Jump to content
BulForum.com

"Изпълнения" по време на секс.


Recommended Posts

една девойка практикува фелацио над мен... леко начинаеща... тъмнина в стаята... силно ме хапе със зъби, ама си трая.. не е чак толкова лошо.. по едно време спира... светкаме лампата.. и се получава сцена като от "Дракула".. скъсала ми кожичката, от долната страна на главата... кръв навсякъде... брутализъм... не ме питайте после колко време зарастваше и какво чувствах, когато получех ерекция

 

Батка верваш или не и на мен се случи същото само дет няяше много кръв.

 

Иначе тоите рулират :) признавам та за човек от клуба на Олигофрените в варез.ру ... за записване ЛС към мен ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply
клуба на Олигофрените..

 

ами то това бяха тези, които все пак стават за разправяне... а от втората ако изпадна в подробности, ще ме постнат във форума на Щрунц ;)

 

а, сетих се за още една весела случка...

...заспах, докато ми правеха фелацио ;)

Link to comment
Share on other sites

ами то това бяха тези, които все пак стават за разправяне... а от втората ако изпадна в подробности, ще ме постнат във форума на Щрунц  ;)

 

а, сетих се за още една весела случка...

...заспах, докато ми правеха фелацио ;)

 

Я разправяй че голям смях ме подгони!! :D

Link to comment
Share on other sites

една девойка практикува фелацио над мен... леко начинаеща... тъмнина в стаята... силно ме хапе със зъби, ама си трая.. не е чак толкова лошо.. по едно време спира... светкаме лампата.. и се получава сцена като от "Дракула".. скъсала ми кожичката, от долната страна на главата... кръв навсякъде... брутализъм... не ме питайте после колко време зарастваше и какво чувствах, когато получех ерекция

 

Пич умолявам те стигаааааа. Баси не мога да си го представя. Повече кръв отколкото в Страстите Христови и Небесно царство взети заедно :sick . Базик. Еееее хубаво де толкова малко ли боли че не си усетил и ква е тая брутална мацка. Промени ми възгледите за света бе. Отега нататък само вегетарианки. :lol: :lol: :lol: . Горкия измъчен пичага. Шапка ти свалям...

Link to comment
Share on other sites

Ейй,умрял съм от смях на някои истории.

 

1.Висим си с едно гадже в един бар,доволно пийнали.Кво се случи по едно време не разбрах и тая мацка ме хванала за оная работа и кво да правим сега,много хора,около нас,не върви да правим секс баш пред тях.Опааа,на бегом към тоалетната.Чукаме си се ние доволно,обаче хората искат да пикаят и прочие физиологични нужди,чукат,блъскат по тая врата,взе да пада мазилката над вратата.Както и да е,най-накрая се оправихме и излизам аз айляк първи и гледам някви хора гледат лошо,щото има две тоалетни,а те горките се редят на опашки за едната,ама кво ми пука.И една моя позната цъфва пред мен и ми вика,квоо стааа бе,къде изчезнахте.Аз веднага се измъквам от ситуацията и викам,че на онова гадже и станало лошо,повръщала и аз да си я наглеждам,щото не вървя пред онези сърдити хора да кажа,че съм чукал няква мацка в кенефа,а те са се напикавали през тва време.Май никой не ми повярва тогава.

 

2.Пак със същата мацка бяхме на някъв купон и пак се бяхме насвяткали като за световно.Решаваме,че ще лягаме,мятаме се на леглото,кво правихме,кво е станало,ама май сме заспали,щото се събудихме сутринта голи,но секс не бяхме правили.Странна работа,тъпо,че и двамата не помним кво точно се е случило.

 

Аре стига толкова,че ме мързи да пиша,иначе имам още много истории

Link to comment
Share on other sites

Оле сетих се за още нещо.

Отивам на гости на една мадама (друг град). Пристигам там рано, рано сутринта, във влака не бях спал, съответно - леш, 2 не виждам. Отиваме у тях, и само дето не заспах върху нея (бая безсънни нощи ми се бяха събрали). Решаваме, че ще се спи. Обаче... по едно време, започвам малко по-малко да се събуждам, защото мадамата в съня си ме беше хванала за... а аз пък - здраво напращял... и тя почва да ми обяснява как сънувала Иван Вазов, аз нещо ломотя, щото наполовина спя, та когато наистина се събудих и поразсъних, осъзнах, че съм върху нея и правим секс...

 

Ред: И с уста е яко!

Link to comment
Share on other sites

Ех Скорпионе кви простотии си праил ... тряяше след кат съ събуите да й каиш ти направи и един здравословен сутришен минет и всичко щеше да е 6 !!!

Link to comment
Share on other sites

Пичове разбивате чесно!

 

Ама интересно ми е, не ви ли се е искало да се заровите вдън земя при някои от тия изпълнения. Аз като чета, си представям ако съм на вашето място и направо... Ако трябва да съм честен не мога да си го представя :)

 

Те са такива излагации някои, че... нямам думи.

Link to comment
Share on other sites

Поне аз не се срамувам нито от едно от случилите ми се неща. Срамът е въпрос на личен избор. В моя случай с радиото майка ми беше най-стресираната...

Link to comment
Share on other sites

Няма то какво да се срамуваме тука сме все някви кавали дет простотията е на МАХ в главата ни :) и няма от кво да ни пука. Сякаш кат видиш някои на улицата от нас ще почнеш да го сочиш с пръст и му викаш ти еди какво си еди що си ... ми естествено че няма (иначе после мармалад и компот ша става ;) )

Link to comment
Share on other sites

Наистина има някои луди истории....

Аз имам една дето направо удря всички досега в земята, ама засега не мога да я разкажа щото е не турбо не мега не гига, ами не знам каква излагация, но мога да кажа нещо по-стандртно:

 

Помпя си аз моята приятелка на скалите над Рахата, обедното слънце ми препича гърба, а два метра над мен най-добрия ми приятел пие бутилка вино...(смятам няма нужда да упоменавам в коя алкохолна фаза сме и тримата в 1-2 часа следобяд...) В един момент усещам че зрителите са се увеличили... на 20-ина метра някъде вляво и нагоре от нас един мангал е клекнал и гледа и той.... майната му - нека гледа.... Довърших си работата без особени притеснения... След това впрочем целите ми лакти и колена бяха в кръв... Луда работа.... Гледайте пичове като го правите на камък да сте отдолу....

Link to comment
Share on other sites

включвам се и аз с една история,от която още ме гони параноята:

21 часа е било някъде,прекрасна пролет и сме на младежкия хълм и решаваме ,че е прекалено хубаво да не се възползваме,за това се спираме на 2та тераса(от горе надолу)светлини,топъл вятър и една брутална задна на въпросната тераса,която знаете е на сред пътя!в следващия момент изскача тъпа патрулка,светят с тия фарове......пускат и сирени на всичкото тогоре....... :angry1 от зор тряааше да скочим от терасата,на зад :angry: после вземи тия кълбета по тия треви........... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

включвам се и аз с една история,от която още ме гони параноята:

21 часа е било някъде,прекрасна пролет и сме на младежкия хълм и решаваме ,че е прекалено хубаво да не се възползваме,за това се спираме на 2та тераса(от горе надолу)светлини,топъл вятър и една брутална задна на въпросната тераса,която знаете е на сред пътя!в следващия момент изскача тъпа патрулка,светят с тия фарове......пускат и сирени на всичкото тогоре....... :angry1 от зор тряааше да скочим от терасата,на зад :angry: после вземи тия кълбета по тия треви........... :bgrin:

хахахахаха, аз затуй се спирам на третата тераса или на върха, там можеш да ги видиш отдалече и да се скриеш даже. а и що трябва да бягаш?

Link to comment
Share on other sites

хахахахаха, аз затуй се спирам на третата тераса или на върха, там можеш да ги видиш отдалече и да се скриеш даже. а и що трябва да бягаш?

щото като нямаш 18 ,а пък си с батко.......и нещо не върви да лафиш с куките :bgrin: в тази ситуация....

Link to comment
Share on other sites

щото като нямаш 18 ,а пък си с батко.......и нещо не върви да лафиш с куките :bgrin: в тази ситуация....

Няма такова нещо, но могат да ви глобят, въпреки че е малко вероятно.

Link to comment
Share on other sites

Бахти, аз ли съм единствения, дето като се напие не става за нищо друго, освен за смях :))

Спокойно Пешо, аз съм като тебе, само дето на мен побоища са ми в главата ;)

И драйф чат-пат :sick

Link to comment
Share on other sites

Бахти, аз ли съм единствения, дето като се напие не става за нищо друго, освен за смях :))

 

Споко аз пък правя смях и става голямо шоу тряя някои път да се съберем и да се нарежем и да си направим купона ;)

Link to comment
Share on other sites

Споко аз пък правя смях и става голямо шоу тряя някои път да се съберем и да се нарежем и да си направим купона ;)

Еми може още един клуб да основем. "Алкохолик - това звучи гордо". Така хем ще затворим "Самотно с ръце". Самотните ще се напиват от мъка с нас :D

 

@grim & scorp: спокойно, трима станахме :D само след джин ставам за нещо :D

Link to comment
Share on other sites

@grim & scorp: спокойно, трима станахме :D само след джин ставам за нещо :D

 

 

Е, че побоищата нищо ли са?Смеха и драйфането нищо ли са?

Аз съм сигурен, че ако Пешо ме види как дера мачароци през терасата(запазена марка) ще се попикае от смях.А ти май го чу как се смее :)

Link to comment
Share on other sites

Момчета, обещавам ви като ми минат изпитите да се накълвем като кълвачи трета смяна! Само искам и вие да сте сериозни. И ако може да има покрай нас един трезвен сателит да обяснява на полицаите, че всъщност с думите "яж ми ху* бе, сопол" съм искал да им обясня, колко са ми симпатични и колко ми е приятно да ги видя. И по възможност мястото на запоя да е по-скатано.

А под "за нищо не ставам" имах в предвид, че като се накълвя и не мога да го дигна и с кран. Една чекия не мога да си забия дмем...

Link to comment
Share on other sites

Искам да внеса малко предложение - ако ще откриваме "Клуб на олигофренията" у нас винаги може да се прави запой и кретения - няма проблеми откъм съседи.Допълнително - сбирките на "Самотните сърца, бъбреци, ректуми и друга карантия" също могат да се правят понякога у нас, само алкохол трябва да си подсигуряваме.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...