... димек в сантиметри или в милиметри нйе го усещала мастиата й с матиа ... то ибах къф кор треее има чувиек та да задоволи луфт две педи ....йе па аз да нйе съм Мистар Чеп чйе да моа йбах я у жинату тва нйе йе жина ... треее се подложи на дийета .. без сексу цваи месеца та барем луфта са стегни мълко та да стаа за нешу ... йе йей на киде отиа тоа свят бря ....

Link to comment
Share on other sites

гудо, ти си идиот.

не се сдържах.

Link to comment
Share on other sites

Аз да ви са пофалъ у сношти ибах ... имаши мноуу смех по ино времи ма попиаха йе па тва ли е онзи твои прословут 20 см кор бря а аз утговорих йе па Осъмнайси е ... амъ онааа ма пита по коя системъ ... димек в сантиметри или в милиметри нйе го усещала мастиата й с матиа ... то ибах къф кор треее има чувиек та да задоволи луфт две педи ....йе па аз да нйе съм Мистар Чеп чйе да моа йбах я у жинату тва нйе йе жина ... треее се подложи на дийета .. без сексу цваи месеца та барем луфта са стегни мълко та да стаа за нешу ... йе йей на киде отиа тоа свят бря ....

 

Ми като ти е малка п :censored2: така е :) Ай ся не се оправдавай там за луфтове и незнам си там кво!!Поне като не е чак толкова дълъг да е поне ефективен ама май и тва липсва :punk

Link to comment
Share on other sites

@jozo ти па ко са обаждаш кат ти беши тва дет ибах ся кат си останал незадоволен аз коа та напраа то тоъ дирник твоя насита нема ... а па за малката пишка .. ем знаиш че не е малка и АКфрел е на мнение че 18 см курец е достатъчно ... ся ако на теб ти тряя 30 см ти го натъпче до шията тва е друг момент ... пфф ся ке ода да акам че изпростяям ...

Link to comment
Share on other sites

а не можа ли просто да не мислиш за смърт и други подобни по време на секса или точно това те възбужда? май освен нимфоманията ще ти лепнем и диагноза мазохизъм  :P

 

Технически погледнато, това не е мазохизъм, а некрофилизъм ;)

Само отбелязвам...

Link to comment
Share on other sites

Технически погледнато, това не е мазохизъм, а некрофилизъм ;)

Само отбелязвам...

технически поголеднато си прав, но да си видял в тази тема нещо техническо?

 

некрофилия е ако субекта иска да се секси с умрели хора, мазохизъм е ако се кефи да се самоизмъчва с тежки мисли (за смърт в семейството например) по време на уж приятни занимания.

 

други въпроси?

Link to comment
Share on other sites

Наистина на всеки му се е случвало нещо такова.И на мен ми се случи...повярваите ми тва е много гадно.Значи навярно на всеки от братлетата в тоя форум му се е случвало по време на секс когато той е отгоре да се въодушеви толкова много че направо да се взривява от кеф....еми да и аз почнах да се взривявам и както и бях хванал ръката и я държах изглежда съм я бил подпрял на ръба на леглото....и като натиснах...й чупих ръката...и на всичкото отгоре тя почва да вика истирично ама аз суртука не се осещам и си продалжавам да блъскам...като и видях ръката и позеленях...

Еми тва е моита шибана история от тогава не залагам на яростния секс... :)

Link to comment
Share on other sites

Бай Стоянеейй бах тва садо-мазо фнимааай малку с жинъта уе и тя е живу същество (не човек да не се бъркат двете понятия) другия път й завържи ръцете да ни шава мноу па и нема опасност ги чупиш ....

Link to comment
Share on other sites

Бай Стоянеейй бах тва садо-мазо фнимааай малку с жинъта уе и тя е живу същество (не човек да не се бъркат двете понятия) другия път й завържи ръцете да ни шава мноу па и нема опасност ги чупиш ....

 

Ама аз я държах за тва да имам контрол над нея...следващ път няма щото ме шубе да превишавам скоростта :)

Link to comment
Share on other sites

както и бях хванал ръката и я държах изглежда съм я бил подпрял на ръба на леглото....и като натиснах...й чупих ръката...и на всичкото отгоре тя почва да вика истирично ама аз суртука не се осещам и си продалжавам да блъскам...като и видях ръката и позеленях...

Еми тва е моита шибана история от тогава не залагам на яростния секс... :)

УАУ!!! Това определено ме шокира! Ако на мен ми се беше случило някой да ми счупи ръката по време на секс аз пък щях да му организирам много лшо отмъщение, от което да пострада нероденото му потомство.

Link to comment
Share on other sites

УАУ!!! Това определено ме шокира! Ако на мен ми се беше случило някой да ми счупи ръката по време на секс аз пък щях да му организирам много лшо отмъщение, от което да пострада нероденото му потомство.

 

Ама аз не исках не разбирате ли че стана случайно и аз много се притесних после като видях....

Link to comment
Share on other sites

ем както си се клатим оная взе че каза чекай малко отиам да сера. епа тва беше нещо не мноо убаво.. та после кат излезе от кенефа аз вече се бях облякъл и таман си заминавах...

Link to comment
Share on other sites

ем както си се клатим оная взе че каза чекай малко отиам да сера. епа тва беше нещо не мноо убаво.. та после кат излезе от кенефа аз вече се бях облякъл и таман си заминавах...

Това-беше-просто-ужасно!!! Боже господи! Аз дори нямаше да я чакам да излезе!

Link to comment
Share on other sites

ем както си се клатим оная взе че каза чекай малко отиам да сера. епа тва беше нещо не мноо убаво.. та после кат излезе от кенефа аз вече се бях облякъл и таман си заминавах...

А, мойе ли да попитам какъв секс по-точно сте практикували преди инцидента? Щото ако е бил от по-специфичния....мааалииииий! :bgrin: :sick

Link to comment
Share on other sites

ем както си се клатим оная взе че каза чекай малко отиам да сера. епа тва беше нещо не мноо убаво.. та после кат излезе от кенефа аз вече се бях облякъл и таман си заминавах...

Ъххххххх :sick да си извадиш к**а от а**са и да видиш отгоре му няква шлиупка от чушка :lol: :sick :tongue бахти гадорията ......... еми пък може да и са досрала като си и го м**нал :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...