Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Те, хората, са повече от провинцията.Кореняците софиянци са свестни.А града не е чак толкова лош.

Кафе и Toy Dolls - сутринта започва добре.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Фуск... трябва да си закърпя дънките, а ме мързи. Очакват ме дъждовни дни, а определено не искам да се лиша от колелото, като средство за транспорт!

Link to comment
Share on other sites

Селската Мастия се маха?Май този път не е фишек...Дано,Господи :excl:

 

http://sportni.bg/?tid=40&oid=1107366

 

Ще ни се :/.

Link to comment
Share on other sites

група Любе и Сергей Безруков - Березы.емпетри

 

просто няма такава песен.. :cry

 

 

Има! Там за туманами!

Link to comment
Share on other sites

Не мога, честна пионерска, не мога вече. Получих отсрочка от шефката. Тая вечер не мога пак да превеждам след работа. Слушам музичка и се тъпча с течен шоколад...

 

[Edit] Добре, гледам си профила... как съм направил 509 поста в Games? Аз от ужасно много време пиша само в Others и Тя и Той. It's a mysterie to me! :ghost [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Не мога, честна пионерска, не мога вече. Получих отсрочка от шефката. Тая вечер не мога пак да превеждам след работа. Слушам музичка и се тъпча с течен шоколад...

 

 

стига викай , проглуши ми ушите :lol: :music

дай малко шоко насам или лягай , приемаш ли бартер за аерошоколад на своге за твоя течен , с доплащане от твоя страна за моя сметка , 35 % лихва за 76 месеца , без първоначална вноска :lol: :laughing: :laughing:

 

 

айде лека , че нещо главата ми изтрещя, не съм спал и само за ядене и пиене мисля :(

Link to comment
Share on other sites

.

 

[Edit] Добре, гледам си профила... как съм направил 509 поста в Games? Аз от ужасно много време пиша само в Others и Тя и Той. It's a mysterie to me! :ghost [/Edit]

 

Темата за Мороруинд, предполагам. Не че е лоша играта. Даже си е много яка. Жалко, че нямам време да играя игра по-задълбочено.

 

Поздрав за всички - Fiona - Ores.Atel.Eiotes.mp3

 

Лека и мека.

Link to comment
Share on other sites

Не ще да е там, Килерине, аз Morrowind започнах да играя късно, защото преди това PC-то ми беше зле. Може от темата за Mugen-a да е, знам ли. Ти си си легнал в два, аз не успях толкова рано :D

 

Мисля, че ще ми е малко трудно днес, защото ми се налага да съм продуктивен на работата :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Mandry - Не спi моja рiдна земла...

Уфф, толкова яко ми почва деняя...Сега остава някой да дойде и да каже - неска нема работа и направо ще е перфектно всичко.

Link to comment
Share on other sites

Върти ми се из главата една мити романтична чалга песен - не тръгвеайте със женениииии - или нещо такова. Мега досадно е! Осъществяването на контакт между главата ми е най-близкия ръб на гардероб не помага. Опитвам се да я изгоня с яко Unleash Hell на The Retrosick, ама пустата зараза не се дава! Помооооощ!

Link to comment
Share on other sites

Вече не е необходимо. Сега съм погълнат от "Вторични екземи и повърхностно разраняване на кожата като следствие от сърбеж, предизвикан от възпаление на аналните жлези". Няма само на Курунир да му се падат гадни неща я :)

Link to comment
Share on other sites

Сега съм погълнат от "Вторични екземи и повърхностно разраняване на кожата като следствие от сърбеж, предизвикан от възпаление на аналните жлези". Няма само на Курунир да му се падат гадни неща я :)

Което ми напомня(като заговорихме за преводи), че имам да превеждам една книжка със признаци на отравяне при определени видове органични отрови :huh:

Link to comment
Share on other sites

Anal glands -> Anal glans -> Glans penis -> ANAL SEX -> MASSIVE RAPE :ph34r:

Тц, тц, тц, тц!!! :cry :(

Трябваше просто да сложиш това: " :censored2: :censored2: :censored2: " като мнение и щеше да е много по-красиво и шаренко. Очите ми се насълзиха от тези грозни думи, които употреби, за да се изкажеш. Тц, тц, тц - възмутен и с огорчен!

Май тези нощни преводи не ти се отразяват добре :(

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...