Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Καλημέρα,

 

Grimjaur - желанието ти е изпълнено, вече няма нужда да се притесняваш, че името ти фигурира някъде.

LPFC - нови емотчета може, но трябва да са същите като тези, така каза Дрийм. Ще види какво може да направи по случая.

 

Минава ми през главата, че и днес ще взема да си почина и ще отскоча до родителското тяло, да ги видя как са пък и малко на въздух.

Желая Ви весела и спокойна неделя, много приятни моменти с обичаните от Вас хора, които Ви обграждат.

 

snejko, аз ако бях на теб щях да почна да тренирам адаша за рефреша, не да си пея песнички - че сряда идва със страшна сила ;) И му напомни за Операта, че има Reload every... той да си избере колко :P

 

Още веднъж - лека почивка на тези, които са се отдали на това в този иначе прохладен ден, на другите които работят - приятна работа и дано свършва по-бързо.

 

Останете със здраве!

γλικιά φιλάκια :wub:

 

P.S. Ваньо - има си ЛС за тези неща, а и ти на хората в личния живот защо им се бъркаш? И без това не ме почерпи бонбонче и съм ти ядосан, не ми давай основание да те наказвам за подлостта, която сътвори. Да беше ми опаковал едно шоколадово блаженство с надпис "Да се отвори в събота". Но не...... той Тазманиеца не заслужава... :angry:

Ама хайде, за да видиш, че не съм чак толкова лош - по случай РД-то ти имаш поздрави: Κέλλυ Κελεκίδου - Γλύκα, γλύκα, γλυκειά μου и също така моя любимец - Αλκίνοος Ιωαννίδης - Ο ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Абе моонлайт.. Кво е тва нящо м/у теб и блиц? Той ми мяза свясно момче... В любов ли ти се е обяснил или?! :)

 

Аз съм нейното кошче за душевни отпадъци :D.

 

Този път тя ми писа, хаха!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Grimjaur - желанието ти е изпълнено, вече няма нужда да се притесняваш, че името ти фигурира някъде.

 

Благодаря.

А каква шкембе-чорба намерииих!! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Еми...тръгнах си тихомълком и се завръщам с гръм и трясък.Жалко, че не мога да намеря клипче на една песен да ви поздравя с нея - The Bad Boys Are Back In Town :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз съм нейното кошче за душевни отпадъци :D.

В интерес на истината... Блицко наистина ми се обясни в любов. :ghost

...И докато беше паднал на колене пред мен и ми се кълнеше във вечна вярност, седемте джуджета нахълтаха в стаята, сложиха го в кристален ковчег и го изнесоха, та не успя да довърши.

И от шока, след този момент смелостта го напусна и той не може да изрече повече никога на глас думите, които искаше. Затова оттогава си пишем всеки ден само за емота, дикфейсове, общи луди познати, емота, световни проблеми, полки, формула, емота и други подобни.

True story...

but damn, аз съм неговото кошче за душевни отпадъци!

Link to comment
Share on other sites

That is so weird.

 

Well, y'know, it's like this experience that I had was like, y'know, erm, it was kind of the most profound experience I've had in me life, like.

 

I am a shaman, magician

The sun is purple

3D dimensions

I am for mental extensions.

 

You know the mind has a thousand eyes

 

Oohh, Que Terror

 

http://www.youtube.com/watch?v=D2LK-zGfdUU

 

http://www.youtube.com/watch?v=eeGsOrzbHAg

 

:)

Link to comment
Share on other sites

The end of my hopes , the end of my dreams ... today
noxious - винаги ги има тези моменти в живота. Истината е, че изправяйки се след тях сме вече нещо повече, по-силни. Depeche Mode - Enjoy the Silence

MoonLight, това, което направи беше много грубо. Моля ви и двамата - кажете си каквото имате да си казвате лично, или поне без да въвличате и останалите - грозно е да се изобличавате един друг по форумите!

 

Иначе аз, след като си взех нови задни венци, теглих една майна на всичко, което трябваше да направя и яхнах боклучето си и го изтормозих из витошките пътеки, сред слабия дъждец...

Гледката на изсъхваща София от планинските склонове, прегърнат от хладната мъглица на облаците е просто прекрасна, пречистваща...

Link to comment
Share on other sites

Странна мистерия в нашето домакинство - вчера отворих едно шоколадче, взех си 1 редче и другото го върнах в една торба. Днес нийде го няма тоя шоколад - ни в торбата, ни около нея; пък и всеки казва, че не го е 'ползвал". Странно..., а съм сигурна къде го оставих. В крайна сметка вината я отнесе домашният полтъргайст. И друг път ми се е случвало да не намирам неща на местата, на които съм сигурна, че са там... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Гледката на изсъхваща София от планинските склонове, прегърнат от хладната мъглица на облаците е просто прекрасна, пречистваща...

 

Гледката на София откъдето и да е и при каквито и да е условия не може да бъде нищо освен причиняваща гадене.

Link to comment
Share on other sites

Гледката на София откъдето и да е и при каквито и да е условия не може да бъде нищо освен причиняваща гадене.

 

А най-хубавото нещо в София е табелата за Пловдив ^^.

Link to comment
Share on other sites

MoonLight, това, което направи беше много грубо. Моля ви и двамата - кажете си каквото имате да си казвате лично, или поне без да въвличате и останалите - грозно е да се изобличавате един друг по форумите!

Еей... MoonLight не прави нищо грубо! :) Че то без Блицко скайп ежедневието ми ще е напълно сиво и скучно, най-много на места с нюанси на пепел от рози, обаче като ми пише той, винаги е fun :) Пък и нали "щом те бие, значи те обича" :D

 

По темата, минава ми през главата, че в София си изкарвам страхотно, обаче никак не ми се заминава утре... или ми е все едно. Досега си го приемах като да си събера чантата и да отида на училище, само че не за 7 часа, а за 4-6 дена... живее се :]

Link to comment
Share on other sites

Не мога да кажа, че намирам по принцип София за кой-знае колко красива (няма тепета), но определено имаше нещо този ден - самия град беше едно малко по-светло петно сред сивата гледка, сякаш леко сияещ, бледо обвит в мъглата от изпаряващата се дъждовна вода, а горе-долу на моето ниво виждах талазите на облачните фронтове, сякаш на една ръка разстояние...

 

Гримски - удари една антена, да се видим за по бира :Р

Блицки, тоя лаф е стар колкото София :)

Link to comment
Share on other sites

AGHhjebtwkeer wer

 

Това беше добър уикенд, тъкмо спирам с работата, с която си уплътних и двата дена.

 

а ти май с превод нещо си беше уплътнил времето май :unsure:

и аз с работа, но тежка :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Деа мама му, аз от това по-тежко не виждам как може да стане...

 

"Всички тръбни елементи и аксесоари, включително винтови муфи, обикновени щипки, седла, куки, винтови намалители, стопиращи щифтове, контрагайки и мъжки и женски месингови втулки, ще бъдат според БС 4568 Част 1 и 2, БС 31 Таблица 2, БС 6053 и 6099, когато е приложимо. Всички винтови муфи, винтови намалители и контрагайки ще бъдат изработени от галванизирано желязо, а стопиращите щифтове, мъжките и женските втулки – от месинг. Кръгли контрагайки ще бъдат използвани само повърхностно. Контролни колена, огъвания и контролни муфи няма да бъдат използвани. "

 

:wacko: :sick

Link to comment
Share on other sites

така и така си почнал дай някоя муфа насам :laughing: , но нали си приключил , сега мога да ти кажа едно Браво и да ти стисна ръката ;) :beerchug

 

иначе обожавам да съм зает и да имам многооо работа, щото когато нямам съм бахти мързела спъ като мор и гледам филми или кисна някъде където никъде не съм бил досега :wacko:

 

Лека и успех и с лекота да ги минеш останалите 20 страници Curunir ;)

Link to comment
Share on other sites

Нищо не е свършило, то ако беше... ама не... Имам още 20 A4 страници електрически инсталации, а вече съм направил 30. И преди това още 30 общи сроителни и ИАХУУтгъуйхаскф. Пуша и лягам, лека нощ!

Link to comment
Share on other sites

Гледката на София откъдето и да е и при каквито и да е условия не може да бъде нищо освен причиняваща гадене.
Аз също не харесвам София като град, но вечер по централните улици е яко.
Link to comment
Share on other sites

оо колко е гадна тая софия , и как ми повлича приятелите !

то мани ми и приятелката се засилила на там , wtf ...

 

гаден грозен град с хора с шопски манталитет по грозни улици ... дори въздуха е грозен :wir

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...