Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Хайде всички събота вечер е!  Стига сте се оплаквали пред компа, ами излезте и поживейте! Лято е! :D  ;)  B) :beerchug  :)

 

Излезнохме, поживяхме сега пак ще се оплакваме. Баси знаех си че трябва да си кибича вкъщи, карамане може да си доволен заради тебе излезнах.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Истина е маи тоя закон на мърфи..готините хора винаги са за друг :(

А иначе по темата..едни от мислите които ми минават през главицата и на които много се дразня са когато мисля за смърта..и това че проблемите от

деня които ми се струват супер гадни или яки избледняват пред мисълта,че

един ден..няма да ме има..и просто се побърквам от мисълта че някои ден

всичко ще изчезне и и и..... :angry:

 

ПС. незнам къв беше смисала от тоя пост :unsure: :angry: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Истина е маи тоя закон на мърфи..готините хора винаги са за друг :(

А иначе по темата..едни от мислите които ми минават през главицата и на които много се дразня са когато мисля за смърта..и това че проблемите от

деня които ми се струват супер гадни или яки избледняват пред мисълта,че

един ден..няма да ме има..и просто се побърквам от мисълта че някои ден

всичко ще изчезне и и и..... :angry:

 

ПС. незнам къв беше смисала от тоя пост :unsure:  :angry:  :wacko:

 

ъх.... как може да мислиш за нещо толкова скучно и безинтересно нещо като смърта? И да я мислиш и да не я мислиш все ще дойде.

Link to comment
Share on other sites

Смъртта е част от живота и ако не можеш напълно да осъзнаеш реалността на собствената си смърт, трябва поне да я приемеш.

Стивън Кинг

Link to comment
Share on other sites

Чудя се кой идиот е затворил "Самотното Сърце"... :wacko:

Тази мисъл ми минава през главата след едноседмично отстъствие, иначе много розови мисли :love

 

::РЕД::

Густо, мнение 1500 :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Чудя се кой идиот е затворил "Самотното Сърце"...

Ами съгласи се, че почна да се превръща в чат канал като повечето мнения нямаха нищо общо с темата.

 

На мен в момента ми минава през главата една порция пържени картофи със сирене и ледена Каменица!

Link to comment
Share on other sites

А на мен ми минава пглавата, че вече прекалено много мои "близки" ме предават и е крайно време да започна да разчитам единствено на себе си.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Мисля си за да спра бирата известно време.. шкембето ми се е подуло много сериозно и никоя жена няма да ме хареса ;)

Link to comment
Share on other sites

мисля си дали комара, който размазах на прозореца е почувствал болка... :huh:

така яростно се блъскаше по прозореца, че почти почувствах страха му...

но какво да правя...не мога да спя като знам, че жужащо, кръвосмучещо същество иска да пие кръвчицата ми... :angry:

а мен ако ме хване някой комар смуче ли, смуче...

явно имам сладка кръв... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Кажете ми, какво ще ви мине през главата ако ви кажат, че след няколко години няма да можете да си служите с ръцете си и нищо неможе да се направи?

На мен в момента ми е напълно безразлично и това ме плаши.

Имам нужда от някого.

Сигурно ще се почувствам ужасно в първия момент.

 

Само че практиката ми е показала, че докторите (да са живи и здрави иначе, правят каквото могат!) не са истина в последна инстанция.

 

Не ги обвинявам, просто съвременната официална медицината е доста далеч от разбирането защо се разболява човек и как да направи така, че да го върне в здраво състояние отново. Тя се старае да лекува органи и болести, а не хора. Разликата е огромна. Вече и на децата е ясно, че не сме машини и не е нужно да ни третират като сбор от части, които се ремонтират или просто се заменят с резервни. Всичко е далеч по-цялостно и точно затова нашите (на хората) възможности да се излекуваме са невероятно по-големи, отколкото сме свикнали да смятаме.

 

Затова вероятно ще потърся алтернативни начини да си върна здравето или поне да живея пълноценен живот. То не че тия с идеалното здраве го живеят винаги хехехе ;)

 

Що се отнася до "някого" - доколкото виждам от форума, имаш купища приятели :)

Link to comment
Share on other sites

Също така мина ми през главата че от регистрацията си досега Mila не е направила Quote или Reply на нито един мой пост :) (следя я от известно време ;))

Да е жива и здрава :D

 

Aquila - с теб сме. :punk бъди силен!

Link to comment
Share on other sites

Също така мина ми през главата че от регистрацията си досега Mila не е направила Quote или Reply на нито един мой пост :) (следя я от известно време ;))

Да е жива и здрава :D

 

Aquila - с теб сме.  :punk бъди силен!

Хехехе, ето, за да ти разваля статистиката :D

 

Абе аз нещо се възпрях откакто ме заподозряхте в лични пристрастия към некои съфорумци :P ама тва е - иначе нали знаеш - жена, винаги има какво да каже хехехе ;)

Link to comment
Share on other sites

Тази сутрин отваряйки очи в главата ми имаше единствено репликата на моя приятелка излизаща след дълъг престой в тоалетната: "...(подсмрък)...Понякога е толкова тъжно да гледаш как лайното си отива...(хлип)"

Нямам търпение да видя как ще ми мине деня:)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че баба ми ще ме влуди скоро. По принцип има лошия навик да слага сиренето, кашкавала, магданоза и квото още се сетите от тоя сорт в кутии от сладолед. И след като семейството яде само един вид сладолед, ми се налага да преровя 3 рафта с такива кутии за да намеря шибания кашкавал :wacko: . Но не е само това, драги зрители. Тя сипва шампоаните "СИ" в туби, които й харесват и естествено никой не може(само тя МАЙ може) да разбере какво точно сипва на тиквата си(я "Шаума", я "Хед енд шолдърс", я "Ленор")

 

Е то да е ароматно(макар, че се съмнявам в обонянието й, все 1) и да е бяло :lol: ... За жалост всичко изглежда еднакво и няма как да се предпазя. Освен да си кътам препарати за лична употреба. Е тва е като по филмите, "Пия от моята табакера само". Home Paranoia, say Hello :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

За профила-НЕ! :P Иначе баба ми е свястен човек(някак длъжен се почувствах да го напиша след онова горе :rolleyes: ) Ама да не кажа по-малко от нужнто: минава ми още една мисъл. Външният ми се ебава с нервичките ми и не мога да отворя сайта на американския университет в Благоевград(както и сума още сайтове) Също си мисля и е потвърдено вече, че кадето се пипна, намирам хрола от комарченце :angry1

Айде стига съм се жалвал за тая вечер

Link to comment
Share on other sites

Какви мисли ми минават ли? Ами например такива, че някой ден, може би, евентуално в тази държава ще се живее нормално. Всеки си го мисли това. Но след като си изгубих цялото портмоне заедно с документите вътре, отидох на Гишето на 3-то РПУ и мацката от гишето ми каза, че трябва да платя 20 лв., за това, че съм ги изгубила и усмихвайки се ми каза: "Не се притеснявайте, за двата документа, ще минете с една глоба" пука ми, че ще мина с една глоба. Те питат ли ме аз дали имам парите, за да ги дам на нашите мили хорица от парламента :angry1. Верно, че има хора, които, който може умишлено да си вадят нови документи. Но след като не е доказано, че аз съм от тях, кой им дава право да ми налагат глоба :angry1. Та такива мисли ми минават през главата :rolleyes:

EDIT: @Leper_Messiah Повярвай ми, аз доста добре си пазя документите и всичко, което притежавам. На всеки може да се случи ;). Да не разводняваме темата. Аз споделях колко "много обичам нашата бюрокрация и управници" :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Минават през главата ми мисли, чувства, емоции. Някои си отиват, други остават и се забиват болезнено.

За да постигнеш нещо от което ще си истински щастлив, трябва да те боли, всичко останало е нищо, всичко останало не си заслужава. Може да съм станал мазохист, но ако не ме боли, не е за мен, не ме интересува. Можеби затова толкова обичам да живея, защото този живот съм го взел с много болка и продължавам да го изплащам на равни вноски. Боли, но физическа болка вече неусещам...

Минават през главата ми мисли, едни остават други си отиват...

Link to comment
Share on other sites

Какви мисли ми минават ли? Ами например такива, че някой ден, може би, евентуално в тази държава ще се живее нормално. Всеки си го мисли това. Но след като си изгубих цялото портмоне заедно с документите вътре, отидох на Гишето на 3-то РПУ и мацката от гишето ми каза, че трябва да платя 20 лв., за това, че съм ги изгубила и усмихвайки се ми каза: "Не се притеснявайте, за двата документа, ще минете с една глоба" пука ми, че ще мина с една глоба. Те питат ли ме аз дали имам парите, за да ги дам на нашите мили хорица от парламента  :angry1. Верно, че има хора, които, който може умишлено да си вадят нови документи. Но след като не е доказано, че аз съм от тях, кой им дава право да ми налагат глоба  :angry1. Та такива мисли ми минават през главата  :rolleyes:

 

Аз лично мисля, че въпросната глоба няма за цел да спира хората, вадещи си нови документи, защото това обикновено са някви мафиоти, които имат достатъчно пари. Тази глоба е по-скоро "наказание" за проявена немърливост (въпреки, че понякога не е немърливост, а някой ловък мангал) към документите. Човек веднъж платил 20 кинта, следващият път ще е по-внимателен. А тва че ще минеш с една глоба си е направо далавера...може да са в промоция :woot

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...