Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

блъсна ме кола след първия ми работен ден от шест месеца насам :(,отказа ми спирачките на колелото на червено и се врязах в нея странично и бая яко ме извъртя,то по точно аз я блъснах,бахти и късмета,точно когато си намерих работа :(,това ми е най-къръшкото постижение

Link to comment
Share on other sites

Говори на български и дай някоя снимка :P :D
има едно нещо, мисля че google се наричаше...
Link to comment
Share on other sites

И тоя 1.2 мотор ще роди до 1 2 седмици след това малки Фиатчета :D

 

Да фанем бас, че няма да роди. Хайвана дето го продава има кола ТОЧНО като мойта с принудително пълнене и още е здрава, а е от няколко месеца така. На 3-та си мрази гумите от трета на 2-ра с пална газ и оставяш 1 см каучук на асфалта. 6,4 е засечен на писта до 100 км в час ;). Дай Боже всеки му. Нека 1200 кубика. Ако знаеш колко БМВ фанатици са яли дървото от него

 

Излишно е да дадеш пари за чип, но ти си знаеш. Беше казал, че събираш пари за сешоар- събери ги тях и тогава става забава.

 

Настъпа ме по мазола. Имам около 300 кинта, ами другите 1700. Пък и срещнах спънки с "родителското лице". Дори и да имах парите СЕГА щеше да е сложно :(. Нашите полудяха като им споменах :(

 

Ох, благодаря, че ми разясни тази велика тайна.Аз нямам никаква идея кво е турбо и просто си правя вятър на устата. Не мисля,че той иска просто да сложи една турбина в коша и да каже "имам турбо" ;) Под слагане на турбо аз разбирам правене на доста работи, а не само закрепването му в някаква си кола.Мисля че чак като си набави частите е разумно да мисли за електроника. Към момента тоя чип за мен е пари на вятъра

 

Сложно е. Трябва да сменям колектори + хубав интерколер. Към тоя момент както казах е мишън импосибъл за мен. :(. Може би малко по-натам във времето :)

 

Ееей, ти пък ще кажеш, че му слагаш двигател от Мазерати :laughing:

Кви са тия пернишки истории не мога да разбера.... чипове, мипове, лайна.... Както са си пуснали колата, така са решили, че е най-добре... Всякви негърски "тунинги" от тоя сорт са ми направо смешни

 

Като цяло тунинга е като картината за художника. Жалко, че нямам и финикийците да ти покажа да видиш кое е смешно по колата, но уви още съм много малак :(............

 

Иначе Жорката е прав трябва да се сменят няколко неща за да се издържи на натоварването. А сичко опира до кинта,..........та значи почвам с търговията на ЕДРО :):):):) :P

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

има едно нещо, мисля че google се наричаше...

не си ли разбрал, че за него не е важно да разбере кво е тва дето говориш за него, а е важен броя на постовете, щото повече постов=по-голяма пишка

Link to comment
Share on other sites

не си ли разбрал, че за него не е важно да разбере кво е тва дето говориш за него, а е важен броя на постовете, щото повече постов=по-голяма пишка
Ако от постове растяха пишки, то Dreamer вече е Lex Steel :bgrin: Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Да фанем бас, че няма да роди. Хайвана дето го продава има кола ТОЧНО като мойта с принудително пълнене и още е здрава, а е от няколко месеца така. На 3-та си мрази гумите от трета на 2-ра с пална газ и оставяш 1 см каучук на асфалта. 6,4 е засечен на писта до 100 км в час ;). Дай Боже всеки му. Ако знаеш колко БМВ фанатици са яли дървото от него

 

Иначе Жорката е прав трябва да се сменят няколко неща за да се издържи на натоварването. А сичко опира до кинта,..........та значи почвам с търговията на ЕДРО :):):):) :P

 

To и аз ги наказвам БМВ-тата по сфетофарите и на къса дистанция ма на дълга дистанция ми късат гъза.Абсолютно съм сигурен че над 110 БМВ-то ще те сбърка дори и 1.6 да е ,а за по-ниските скорости определено малките въшки са по-добри.

 

Еми ако не подсилиш окачването няма да се учудя да скъсаш съединител или полуоски.Също така няма да се учудя ако е и прегрееш с този чип ако не сложиш по-голямо охлаждане.

Link to comment
Share on other sites

To и аз ги наказвам БМВ-тата по сфетофарите и на къса дистанция ма на дълга дистанция ми късат гъза.Абсолютно съм сигурен че над 110 БМВ-то ще те сбърка дори и 1.6 да е ,а за по-ниските скорости определено малките въшки са по-добри.

 

Еми ако не подсилиш окачването няма да се учудя да скъсаш съединител или полуоски.Също така няма да се учудя ако е и прегрееш с този чип ако не сложиш по-голямо охлаждане.

 

Чакай бре - аз няма да летя и постоянно да пържа. Не съм такъв. Лично на него малко БМВ-та и на магистралата му се опъват

 

А пък и ще да я прегрея като не е в "лютеничката".

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Човек за какви BMW-та говориш?316 ,318-ки ли?Щото IS-ките и нагоре много се съмнявам да се разбере италианката с тях.

 

П.п. - И това 6.4 с каква измервателна техника е правено ,защото без да се обиждаш ама ми се вижда малко мъничко 6.4 за кола под 100к.с.

Ето ги Пунтотата всичките http://auto.mail.ru/auto-model.html?model=379&firm=44 ,светкай как става тая магия за делене на половина на времето 0-100км/ч ,щото живо ме интересува.

Edited by hosta
Link to comment
Share on other sites

Човек за какви BMW-та говориш?316 ,318-ки ли?Щото IS-ките и нагоре много се съмнявам да се разбере италианката с тях.

 

П.п. - И това 6.4 с каква измервателна техника е правено ,защото без да се обиждаш ама ми се вижда малко мъничко 6.4 за кола под 100к.с.

Ето ги Пунтотата всичките http://auto.mail.ru/auto-model.html?model=379&firm=44 ,светкай как става тая магия за делене на половина на времето 0-100км/ч ,щото живо ме интересува.

 

Велвет ти отговори на въпроса. Най-добре е да си идем в раздела да не дразним модерите. :) Возих се в синята мълния - за да го направи БМВ трябва да е доооооста стабилно. Във темата за ПУНТО го има как бие 1,4 ГТ(барано много)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Велвет ти отговори на въпроса. Най-добре е да си идем в раздела да не дразним модерите. :) Возих се в синята мълния - за да го направи БМВ трябва да е доооооста стабилно. Във темата за ПУНТО го има как бие 1,4 ГТ(барано много)

 

Да бе то знаеш Венци пускаше едно филмче как Къдет бие Ферари ама това е друг въпрос......Така че не се знае кое как е барано и неможе да е показател кое как биело на някви филмчета.....

 

Нека продължим спора в тази тема ;)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Класиране 1 : Приет в специалност Машиностроителна техника и технологии, редовна по 1 желание.

Tва в ТУ-Пловдив. Един път да изтрезнея... така шъ са напия... :laughing: :D :D

Edited by Eleutherios of Pelorygion
Link to comment
Share on other sites

Взех си 3 в 1 (принтер, скенер и копир) HP Photosmart C4100 All-in-One. 200 кинта е, ама ме кефи на макс. Вече втори ден си принтирам и си сканирам без да усетя кога мина това време. :)

Link to comment
Share on other sites

Слушах за пръв път Death metal в автобус от градския транспорт и шофьорката бе жена. Всички пенсионери, които се возеха, бяха настръхнали от саунда. Брутално:)

 

Edit: @ Лудия Хамстер - Линия №1 :punk

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Слушах за пръв път Death metal в автобус от градския транспорт и шофьорката бе жена. Всички пенсионери, които се возеха, бяха настръхнали от саунда. Брутално:)

 

Ахахах яко. Кой номер?

Link to comment
Share on other sites

Класиране 1 : Приет в специалност Машиностроителна техника и технологии, редовна по 1 желание.

Tва в ТУ-Пловдив. Един път да изтрезнея... така шъ са напия... :laughing: :D :D

 

Не че искам да ти попарвам ентусиазъма ама намери в кой университет да се набутваш. :D

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Направих си акаунт във Флирта... :)

 

и аз имах ма ме изгониха за "арогантно държание към останалите участници" , задръстеняци :tongue

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...