Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

FCE-First Certificate in English взема се от езикови паралелки след 10-ти клас (не винаги успешно)

 

В 8ми клас почти нямаше човек в класа ми, който да не може да го вземе... Евала ти за всичко, ама прекаляваш малко...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

В 8ми клас почти нямаше човек в класа ми, който да не може да го вземе... Евала ти за всичко, ама прекаляваш малко...

По учебна програма се взима в/след10-ти клас, пък ако знаеш какви писмени работи на 11-ти клас МГ-то зъм гледал (нямаше какво да правя в часа и учителя даде така да почета :bgrin: )
Link to comment
Share on other sites

В 8ми клас почти нямаше човек в класа ми, който да не може да го вземе... Евала ти за всичко, ама прекаляваш малко...

Ееее ти пък как го сряза човека :P Все пак не всички сме с английска гимназия зад гърба си, особено аз с моето келяво музикално найш къв зор ми беше сам самичка да си уча езика и да го взема туй чудо...дай да видим ти в 8ми клас, пък и сега, какъв сертификат по музика можеш да вземеш :)

Link to comment
Share on other sites

Аз ли? Аз нищо не мога... Защо смяташ, че не бях писал е темата преди това? Аз ако можех нещо, каквото и да е, щях веднага да се изфукам...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък мога да задръстя кенефа с лайна. :P

 

Сериозно - мога бая неща, ама тука идва момента - "Да можеш много неща, е като да имаш много жени - познаваш всяка от тях, но никоя не познаваш истински".

Иначе най-големият ми успех е, че съм все още жив след изпълнения с бойна граната.

Link to comment
Share on other sites

Сетих се още 2 неща, с които да се "похваля"':

1.Ще ме скъсат утре по Физикохимия

2.Мога да ядосам абсолютно всеки

Link to comment
Share on other sites

FCE-First Certificate in English взема се от езикови паралелки след 10-ти клас (не винаги успешно)

 

CAE- CErtificate in Advanced English последната стъпка преди английска филология

Пич наистина се изхвърляш...12 човека от моя клас (аз съм 10 клас) тази година бяха на CAE и най-вероятно са го взели с B или A... Няма такова нещо че някой изпит за сертификат се държал след еди-кой си клас :wacko: Ако става за въпрос две момичета от стария ми клас взеха FCE в 6 клас с училище Европа и малко уроци...

Link to comment
Share on other sites

Изкам да се изфукам, че съм доволен от новота си VC :D и днеска успях да се наспя като хората, че миналата седмица беше www.вгз.com :D

Link to comment
Share on other sites

Изкам да се изфукам, че последния ми проект за стратегическо развитие на фирма получи отлична оценка и се прие много отзивчиво :P :D :punk

Link to comment
Share on other sites

Ми кво да ви кажа освен че завърших и и че още нямам хотел нито къща в МАЯМИ с друго не мога да се похваля

Честито за завършването :P , пък като направиш хотела ще поканиш съфорумците :D :D , без пари естествено :blink:

Edited by b0r3d
Link to comment
Share on other sites

Искам да се изфукам че най-накрая започнах работа и се надява да свърши това пусто безпаричие :D

Link to comment
Share on other sites

Да се похваля че днес(или по скоро вчера вече ;) ) си взех ш*бания изпит по философия с 4. 1 down 1 to go.

 

ПП:агресив така като гледам втория ми изпит може да те заинтригува - Борси и Борсова Политика :P

Link to comment
Share on other sites

Да се похваля че днес(или по скоро вчера вече ;) ) си взех ш*бания изпит по философия с 4. 1 down 1 to go.

 

ПП:агресив така като гледам втория ми изпит може да те заинтригува - Борси и Борсова Политика :P

 

Какво искаш да ти помагам ли :P

Link to comment
Share on other sites

Искам да ви се пофаля че ся се нарязахме с едни авери ... едни мастики водки и джинове са размотаваха сега ги няма ... а те като си тръгнаха аз си допих като горди седях на ПЦ-то ... сутринта очаквам да направя едно изпълнение в кенефа и да съм на 6 отново :)

Link to comment
Share on other sites

Я ето, че имало хора с успехи....като се изключи надпиването с мастики и сутрешните проблеми на стомашно-чревния тракт след това, които бяха много добре застъпени и преди това в тази тема:)

Link to comment
Share on other sites

Искам да се изфукам, че отново се радвам на живота, на всичко което е около мене (е, в рамките на нормалното ;) ) ... абе много съм радостен, ей!

Link to comment
Share on other sites

Neserioznoto malko detence/hahaha/ujasT/ iska da vi se pohvali ,che vecherqta ot onq den naistina beshe vkusna, lesno smilaema, pyk i nqmashe problemi i sled tova ..seshtate se kyde...

drugo za hvalene,ami ne che tolkova mnogo se gordeq,no zavyrshih osmi klas v angliiskata gimnaziq sys 6,00//ei ama gazar takyv,mn si se radvam,ne mojah da povqrvam nakraq//

otyrvah se bez tejki/leki fizicheski povredi sled kato 15 momicheta mi se nahvyrliha otgore/nqma da izpadam v podrobnosti, dostatychno e da kaja ,che bqh sama/:)syshto iskam da se pohvalq, che razbrah otchasi koi hora naistina dyrjat na men i za koi si zaslujava da napravq mnogo neshta...

ne iskam da spodelqm poveche za svoite uspehi, zashtoto ima risk da byda ulichena v neseriozen podhod kym temata ,makar che ima mnogo interesni raboti, koito moga da kaja,aide v sybota shte se razberem:)btw,po princip sym mirolubiv chovek...:)

Edit:Mnogo se zaradvah kato vidqh ,che na poslednoto mi mnenie v tazi tema sa se hvanali nqkolko choveka..:)golqm uspeh e za men da provokiram nqkolko batkovci i kakichki da obsyjdat stomashno-chrevnoto mi systoqnie,za poveche informaciq,nqmam problemi sys stomaha:)..:):)ai che mn hvalbi stanaha:)))

Edited by Jane_Doe
Link to comment
Share on other sites

Днес бях на изпит и незнам как така съм изключително съм доволен от себ си :) Реших почти всичко с леки изключения !! Язък :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...