Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....

Recommended Posts

Тадааааааа - Beyerdynamic DT 1990 Pro! С една дума - УНИКАЛНИ! :bowdown:

С големи благодарности към Ангел (w00x), който ме открехна за този як немски сайт! Значи мита, такси, ДДС-та и разни магазинажи на идиотите от UPS добавиха само още $70 (канадски), което е нищо и дори с тях цената идва с над $150 под тази на тукашните ритейлъри! :punk

beyerdynamicdt1990pro.jpg

• Replies 10.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Честито и със здраве да ги ползваш. А само да питам ти основно с тях гледаш ТВ и онлайн работа ли работиш или слушаш някаква по специфична музика? Ако можеш да ги тестваш на нещо по рок, метъл и да кажеш как звучат. Благодаря.

1 hour ago, charmock said:

Честито и със здраве да ги ползваш. А само да питам ти основно с тях гледаш ТВ и онлайн работа ли работиш или слушаш някаква по специфична музика? Ако можеш да ги тестваш на нещо по рок, метъл и да кажеш как звучат. Благодаря.

Благодаря! Значи основно ги взех за един проект, който ме хвърли в дълбоките води на професионалното аудио - онлайн съдържание от нов тип за една магистърска програма. Слушането на музика и други неща се явява "страничен ефект". :)

Не знам какво ме накара да си пусна първо класическа музика (не бях слушал такава от последния концерт, на който ходих месеци преди да започне пандемията) и направо имаш чувството, че се намираш в залата, буквално всеки инструмент се хваща отчетливо без никакви проблеми и напрягане. Уикенда ще ги тествам с всякакви други видове музика и ще споделя впечатленията. Значи тия слушалки стават за всичко - просто не е истина как слушането на музика се превръща в нещо все едно го правиш за първи път. Същото се отнася и до всичко останало - гледане на филми, да не говорим за игрите. Преди малко ги тествах с Alien: Isolation и направо щях да се изпусна от кеф, баси - буквално чуваш дзвера да се промъква зад теб в пространството. :lol:

52 minutes ago, RaptoR said:

И професинално аудио вади в зависимост от материала! 

На тия средните и високите са им перфектни, обаче нямат никакъв бас :lol:

Честито! 

Не е точно за фукане, но да споделя :bgrin:

spacer.png

Новата сглобка.

Ryzen 9 5900X, Noctua U14S, 32GB g.skill 3600MHz C16 RGB.

Видеокартата от стария комп MSI 2070S Gaming X Trio.

Дънце Asus rog strix B550-F Gaming.

При огледа за нова кутия, малко бяха тия с support за видеокарти, та се наложи малко.....

Кутията Be quiet! Pure Base 500DX. 4 вента Pure Wings 2 900rpm 140mm. Всичко вътре е 140мм, ест. без на видеокартата.

Старата кутия беше вече на над 15 години, с рязани и кривени ламарини за да побере видеото, отзад рязано на пцие слотовете по други причини :Р, и беше време вече, особено пък беше много шумно, а сега едвам се чува че работи, и то като доближа ухо на 1-2 педи.

Много съм доволен.

Edited by tedy

Честито! :)

Аз също се заиграх с подмяна на охладители и вентилатори преди месец, че като сложих едно 1080 Ti, в кутията стана много топло.

Кутията няма да сменям за момента. Няма какво да правя със старата, а и честно казано, не ми се дават пари за нова.