Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Писна ми , писна ми от тъпи хора, как може да са толкова слепи , тъпи и егоистични :blink:

 

Къде отиде човечността , поемането поне на малка отговорност , всичко някак си май се е изпарило , чесно казано въобще не ми се стои в България :wir

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

@R_a_p_t_o_R: Звучиш като реднек с български гени. Засрами се.

'Що не прочетеш малко повече от първия абзац във въпросната статия. Обама може да звучи малко като Осама, но не е мюсюлманин. Или те притеснява, че е афроамериканец?

Толкова ли е трудно да се гласува за личности, а не за парийна принадлежност, за възгледи, а за цвят на кожата?

Аз пък твърдя, че тая в нация не съществува дори грам разсъдък, след като допуснаха тоя откровен идиот Буш да управлява два мандата, спечелени по крайно подозрителен начин...

 

Ако НЕ изберат този индивид за президент, ще докажат за пореден път пред света какви малоумни манипулируеми овце са и колко уникално лесно се поддават на пропаганда и театър.

 

ПС - Curunir, не съобразих, че си писал преди мен, не беше насочено към теб. Съжалявам.

Link to comment
Share on other sites

..Ако американците си изберат този индивид за президент (което не считам че ще се допусне) ще докажат за пореден пхът пред света какви малоумни манипулируеми овце са и колко уникално лесно се поддават на пропаганда и театър...
Т.е. ще докажат това, което ние доказваме на всички избори след 89-та. :)
Link to comment
Share on other sites

Обама е наш'то момче в тея избори...

Уви, американците едва ли ще си изберат чернокож президент.

Що пък да не го изберат?Негрите никак не са малко... ;)

Link to comment
Share on other sites

Сега искам да попитам нещо политико-икономическо - Кога ще застрелят Буш? Знаеte ли кои фирми ще затворят, заради това че петрола мина "Точката на Максимална Покупна Стойност"?

Отговаряte си на тези въпроси и печелиte!

Link to comment
Share on other sites

@R_a_p_t_o_R: Звучиш като реднек с български гени. Засрами се.

'Що не прочетеш малко повече от първия абзац във въпросната статия. Обама може да звучи малко като Осама, но не е мюсюлманин. Или те притеснява, че е афроамериканец?

Толкова ли е трудно да се гласува за личности, а не за парийна принадлежност, за възгледи, а за цвят на кожата?

Аз пък твърдя, че тая в нация не съществува дори грам разсъдък, след като допуснаха тоя откровен идиот Буш да управлява два мандата, спечелени по крайно подозрителен начин...

 

Ако НЕ изберат този индивид за президент, ще докажат за пореден път пред света какви малоумни манипулируеми овце са и колко уникално лесно се поддават на пропаганда и театър.

 

ПС - Curunir, не съобразих, че си писал преди мен, не беше насочено към теб. Съжалявам.

 

Нищо не си разбрала от това, което исках да кажа явно. Нищо - помисли по-обстойно. Фактът че си мислиш, че в САЩ управлява Буш показва че не си наясно с "некои работи". Умно момиче си - верно ли мислиш, че този откровен дебил реално взима някакви кардинални решения в управлението на страната? Защото аз мисля че просто подписва каквото трябва. Това му е основния труд на поста.

 

Мен лично нищо не ме притеснява. И да - известно ми е, че лицето е християнин - аз чета преди да говоря. А ти мила не бързай да ми се караш, а помисли малко. Нека не превръщаме тази тема в политическа, още повече че щатската политика отдавна е ясна какво представлява, а и поне мен не ме интересува. Ако все пак ти се коментира пиши ми в ICQ да се разберем. От мен поздрави и да си жива и здрава през новата година.

 

-----------

 

Sandman - абсолютно правилно :laughing:

Link to comment
Share on other sites

На кой му пууука?Наааа коооооооооооооой му пууууууууука?! Част от известна песен на известна българска група...Боли ме гъза за хамериканците, мислете как да се оправим ние.Не бистрете политика, която почти с нищо не ни засяга.

Link to comment
Share on other sites

Като гледам тази мъгла и се сещам за филма "13-я войн" с Антонио Бандерас . Когато идваха лошите падаше такава мъгла като я гледам чакам само конници с факли в ръце :)

Утре сутрин колко ли ще е гъста ? Пак ще се кара с 20км/ч .

Link to comment
Share on other sites

В Тракия по едно време беше голям купон- нищо не се виждаше. Пак имаше коли,влизащи в насрещното на колелата, а един човек пред мен не знам какво се опита да направи, но вместо да продължи нормално на излизане от колелото, тръгна към бордюра в насрещното. Ужас.

Задава се и сесия...веселбата е голяма. По ксероксите около ПУ е някакъв ад

Link to comment
Share on other sites

В Тракия по едно време беше голям купон- нищо не се виждаше. Пак имаше коли,влизащи в насрещното на колелата, а един човек пред мен не знам какво се опита да направи, но вместо да продължи нормално на излизане от колелото, тръгна към бордюра в насрещното. Ужас.

Задава се и сесия...веселбата е голяма. По ксероксите около ПУ е някакъв ад

 

Баща ми и той препати с мъглата. Той е трета кола. Втората дава ляв мигач и се маха от платното, кола номер 1 е на аварийни и спряла на място. Добре, че и той спря на см от нея. Крива хава :(

Link to comment
Share on other sites

да определено навън стават битки в мъглата като на филма :)

Вендолите идваааат :devil

и аз се смях на един дето се заби в насрешното , един възрастен човек с една лада така яко се заби :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Чуствам се странно. Май ми е тъжно. Не съм сигурен за какво точно.

 

едит: освен тва супер мн ми се ходи на Габана.

Link to comment
Share on other sites

На 1-ви февруари ще свирят :) Ама ще подгряват една НюЙоркска банда и входа ще е бая.

Видях една снимка в твоя профил в deviantART с една китара и ми стана интересно - защо свириш с обратен строй, или на мен така ми се струва?

Link to comment
Share on other sites

Чудя се защо винаги оставям всичко за последният момент, да ми е по-интересно ли незнам , трябва да има тръпка май , че идва крайният срок :blink:

 

Кафенце ,сметки , сметки , цифри , тъпотиии , закакво изобщо ни занимават ............. :wacko:

 

Поправка : Брояча вече на 100 % съм сигурен че е пиян :D

Link to comment
Share on other sites

Купих 7 обикновени кафета и една двойна лаваца. Животът ми вече е малко по-смислен. :blink:

Link to comment
Share on other sites

На 1-ви февруари ще свирят :) Ама ще подгряват една НюЙоркска банда и входа ще е бая.

Ааа, Rock'N'Roll Soldiers :D

Last.fm event

Така или иначе няма да си празнувам рождения ден, и на мен ми се ходи :]

Пък и 9 лева не са толкова <бая>, като обикновено билетите на бг групи са около 6.

Link to comment
Share on other sites

Смрък. Пък аз си тръгвам на 29 и пак духам попарата. В момента си мисля дали ми прекалено студено навън за да излеза да платя данъка за апаратамента.

Link to comment
Share on other sites

Си го втъкна от три ката, затрих си базата данни..

Ся 1000 години ше ровя из архива...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...