Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Йес, дойде ми кутията, термопастата и монитора. Вече мога да започна да се чуствам у дома си в новото ми къши...

Link to comment
Share on other sites

А преди светло кафява ли беше? :)

преди бях почти руса... :lol:

Link to comment
Share on other sites

А с оценките от химията да се изфукаш нещо ?? ;)

еми май утре излизат и едва ли ше е за фукане.... :cry

Link to comment
Share on other sites

преди бях почти руса... :lol:

Офф вие жените сте много странни откъм цветове-неска едната магазинерка ми вика

Ванка моля ти се иди ми вземи една светло ъъъ тъмна дъвка Орбит :laughing: (явно искаше да каже или светло-синя или тъмно-синя ама карай )

 

А аз да ви се изфукам-след 57 минути ставам на 15 :rolleyes: ,макар че майка ми каза че ме е родила в 12 и полвина на обяд-карай :)

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

майка ми каза че ме е родила в 12 и полвина на обяд

Представям си кво е било в тая жега - пот, кръв и ако all around :devil

 

А да, щях да забравя - ЧРД!

Edited by earache
Link to comment
Share on other sites

Искам да се похваля ... Разбрах значението на живота ... А то е : живота е пълен кенеф , когато най - малко очакваш да те наебе аре в гъ*о и си заминава ... няма отърване от него . Иска само да те прецака ... Не му се давайте ... Живота е гаден ...

Link to comment
Share on other sites

Искам да се похваля ... Разбрах значението на живота ... А то е : живота е пълен кенеф , когато най - малко очакваш да те наебе аре в гъ*о и си заминава ... няма отърване от него . Иска само да те прецака ... Не му се давайте ... Живота е гаден ...

Никой не умира девствен, живота преебава всички. Я кажи повече за твоите кахъри, та типично по български всички да почнем да ти даваме акъл. :)

Link to comment
Share on other sites

Преди да замина моите сладури бяха възстановили гнездото си и вече се бяха появили ТЕЗИ малчовци. КАто се прибрах от пътуването си заварих вече ГОЛЕМИ ЮНАЦИ.

 

Освен това най-после си намерих бяла котка! Взех я прибирайки се от София.

Вече колекцията ми е пълна - Черна + Бяла + Сиамска котка. Тази ще да ми е последната вече :tongue

 

ТУК и ТУК може да видите г-ца Сенса. Сега остава да се успокоят разярените батковци, които са настръхнали вече 2-ри ден :punk

Link to comment
Share on other sites

Преди да замина моите сладури бяха възстановили гнездото си и вече се бяха появили ТЕЗИ малчовци. КАто се прибрах от пътуването си заварих вече ГОЛЕМИ ЮНАЦИ.

Хаха и аз имам гнездо над гаража ама мойте са малко по-големи. Утре ако не забравя ще им цъкна една снимка и аз да се похваля! :)

 

Котето с различни очички ли е или само така изглежда от снимката?

Link to comment
Share on other sites

Кой сега е номер 1?

Първи съм в ВИХВП (УХТ) с 23,68 бал от 24 възможен... :D

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Котето с различни очички ли е или само така изглежда от снимката?

 

Различни са й очите. Едното е синьо, другото още не се знае точно какво е :punk

Link to comment
Share on other sites

Никой не умира девствен, живота преебава всички. Я кажи повече за твоите кахъри, та типично по български всички да почнем да ти даваме акъл. :)

 

Ами само с акъл няма да стане ...

В началото на годината претърпях автомобилна катастрофа . Носа , и лявата ръка бяха счупени . Сътресение на мозъка и загуба на памет(само за момента на катастрофата) . 92 дена в гипс след това още месец бинта на връта , че не е зарастнала както трябва и трябва да не се натуварва . Коста зарастна най сетне . Супер .Сега на раздвижване . Дано да се оправи . Катастрофата стана на 25.01.2007г .

 

На 19.07.07г. карам колата на татко имах малко работа да свърша и минавам през сточна гара (от страната на центъра) и искам да се престроя . Гледам на дясно и един с ЧЕРВЕН ПАСАТ КОМБИ не ми дава да мина от най - дясна лента в най - лява и се обръщам на пред и гледам колоната спряла . Натискам спирачката , но прекалено късно и се спирам в Шавролет Каус(такси) . На таксито нищо му няма . Само една черна линия от боята ми , а на мене :sick (просто не ми се казва) . Идва полиция аре АКТ . След това отивам към ДЗИ ( понеже автомобила има пълнавтокаско ) и да видя какви щети има и да започнат да е ремонтират . Свършвам си работата в ДЗИ и се пребирам (с колата) към нас да е прибера в гаража и колата загрява изведнъж . Спирам и гледам , че и радиатора е спукан . Спирам и за малко щях да се разрева ... Седя си на земята и не знам какво да кажа и какво да направя . Просто ми идеше да се самоубия .

Колата вече е в сервиза , но аз още мразя скапания живот .

На същия ден брат ми ми звъни по телефона и ми вика : Как си брат , какво правиш , аз тук бачкам и да ти кажа какво стана днеска ( на 19.07.07г ) :

ставам аз сутринта за работа и гледм служебната кола е няма . Звъня в полицият и им казвам , че са е откраднали , но не мисля , че ще е намерят ( като се знае наща добра полиция ) . Отивам до един приятел , който се познава с тамощните мутри да му каже да пъснат връзките и да се намери колата ако може и на връщане се пребира с колело . Някаф педа* не ме видя и ме блъска . На мене само че ми няма нищо , но глупацжи всякакви . Това става във Варна .

Той ми звъни точно в момента когато аз попълвам документите за застраховката ДЗИ и естествено не му казвам за да не се притеснява .

 

И така . Не знам с какво може да ми помогнеш да ти кажа честно . Акъл , съвет няма да може да помогне .

Но ако знаете някакъв начин за разбираве на къръка давай па ако ще и да е бабин съвет .

Това е .

Та да се похваля имам първи АКТ . :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

И на мен кофти ми тръгна готината колега-трябваше операцийка на пръста да ми правят(още си е на мястото,но имах там някъкво образование ;) :wacko: ) после пък ми цепнаха устната ...Ядосвах се-мислих си колко ще ми е преебана годината,но с оптимизъм сякъш ми тръгна на добре(да чукна на дърво) и не съм имал кофти случки от Февуари месец.Така,че може би тфа е моя съвет-вкарай си оптимизъм,че всичко ще се оправи и ще се оправи :)

Link to comment
Share on other sites

Ами аз съм отимист предимно ве човек . На 19 станах сутринта сумпер щастлив . Супер ми беше всичко и аре на обед кенеф .

Деа знам . Ще пробвам по твоя начин .

Link to comment
Share on other sites

но имах там някъкво образование ;)

 

Висше? :laughing: :lol: .

Да се похваля, ще гледам Гран При на Унгария 11-ти кръг от Ф1 на живо ^^.

Link to comment
Share on other sites

Висше? :laughing: :lol: .

Да се похваля, ще гледам Гран При на Унгария 11-ти кръг от Ф1 на живо ^^.

Тфа No Comment -нз как съм го написал така :D:D:D:D

 

А да се похваля и аз-вече съм горд притежател на Game Boy Advance SP :) -обаче още не съм играл щото брат ми(за който беше и предназначена покупката де) го прибара и ся доде не му истощи батерията няма да го остай :D

 

 

Evil Lenore-Ми аз го купих все пак :lol: .И го купих защото братото непрекъснато ми искаше телефона да играй на него майна и аз съм вечно без батерия-а ся да си играй на Game Boy :D

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

Тфа No Comment -нз как съм го написал така :D:D:D:D

 

А да се похваля и аз-вече съм горд притежател на Game Boy Advance SP :) -обаче още не съм играл щото брат ми(за който беше и предназначена покупката де) го прибара и ся доде не му истощи батерията няма да го остай :D

и как си притежател като е на брат ти !? :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...