Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Махнах гадните софийски номера от колата ми.Вече официално е пловдивска :love

Link to comment
Share on other sites

ЩЕ СТАВАМ ТАТКО! :excl: Това е един от най- хубавите дни в живота ми!!! :love

Айде честито , тва наистина е за хвалби! :)

Link to comment
Share on other sites

ЩЕ СТАВАМ ТАТКО! :excl: Това е един от най- хубавите дни в живота ми!!! :love

 

ЧЕСТИТО!!! Да сте живи и здрави всичките!

 

(И да се наспите преди да се роди малкото че после следващата година си е***о ма***та спането)

Link to comment
Share on other sites

Честито ... няма как малкият да не те отлепи от пс-то :lol:

 

Иначе аз .. аз движа с "дядо" :bgrin:

 

dsc00496sw7.th.jpg dsc00498uj0.th.jpg

 

За 20 години и 350 000 км , нищо до сега освен карбуратор и амортисьори не му е пипано на моя Летящ Холандец :)

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Ей тва е! Най - голямата новина! След 9 месеца и снимки!!!

 

Аз искам след 10 месеца и половина близък план и особено добре да се виждат очите :P (говоря за тези на бащата и майката)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Липсата на сън осезателна ли е? :P

 

Може само при мен да е било по-така но след 4тия ден в който спах под 2часа аз бях заспал облегнат на едно шкафче (къде легнал отгоре къде висящ, къде подпрян - такава неописуема поза само по разни смешни снимки има)

Link to comment
Share on other sites

....

 

Ей, Дедо! Ай стига си плашил хората с това недоспиване! :angry: Ако се разпредели правилно времето спрямо режима на детето между двамата родители и неговите баби, що де не се наспи човек по някое време? А недоспиването от работа или напиване по приятно ли е? Мен ако питаш това недоспиване ще ми е далеч-далеч по приятно :P Пък и то нали от сън спомени няма.... :bgrin:

 

ЕДИТ: Пък и като чета в темата за зомбитата ти си най-честия посетител след Мидекс и май не е заради бебето... Тогава какво: Ще спреш и да работиш ли? :)

 

 

Да...винаги "след" :bgrin: ...чак ми е неудобно вече да пиша в оная тема. :ph34r: (Сори, че ти пиша в поста, но днес нямам друго, с което да се похваля).

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Мдаааа, болида дойде. С него станаха 3 колички, шалове, шапки, облекла(зимни летни),маратонки, бутилка вино......и всички с емблема ФЕРАРИ. Не ме пере много съчмата :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе ако нещо, по-към после може да ти предложа някакви литиеви съединения дето казват, че помагали в твоя случай(антиманийни средства) :D

Link to comment
Share on other sites

Абе ако нещо, по-към после може да ти предложа някакви литиеви съединения дето казват, че помагали в твоя случай(антиманийни средства) :D

 

Нямам кинтите, иначе това щеше да капка в морето.....И сега не е всичко де. Може да прибавим калъфки за възгалвници, чаршаф, боксерки и дънки :)

 

За малко да боядисам(е не аз де) моята стена с емблемата на Ферари :love

 

Болида върви прилично с около 10тна км в час :). Занася чат-пат :):).

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

чакай ве човек ква тъща... не ти ли е ранко още :)

абее .. така се казва ся .. пък човек знае ли .. :lol:

 

Политиката от рано трябва да почва ... :love

Link to comment
Share on other sites

чакай ве човек ква тъща... не ти ли е ранко още :)

Смирнооофффф....изоставаш....той човекът вече редовно й праща цветя с куриери, поздравителни картички й пише....ти говориш, че му било рано...според мен даже вече му е късно...безвъзвратно късно. :bgrin: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Я да не убивате детското в pazu! Освен това е много хубаво и правилно да се държи по този начин - евалата! А аз съм засрамен защото не съм правил такива работи с моята тъща... Като гледам и той я е харесал...

 

Ако едно нещо мога да кажа това е че няма правилна/идеална възраст и момент за тези неща. В един момент проблемите са едни, после други, ако човек чака идеални моменти - по-добре да се откаже отначало...

Link to comment
Share on other sites

За да стигнеш до Рим , трябва първо да идеш в Италия .. нали тъй ... :)

 

 

 

ПП .

 

[01:22:53] Милото каза: Я да не убивате детското в pazu! Освен това е много хубаво и правилно да се държи по този начин - евалата! А аз съм засрамен защото не съм правил такива работи с моята тъща... Като гледам и той я е харесал...

 

Ако едно нещо мога да кажа това е че няма правилна/идеална възраст и момент за тези неща. В един момент проблемите са едни, после други, ако човек чака идеални моменти - по-добре да се откаже отначало...

[01:22:54] Милото каза: той

[01:22:54] Милото каза: ме

[01:22:57] Милото каза: остави

[01:22:57] Милото каза: потресена

[01:23:00] Милото каза: мислех го за по-кух

[01:23:11] Милото каза: виж само как си промених мненито за него...

 

:D :D :D

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

[01:22:54] Милото каза: той

[01:22:54] Милото каза: ме

[01:22:57] Милото каза: остави

[01:22:57] Милото каза: потресена

[01:23:00] Милото каза: мислех го за по-кух

[01:23:11] Милото каза: виж само как си промених мненито за него...

 

Аз ще и кажа на нея кой е кух и кой не.....

Link to comment
Share on other sites

Абе сега .. не пали от раз ... показвал съм и някой твой бисери , смяли сме се от сърце :lol:

 

 

Eee тъй кажи. Бисери да чакаш от мен. Аз откога говоря никой да не ме взима много насериозно за всичко дето казвам :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...