Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

3 hours ago, RaptoR said:

Ми сравни цвената на 76240

Да, ама като си пуснал линковете с цени, си цитирал линк към 42127, който в твоя линк го няма. И няма как да се сравни. Предполага се, че го цитираш, за да покажеш някаква връзка с написаното от теб след това.

Да беше пуснал твоя линк без цитати, да изглежда като просто споделяне, да си търсим прилики и разлики. Иначе минаваш в режим Ангел - как пишеш едно, пък ние буквалистите не се сещаме, че ти друго си имал предвид. Но боба и лещата свършиха, та няма как да гадаем.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, vikktorpenchev said:


тогава по-добре пиши ти. Преди малко разбрах, че жена ми е поръчала 2 легота. Може току виж да нямаме нужда от нови. 


Ти си знаеш, парите са си твои
 

1 hour ago, mIRCata said:

пък ние буквалистите не се сещаме, че ти друго си имал предвид. Но боба и лещата свършиха, та няма как да гадаем.


Слакър, простичко е ако не си слак гиби и можеш да вденеш колко е 2 и 2. Илюстрира се голямата картинка. Кой разбрал - разбрал. Друг пОсран си останАл... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 1/26/2022 at 10:36 PM, Godfather said:

След потрошването на една камара китайски боклуци, най-накрая си взех истинския комплект инструменти! :punk

ifixit.jpg

 

Не са толкова истински, колкото си мислиш. Магнита го няма никакъв, два от PH битовете сдадоха багажа сравнително бързо, а не е като да ги ползвам 24/7 или да ползвам 1 бит за всички винтчета в даден лаптоп. Jakemy-то, което е сигурно 3 пъти по-евтино от 'Mako' комплекта, който имам, се държи по-добре. За новата година поръчах едни Nanch, комплект с по-дълги битове, ще ги видим като дойдат.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, dvdrw said:

 

Не са толкова истински, колкото си мислиш. Магнита го няма никакъв, два от PH битовете сдадоха багажа сравнително бързо, а не е като да ги ползвам 24/7 или да ползвам 1 бит за всички винтчета в даден лаптоп. Jakemy-то, което е сигурно 3 пъти по-евтино от 'Mako' комплекта, който имам, се държи по-добре. За новата година поръчах едни Nanch, комплект с по-дълги битове, ще ги видим като дойдат.

Хм, нямам такова впечатление, битовете изглеждат неразрушими в сравнение с всичката китайска ламарина, дето ми е минала през ръцете до момента. Вече ги изпробвах в доста тежки ситуации. Същото важи и за пластмасовите инструменти от комплекта. От къде си го взел твоя, да не е някакво менте?

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, mIRCata said:

Ама иначе много мяза на вокалиста на Фу Файтърс

Който, също като мен едно време малко барабанист го раздаваше. С тая разлика, че аз имам две репетиции с две различни банди (като барабанист) и абсолютно никакъв талант за китарата :lol:
 

2 hours ago, RaptoR said:

Абе ей! Мога ли да знам в тоя клип защо ми изглеждаш по-стар от мене???

Ако разкарам четината може и да смъкна някоя-друга годинка и да замязам на 50 :lol:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaptoR said:


Абе ей! Мога ли да знам в тоя клип защо ми изглеждаш по-стар от мене???

 

Аз знам. Защото си по-дебел от него. :D Килограмките помагат да се изпънат бръчките.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Godfather said:

Хм, нямам такова впечатление, битовете изглеждат неразрушими в сравнение с всичката китайска ламарина, дето ми е минала през ръцете до момента. Вече ги изпробвах в доста тежки ситуации. Същото важи и за пластмасовите инструменти от комплекта. От къде си го взел твоя, да не е някакво менте?

 

Привет, не, от сравнително голям supplier са - ЕЕТ Europarts, имат почти всички кит-ове в каталога. За пластмасовите си прав. Според тяхната реклама, така са направени, че да се счупят точно преди да ти се счупи нещото, което отваряш. Нарочно ги пробвах на 2 непотребни лаптопски корпуса - счупиха се точно навреме :) :)

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Antares said:

Ако разкарам четината може и да смъкна някоя-друга годинка и да замязам на 50 :lol:

 

Аз изобщо не я гледам четината, гледам ти предимно очите... 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
14 hours ago, kotora said:

Лявата ли е твоята? А Гущера? :CryBaby:


Не, мойто момче, камионът е страхотен, но го отказах - взех черната вдовица отдясно. Сега като се науча да карам космически кораб ще има андибул морков :evil

Link to comment
Share on other sites

Честит ти нов автомобил!

Сега и на него един дракон да му сложиш, за да те разпознават по-лесно хората по улицата. :D 

 

Колко време го чака?

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, RaptoR said:


Не, мойто момче, камионът е страхотен, но го отказах - взех черната вдовица отдясно. Сега като се науча да карам космически кораб ще има андибул морков :evil

Честито и да почерпиш! :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Godfather said:

Честито и да почерпиш! :)


Ми земи си ела да го еВа.... Преди да затворят Лукойл кранчето и да тръгнем с тротинетките хахахаха

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mockingbird said:

Т'ва печка ли е? И не ми казвай, че сте се изръсили 70к за тоя супърб.... 

Но както и да е, желая безаварийно.... 


Понякога като ти чета глупостите и знам, че съм на прав път... Всъщност сте няколко такива. 
И между другото декари покриви стоят и те чакат :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...