Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата

Recommended Posts

Да наречеш това електричарка е все едно д наречеш мен маратонец, че съм се разхождал по лейкшор драйв

Не съм казал, че е електричарка, а само полуелектричарка. Не можеш да отречеш, че все пак си е един вид кощунство, да се помага на V12 с електромотор. :lol:

Майтап бе, аз съм на мнение, че рано или късно тия зверове ще стават все по-електрически, if you know what I mean. ;)

ПП. Иначе отзад е убиец просто:

laferrari_rear.jpg

• Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• RaptoR

7837

• Grimjaur

7643

• w00x

6858

• djadomraz

6307

Top Posters In This Topic

Posted Images

Дано не станат. Стига им толкова. Много искам да видя обиколка на Ринга ама няма да се случи.

Майтап бе, аз съм на мнение, че рано или късно тия зверове ще стават все по-електрически, if you know what I mean. ;)

И най-лошото - това време май няма да е толкова далече и Чефо ще е още жив, за да го преживее лично и таман на стари години ще е събрал пари за хубава (червена) кола, а то - всичките вече ги направили тролеи. :laughing1:

П.П. Да сменя малко темата - Кръстник, имаш ли си такова за уискито? Щото аз уиски не пия, ама си взех едно за безалкохолното. :P

П.П. Да сменя малко темата - Кръстник, имаш ли си такова за уискито? Щото аз уиски не пия, ама си взех едно за безалкохолното. :P

Хаха, изглежда яко, само дето ме притесняват тия китайски пластмаси. :unsure:

Как няма да вярвам в летящи прасета, като самият аз съм летял неведнъж и дваж... Искаш да не вярвам в себе си ли?

Ред. А и нали ЦСКА фъркат насам-натам

Edited by Grimjaur

Интересно каква е тая математическа информация, различна от пръстовия ми отпечатък, който е обект на записване без значение под каква форма...

Всъщност мисля вече да прескачам глупостите ти като цяло... Които също са навсякъде - изсипани, никога недоказани с нищо, просто изтърсени.  

Самото упорство което влагаш във всеки опит да храниш ябълките заслужава уважение, ма в повечето случаи fail-a e epic...... if u know what i mean  :lol:

С 2 думи смисълът да се спори с теб по тези въпроси = 0  :thumbs-up:

Самото упорство което влагаш във всеки опит да храниш ябълките заслужава уважение, ма в повечето случаи fail-a e epic...... if u know what i mean  :lol:

С 2 думи смисълът да се спори с теб по тези въпроси = 0  :thumbs-up:

Васко - смешен си бе, брат. Тук никой не говори за посраните ябълки, ставаше въпрос за моя телефон...  :grin:

Чудя се на кого ли най ще му свърши работа да си маскира пистолета като смартфон? От една страна това е мечтата на дедо за всеобщото въоръжаване - така и така днес всеки държи по един телефон в ръка и никога няма да знаеш до последно кой всъщност държи пистолет, но от друга...всеки обирджия получава опцията просто да го пусне в джоба или да го закачи направо на колана, без да се опасява, че някой ще заподозре нещо...

https://www.youtube.com/watch?v=Y1SF3AeCnQc

Абе що пишем в тази тема вместо в "какво ми минава през чутурата"? Че и аз съм в кюпа без да се усетя...

gado и Виден са виновни.

.......

Това беше в темата за хвалбите. Някой услужлив модератор е преместил спама :)

Edited by djadomraz

Това беше в темата за хвалбите. Някой услужлив модератор е преместил спама :)

Никой не е преместил спама. Аз просто те цитирах и си написах мнението в правилната тема.

Никой не е преместил спама. Аз просто те цитирах и си написах мнението в правилната тема.

Е това е - 1 съвестен човек да има в този форум :)

Е това е - 1 съвестен човек да има в този форум :)

Брао на, Аньо!

Васко - смешен си бе, брат. Тук никой не говори за посраните ябълки, ставаше въпрос за моя телефон...  :grin:

Ще го кажа бавно - никой не е умрял за моя или твоя пръстов отпечатък за да прави напъни и невъзможното за да го открадне.... било то от айфон или тамагочи наречено самсунг  :thumbs-up:

Ще го кажа бавно - никой не е умрял за моя или твоя пръстов отпечатък за да прави напъни и невъзможното за да го открадне.... било то от айфон или тамагочи наречено самсунг  :thumbs-up:

Много трева пасеш значи, миличък... 

И що е тая запетая са  :laughing:

Щото в Аньо...., има елемент на нещо личностно притежателно..... Та за разкош, де, да го подчертаем.... :rolleyes:

• Veno locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

Авточасти Онлайн 24

• Create New...