Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Решавам едни тестове тука за здравето на матурата , ама дали ще го изкяра , хич не ми е ясно :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Вероятно пак някъде по чужбините, като я знам Second колко луда е, ще се награби и ще иде. :D

Ще я помоля да ме сложи в раницата тогава :D

 

squarepusher is a must! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Така като гледам малко хора тук знаят как се прави скара.То не е само да пльоснеш месото.Скарата си е цял ритул бре хора.Тв'а да не е квартална кебапчииница.(тука не знам дали е и или й)Много е важна подготовката на месото,подправки,сосове,маринати.Колко време с е киснало и т.н.Смея да твърдя, че скарата е по-сложна от поне 30% от манджите.Ама айде ще оставя дядо ви Мраз да ви обясни и той малко за кв'о иде реч,а аз отивам да се дезинфекцирам с домошарката.

Е...асъл мераклиите може и да си киснат месото по 24 часа в марината с 30 подправки само дето в мега-марина си продават повече от добри овкусени пържолки.

 

П.П.А съвсем различно е като имаш вътрешен човек в кланница и ти осигурява мръвчици,които до преди 2 часа са грухтели :)

 

Edit:Аз лично предпочитам втория вариант(месото от кланницата) с по-мъничко подправки ;) .Много киснатите и овкусени пържоли не са ми по вкуса.Казвам го защото баща ми е от този тип мераклии с маринати и подправки и щуротии ;)

Link to comment
Share on other sites

curunir: http://www.last.fm/event/963989

 

близичко е. айде да ходим :)

 

Фааааааааааак, Tortoise! Тях па колко искам да им ида на живо. Но няма да го бъде. Трябват пари за апартамента за обзавеждане и ще трябва да се правят ремонти и ... А и аз не съм много по ходенето в чужбина.

 

[Edit] Фсшшш, и Caribou е там, а той е супер! Това ще е супер епично! [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Е...асъл мераклиите може и да си киснат месото по 24 часа в марината с 30 подправки само дето в мега-марина си продават повече от добри овкусени пържолки.

Лаик ! Сухите подправки само изгарят на скарата и скапват мръвката...., те са за след като стане месото. По магазините продават мръвките буквално заринати в подправки, а те трябва да бъдат премахнати след периода на сухо мариноване.

 

П.П.А съвсем различно е като имаш вътрешен човек в кланница и ти осигурява мръвчици,които до преди 2 часа са грухтели :)

 

Месото трябва да зрее поне 1 - 2 дена преди да се консумира, иначе е жилаво и вкусът му не е такъв какъвто трябва.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък харесвам кренвиршите. Знам, че хрущялите укрепват ставите, стритите кости подпомагат заздравяването на костната система, а соята е много полезна и богата на белтъчини храна. 

 

Така, след като се наговорихме за скара, следват темите за риболов - кой какво е хванал и как го е хванал (щото примерно аз и една настинка не мога да хвана като ида на риба, само къра хващам), след това може да поговорим за коли, да се върнем за кратко на темата за алкохола, бърз преглед на компютърните игри и после може пак да започнем цикъла "Какво ви минава" от начало. Да рестартираме за пореден път темата, един вид...

Link to comment
Share on other sites

Sziget, бе, бате :)

Пък и има къде да се спи, пък и като вземеш общата сума от парите, които ще дам за бг фестивалите и ходенето до Истанбул за Фетбой... Къде му излиза сметката?

Deftones и The Offspring са способни да ме склонят да отида на мн места :laughing: :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз пък харесвам кренвиршите. Знам, че хрущялите укрепват ставите, стритите кости подпомагат заздравяването на костната система, а соята е много полезна и богата на белтъчини храна.
 

Да, ама основният им пълнеж е от човки, гребени и кокоши крачета с нокти...! ;)

Така, след като се наговорихме за скара, следват темите за риболов - кой какво е хванал и как го е хванал (щото примерно аз и една настинка не мога да хвана като ида на риба, само къра хващам)

 

Ми, ти тогава си само за скараджия (на риболова) , бе приятелю.

 

Аз даже като хвана пак не я ям, не обичам.Ся ако някой се е постарал да ми приготви изчистени филенца или хрущялна рибка - специално за Дедо ПАК С БеЛО ВИНО - вече е друго ама мазни пържени шарани, каракуди, лефери и т.н. нье.

Значи просто не си попаднал на правилният човек който да ги приготви!

Link to comment
Share on other sites

Аз даже като хвана пак не я ям, не обичам.Ся ако някой се е постарал да ми приготви изчистени филенца или хрущялна рибка - специално за Дедо ПАК С БеЛО ВИНО - вече е друго ама мазни пържени шарани, каракуди, лефери и т.н. нье.

Link to comment
Share on other sites

th_zeus_greek_god.gif - Една емотиконка няма на господ баси, с к'во ще се изобразявам занапред?

:blink:

Link to comment
Share on other sites

Ми, ти тогава си само за скараджия (на риболова) , бе приятелю.
Ейййиии.... да не се похвали човек, че му е 15-ти левъл барбекю скила... Веднага интересчии! Иначе по скарите хич не ме бива. Може да направя картофена манджа или боб, та да си оближеш и пръстите на краката, ама по скарите съм гола вода...

Оф, като отвори темата ся ми се приходи пак някаъде на язовир, на палатка с цър-пър :D

аз няма да пише че тоя път вече ще ме баннат :0
Като знам какво си написал в плетачната тема, сега ме изяжда просто любопитството :Р
Link to comment
Share on other sites

Ейййиии.... да не се похвали човек, че му е 15-ти левъл барбекю скила... Веднага интересчии! Иначе по скарите хич не ме бива. Може да направя картофена манджа или боб, та да си оближеш и пръстите на краката, ама по скарите съм гола вода...

Оф, като отвори темата ся ми се приходи пак някаъде на язовир, на палатка с цър-пър :DКато знам какво си написал в плетачната тема, сега ме изяжда просто любопитството :Р

 

Ами с мерак и кьотек всичко се постига! :D Мене едно време два пъти са ме мятали във водата заради скофтена скара, айде единия път беше лятото, ама вторият беше късна есен (а хората бяха много). Та, така като самозащита хванах някои от чалъмите на риболова, а в последствие си вдигнах и левелите за скара. То, обаче това за скарата не е много за хвалене щото като идем някъде с компания и все мен ме коландрят за скараджия...., ама аз много - много не им се давам.

Link to comment
Share on other sites

Като знам какво си написал в плетачната тема, сега ме изяжда просто любопитството :Р

 

Аз предлагам zlobil да си направи blog и когато ей тъй му напира отвътре да напише нещо във форума, заради което ще отнесе банана, вместо това да го напише в блога - така хем съвсем концентрирано ще бъдат събрани избраните му съчинения хем феновете му ще можем да им се радваме на спокойствие. Изкушавам се лично да му setup-на един blog нейде ;)

Link to comment
Share on other sites

Лаик ! Сухите подправки само изгарят на скарата и скапват мръвката...., те са за след като стане месото. По магазините продават мръвките буквално заринати в подправки, а те трябва да бъдат премахнати след периода на сухо мариноване.

 

 

 

Месото трябва да зрее поне 1 - 2 дена преди да се консумира, иначе е жилаво и вкусът му не е такъв какъвто трябва.

Не ми са струва :rolleyes: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ей ся кат си изпия кайвето, кво лайно ще пусна в името на всички чалгари....

Link to comment
Share on other sites

Ей ся кат си изпия кайвето, кво лайно ще пусна в името на всички чалгари....

:bowdown:

Ей тва ми липсваше.Grimjaur се беше загубил напоследък нещо.

Link to comment
Share on other sites

Мда....ама аз съм специално обучен.И мога да си намеря гъза с всяка ръка поотделно.Дори в тъмното.И да дъвча дъвка през това време/не с гъза си/.

 

Между другото, репликата на деня е :"Тая кучка си е сложила кевларени бикини върху храстче от бодлива тел, обаче отивам да разузная обстановката!"

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...