Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Да виждаш педалче в къси КОЛКОТО ГАЩИ панталонки клекнал и разкрачил се в гората като в турски кенеф и то в група за нормални връзки

tenor.gif?itemid=11729148

 

 

Link to comment
Share on other sites

Групата за нормални връзки е група за за нормални връзки във фейса.Сега разбра ли?Или може би нечия "разкрепостеност" приема да се мешат хетеросексуални с хомосексуални с техните деградирали вкусове за обличане и поведение.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, galaxi said:

Групата за нормални връзки е група за за нормални връзки във фейса.Сега разбра ли?Или може би нечия "разкрепостеност" приема да се мешат хетеросексуални с хомосексуални с техните деградирали вкусове за обличане и поведение.

Ама чакай малко. Какво ми агресираш такъв все едно трябва да знам какво ти се върти в главата? Един линк или скрийншот щеше да е напълно достатъчен за онагледяване на това, което се опита да кажеш. Което между другото, все още не е ясно. Явно си толкова афектиран, че не можеш да си изразиш мислите дори.

Все още не знам какво е "група за необвързани" във Фейсбук. Ако членувам в "група за необвързани" трябва ли да напусна групата ако стана обвързан? Кой следи за спазването на правилата? Вечеринки ли се организират, за да се запознават хората? Какво съдържание се споделя без да има поставена конкретна тема? Само статии за самота и успешно търсене на любов ли? Звучи ми като нещо, което хора на възраст над 48 години са си сформирали в единствената им позната социална мрежа, защото не знаят как работи Тиндър.

За какво мешане говориш? Ако се "омешат" хетеросексуален човек и хомосексуален човек, това не прави ли и двете личности - хомосексуалисти?
Групата упоменава ли конкретно, че необвързаните задължително трябва да са хетеросексуални или тази точка е оставена отворена за интерпретация?

Генерализацията за обличането и поведението няма изобщо да я коментирам.

Именно това тесногръдие е причината за реакцията на Antares. И без карикатура му се разбира лесно.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, w00x said:

Ако се "омешат" хетеросексуален човек и хомосексуален човек, това не прави ли и двете личности - хомосексуалисти?

 

Не, ако са с различен пол :lol: 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, w00x said:

 

Мен ми е чудно какво има да се обяснява допълнително-толкова кратко,ясно и разбираемо е дадено,че няма за къде повече.,освен това не променяй нещата - от група за нормални връзки на група за необвързани,които са различни множества.

Няма смисъл да качвам снимков материал-става дума за индивид с хомосексуални наклонисти,който иска да бройка мъже.Поне за мен е грозна картинка.

Нито агресирам,нито съм точно афектиран та да се разстройваш :))

Ама и ти нищо чудно да ме тролиш :rolleyes:

Все пак ,за да разведрим малко поствам клипче,което ми направи впечатление днес

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, galaxi said:

Мен ми е чудно какво има да се обяснява допълнително-толкова кратко,ясно и разбираемо е дадено,че няма за къде повече.,освен това не променяй нещата - от група за нормални връзки на група за необвързани,които са различни множества.

Няма смисъл да качвам снимков материал-става дума за индивид с хомосексуални наклонисти,който иска да бройка мъже.Поне за мен е грозна картинка.

Нито агресирам,нито съм точно афектиран та да се разстройваш :))

Ама и ти нищо чудно да ме тролиш :rolleyes:

Все пак ,за да разведрим малко поствам клипче,което ми направи впечатление днес

 

 

За какво им е на необвързани хора в нормална връзка да имат група? Въпросите от предния пост остават. :D :D :D 

На такива като описания просто им се присмивам, понякога и публично, ако опитът им е жалък и смешен - и си продължавам животът. Нямало е повторни изцепки след това.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, galaxi said:

Мен ми е чудно какво има да се обяснява допълнително-толкова кратко,ясно и разбираемо е дадено,че няма за къде повече.,освен това не променяй нещата - от група за нормални връзки на група за необвързани,които са различни множества.

Няма смисъл да качвам снимков материал-става дума за индивид с хомосексуални наклонисти,който иска да бройка мъже.Поне за мен е грозна картинка.

Нито агресирам,нито съм точно афектиран та да се разстройваш :))

Ама и ти нищо чудно да ме тролиш :rolleyes:

Все пак ,за да разведрим малко поствам клипче,което ми направи впечатление днес

 

 

Не че нещо ама и аз не мога да разбера за кво иде реч от няколко поста на сам...

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, galaxi said:

Ъ-ъ-ъ,кво?

Да беше поместил пак някоя карикатура,където си силен барем да те разберем.

 

Scan_20190209.thumb.png.99fcdd9b1e144c3d433fcdb486f40ac3.png

 

Сега разбра ли ме? Па барем и някой разбере ти какво казваш :lol:

Link to comment
Share on other sites

Това значи ли, че в тая група за неовбързани има предимно мъже, които са влезнали там с надеждата да свалят жени, а се е получило сосидж парти :lol:

Link to comment
Share on other sites

Естествено,че не.

Впрочем,почти съм сигурен ,че скоро ще се видим.По някоя пътека,може би в Родопите.На две колела.:))

 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...