Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз междувременно му издирих всичките постове из форумите (а също и блога), за да добия представа що за човек е...в никакъв случай не може да се каже, че е луд (иначе ще трябва да квалифицирам така и поне 1/3 от пишещите тук :bgrin: ) - просто човекът си има леко отклонение...или иначе казано - "съчма в главата". ;)

 

Едит: Както винаги...lil_stenly ме изпревари с малко....ама така е с върколаците - много бързо пишат тия да ги е... :censored2: ... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
След като изгледах новините смятам, че човека си е нормален, просто има по-слаби нерви и му е прикипяло от всякъде.

Като му чух гласа не ми заприлича на побъркан човек, който иска да избие хората.

Явно просто е искал медиите да му обърнат внимание и по този начин да потръгне случея с разследването.

Хубаво е че няма пострадали.

Мисля си как ли ще го осъдят, присъда като за терорист или нещо от сорта, иначе мафиотите ги пускат под домашен арест, обаче те имат връзки.

:)

Добро мишле е, само е малко луд. :) Аз друго имах (изна)предвив - отвратителният репортаж на Btv, по-тъпо нямаше как да бъде направено, отделно, че сцената, в която родните полицаи залавят "бандита" ме накара да се смея с глас. :)

Link to comment
Share on other sites

Едит: Както винаги...lil_stenly ме изпревари с малко....ама така е с върколаците - много бързо пишат тия да ги е... :censored2: ... :laughing:

Не съм много ловък в ръцете, просто съм свикнал да пиша бързо, ем са големи, ем изпускам и чупя с тях.

 

Обаче репортерите се мъчат да изкарат голяма новина от това, като екшъните от запада да изглежда.

Какво толкова им харесва тоя "запад", да ходят да си правят новините там.

На този човек му трябва домашен арест, глоба, морална подкрепа, съдействие за случея и успокоителни.

Може и една забрана да носи оръжие да му се сложи.

Ама сигурно ще го пратят в затвора и ще го съсипят още повече като личност.

Не казвам че е невинен, никой няма право да заплашва хората с оръжие по каквата и да е причина... обаче си има ясен мотив и не е сериен убиец в случея.

П.П. Държавата е виновна според мен, човека блъснал/закачил с колата приятелката му си щрака с пръсти и си пие питието, а другия се чуди какво да прави, няма закон в държавата просто.

Link to comment
Share on other sites

До колкото разбрах от репортажа той нищо не е направил на приятелката му, просто е заплашил или нещо от сорта, щото Блажев е биел неговата приятелка или и посягал или там квото казаха. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не мога да повярвам, че направих грешката да инвестирам ден и половина в сваляне на недоразумението на гейм-индустрията, наречено Oblivion...

 

Да изригва бе, то това не е истина. Подигравка със всеки уважаващ себе си геймър - преди дори да си разбрал дали си струва да се играе това - трябва да инсталираш половин интернет пачове, за да можеш ВЪОБЩЕ да я играеш играта... И продължава да е непоносимо бъгава...

Link to comment
Share on other sites

Наистина играта си пада "времегубка" леко, обаче не може да се нарече лоша, нещо не те е грабнала просто... мен ми хареса и пак не е изиграх до края заради бавното развитие на нещата.

:)

Link to comment
Share on other sites

Възмутен съм от написаното от Скорпиона... И все пак ще почакам моят духовен куру, тоест... гуру да дойде да ви се скара xD.

 

Играта RLZ!!1

Link to comment
Share on other sites

Аз междувременно му издирих всичките постове из форумите (а също и блога), за да добия представа що за човек е...в никакъв случай не може да се каже, че е луд (иначе ще трябва да квалифицирам така и поне 1/3 от пишещите тук :bgrin: ) - просто човекът си има леко отклонение...или иначе казано - "съчма в главата". ;)

 

Като човек който не гледа новини или поне го прави рядко защото не му остава време особено тези дни някой ще ме светне ли какво се е случило и кой се е проявил че се заинтригувах. Само ако на някой му се занимава де, не се чувствайте задължени :)

Link to comment
Share on other sites

Аз междувременно му издирих всичките постове из форумите (а също и блога), за да добия представа що за човек е...в никакъв случай не може да се каже, че е луд (иначе ще трябва да квалифицирам така и поне 1/3 от пишещите тук :bgrin: )...
Ама той от нашия форум ли е бил?
......из форумите ....
Link to comment
Share on other sites

Абе защо всички го хвалят тоя facebook.com? Опитвам се да намеря мои бивши съученици, обаче, нито можеш да търсиш за имена от определен град, нито можеш да видиш голяма снимка, за да се убедиш, че това е човекът, а не негов адаш от Каспичан...Или аз нещо не правя както трябва?

Link to comment
Share on other sites

Абе защо всички го хвалят тоя facebook.com? Опитвам се да намеря мои бивши съученици, обаче, нито можеш да търсиш за имена от определен град, нито можеш да видиш голяма снимка, за да се убедиш, че това е човекът, а не негов адаш от Каспичан...Или аз нещо не правя както трябва?

Facebook е супер, намерих се със стари познати отпреди мнооого години, съученици, приятели... много готино:) Но никога не ги търся - или някой ми ги препоръчва и препраща, или чрез приятели на приятели на приятели и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Facebook може да е хубав само в някаква алтернативна вселена, където не е пълен с безполезен себевъзпроизвеждащ се спам, неработещи уиджети, неразбираеми панели и бутончета.

Link to comment
Share on other sites

Ако погледнеш нещата от гледната точка на маркетинговите мениджъри - изброените неща всъщност са фийчъри...

Facebook = Myspace = shit

В Myspace поне има профили на банди и актуална информация...

Link to comment
Share on other sites

Facebook е еманация на консуматорското общество, профанизма в културата, отчуждението на хората и маркетинга от ново поколение.Сайт вдъхновен от ада :)

Горното е лично мнение и не задължавам никого с него.Този сайт го ненавиждам и за това и не го ползвам.

Link to comment
Share on other sites

Хм, днес за пореден път се учудих от овчедушието на мнозинството...

 

Тривиална ситуация. Производствено предприятие с персонал ~280 души. В столовата има кафе машина, на която поне половината от персонала си прави кафе. От вчера следобед машината не пуска захар. На нея е написано "при повреда - номер едикойси - набери и затвори". И бях безкрайно учуден, когато днес, на обяд, видях, че никой не се е обадил още. И когато накрая го направих, човека от фирмата дори ми благодари за обаждането... После "браво Пеше". Все едно аз съм я заредил със захар...

Подобни примери - постоянно. "Ми на мен компютъра ми го прави тоя номер от едикогаси", "А потърси ли ме?!", "Ми не..."

Как очакваме организации и институции да работят, като дори не се опитваме да потърсим помощта им. Техниците на ГЕЙбълтел ми благодариха преди време, че съм ги информирал за проблем с мрежата. Проблема е бил за целия вход (10-на абонати)...

Седим си в калта и чакаме някой да дойде и да ни оправи. И когато този някой дойде, ни оправя... отзад. Малко като "Прасчо, отпори ме"... Важното е да седим и да чакаме всичко да си дойде на мястото от самосебе си. Или някой друг да го направи.

Link to comment
Share on other sites

Не се пали, прави това което зависи от теб и което е правилно.

Живота е кратък, не го хаби с тъпаци.

 

Кака Сека размазва

:punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Facebook е еманация на консуматорското общество, профанизма в културата, отчуждението на хората и маркетинга от ново поколение.Сайт вдъхновен от ада :)

Горното е лично мнение и не задължавам никого с него.Този сайт го ненавиждам и за това и не го ползвам.

 

Би ли пояснил защо мислиш така?

Link to comment
Share on other sites

Юху! In Flames пак в у нас! На 29.03.2009 у Шопско! Какво добро начало на концертната година то не са Sepultura, Lordi, Grave Digger, Sodom, Napalm Death, Soulfly. Екстра.

 

Кви са тия дивечи дето ги изброи :P :D :lol:

 

Не се пали, прави това което зависи от теб и което е правилно.

Живота е кратък, не го хаби с тъпаци.

 

Кака Сека размазва

:punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk

 

http://www.youtube.com/watch?v=xbuwPlIadsE - внимавай докато гледаш :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хора, изглежда ли ви подходяща музиката на Muse за реклама на парфюм на Dior?

 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...