Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

А не беше ли един тъп гъзар дето гребена за ценната му коса е постоянно в джоба и са реши от време на време  :sick

хахаха Брутален си :) А и тва неговото.. не съм правил секс от 4 дена..не фукане ами направо изхвърляне си е.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Преди около година ми махнаха тумор; да ви се похваля, че сега пак си ми расте, слава богу! Лошото е, че пак ме карат да ходя на операция (искат пак да ми го махат)...

Изобщо някой може да ви повярва :) ... ама не е сигурно!

Тва ся черен хумор ли беше или някоя тъпа шега? :angry1 :confused :angry1

Link to comment
Share on other sites

С кво да се похваля освен с това че ония ден бях на концерт на 50 CENT в Маями Много е хубаво там Топличко е Абе направо супер :D :P

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Що така, да не би да си счупи и двете ръце ?

:punk :punk :punk :punk :punk

 

С кво да се похваля освен с това че ония ден бях на концерт на 50 CENT в Маями Много е хубаво там Топличко е Абе направо супер :D  :P

И ко праи ония негър ? Има ли жени или ся вече на мъжко е минал ... доколото разбрах по цял ден куфее на неква БГ Турбо Чалга верно ли е ? Кат са видя с него каза ли му "Ваззаааа май нигъъъъъ" :woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

:punk  :punk  :punk  :punk  :punk

И ко праи ония негър ? Има ли жени или ся вече на мъжко е минал ... доколото разбрах по цял ден куфее на неква БГ Турбо Чалга верно ли е ? Кат са видя с него каза ли му "Ваззаааа май нигъъъъъ"  :woot  :woot  :woot

Link to comment
Share on other sites

Купих си нов Хард диск 120 ГБ и сега яко му се кефя :)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Аз пък мога да ви се похваля с това че от категория кандидат-студент сега съм СТУДЕНТ яко а Мали какво пиене ме чака по този случай

 

Еми тва е, ще пиеш и на моя рожден ден и за мое здраве :P

Link to comment
Share on other sites

Еми.. аз пък ще се похваля че по химия , физика и биология вързах 3-ки.(без да съм учил)

П.С. Не ме приемайте несериозно.В училището, в което уча тва си е успех.

От моя клас сме около 10 човека с 3-ки. :bgrin:

Във Френската тройкаджии ли сте бе :confused ...Що ли не отидох на второ класиране :laughing:

Аз със какво да се похваля....изнасяла съм концерти по пиано :tongue На изпита по математика имам 5,000 и...не се сещам друго :huh:

Edited by gerry^^
Link to comment
Share on other sites

Започнах нещо като стажче в една проектантска фирма, и сега правя 3Д модели на разни къщи, по които после да се смятат:)

Ама няма да ви кажа къде ще бъде къщата:)

Link to comment
Share on other sites

Ми начи наи-големия ми успех за сега е че си взех изпита по математика след 7 клас!А именно заради това че на предишния ден(или поне на предишните 2-3 дена)нищо не бях учил!Някои ше си каже, че в момента ви бъзикам, но съм адски прав!Тъи като за годината завърших с четворка по математика на изпита се очакваше да изкарам около 2.50-3.25 някъде а аз пък взех че изкарах 3.688!Направо да не повярваш!Докато на изпита по БГ за които се бях готвил цели 4-5 дена и си мислех че ша изкарам около 4.25-5.00, изкарах 3.25!И тва всичко като се има напредвид, че през годината не съм ходил на никакви пробни изпити(е ходех на курсове ама там се бях зарибил по едно момиче, така че нямаше фаида от тях)!За сметка на това ме приеха в Механото за което много се кефя! :punk

Edited by dakela1
Link to comment
Share on other sites

Хм.. ами.. беше ми малко кофти последните 10 дни.. (бях попаднал в любовен водовъртеж... пак :cry при което се прецаках сам.. дълга история) и за успокоение купих от един приятел усилвател 2x70 (свързан със един 12 инчов басов говорител) пуснат на Bridge Mode (1x140W) и тероризирам квартала с Голфчето за успокоение.. и ми действа.. още няколко дни така и ще се върна към душевен мир и спокойствие ;) (Caustic Windows - Clayhill Dub е просто уникалния бас :evil)

Edited by afx
Link to comment
Share on other sites

аре и аз да се похваля-най-накрая съм free,и най-накрая успях да избягам от поредният вамп :sayjin

Link to comment
Share on other sites

аре и аз да се похваля-най-накрая съм free,и най-накрая успях да избягам от поредният вамп :sayjin

И аз така, само че в моя случай е "мамка му, отново съм фрий".

Link to comment
Share on other sites

И аз така, само че в моя случай е "мамка му, отново съм фрий".

o ,ne az sum happy,6toto ми отне доста врема,нерви и всичко останало квото се сетиш,щото говоря за душевен вампир в истинският смисъл на думата :wacko: :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Ех как се оплаквате само!!Аз какво да кажа че все ме зарязват или пък нищо не се получава!!И аз съм фрее мамка ку ама кво се праи няма да мра затва :)

Link to comment
Share on other sites

И аз така, само че в моя случай е "мамка му, отново съм фрий".

Мамка му, аз пък пак не съм фрий :D

Предлагам да сватосаме Фаръл и Аfx :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...