Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

нещо съм тръгнал да се разболявам посред лято! Ей тоя сезон го мразя в червата! Всеки тръгнал да почива, да полудява и всичко покрай тях! Абе я мирно, падни за 20, стани, кръгом, бегом, стой, падни, стани, мирнооо!

 

 

 

свободно...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз още на бета версията забих и си казах "ще дойде време" , а вече излезна ... не ми харесва (има и хубави неща) много .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да, има и хубави неща, но сакатлъците, които дразнят, са повече.

 

[Edit] Силно желая някой да ми обясни следните неща:

 

Как да се отърва от Bookmarks toolbar папката в мениджъра, тъй като не използван лентата. Невъзможно е. Преди поне можеше да се преименува на нещо друго и да се премести, сега не може. Освен това като цъкнеш Organize bookmarks, вече не излиза списъка с букмаркове, а малоумното ново ALL BOOKMARKS, което значи още кликове до стигане на истинския списък. Защо ми е Unsorted папка? Защо и тя не може да се маха, ако не я искаш?

 

Защо като цъкнеш падащата стрелка в десния край на адрес бара ти излиза огромен списък с букмарковете ти, със сладки малки звездички до тях?

 

Unf. Няма да си пиля нервите повече. Дано в 3.х го оправят.

Link to comment
Share on other sites

То това са подобренията , ти искаш да ги оправят ... да си върнат старият "браузер" и това е .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Че к'во му е лошо на стария....бетон си е отвсякъде. :punk

 

П.П. Между другото се загледах в статистиката от линка на Eleutherios, коя страна колко пъти е теглила новата версия: Щатите - 484 хиляди, Германия - 136 хиляди, България - 6 хиляди....и т.н., а в Нигерия имат само 1 теглене...като знам колко компютъра имат там....сега се мъча да се сетя поименно кой го е изтеглил... :lol:

Link to comment
Share on other sites

...Мидекс, само ще те поправя. Нигер имат 1 теглене, а Нигерия 136. Те са малко по-развити все пак :lol: явно със 136 компютри повече :lol:

Мен па си ме кефи тъз мозила, мае е РЦ3 още, ама може и така да си остане. Засега съм забелязал един фрапиращ бъг оправен :punk Но пак гледам си цока Рам като слон :sick

Аве ко въобще я обсъждам...гаси имам по сериозен проблем, не моа спъ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не, не е уникална, тъкмо казвах, че интерфейса и ОСОБЕНО Bookmark organizer-а е УЖАСЕН. Току що си сложих Опера. :(

Стига, бе! Букмарк Туулбар-ът се маха по най-елементарния начин - просто цъкваш с десен бутон върху лентичките, но не върху самия него, и ще ти излезе меню, от което можеш да отбележиш, че не искаш да го виждаш. На мен лично ми е много полезен, затова - само палци нагоре.

 

Хубава е Мозилата Три. Ще видиш операта колко е по-тегава.

Link to comment
Share on other sites

Аз не искам да го скрия от самия прозорец, искам да махна/изтрия папката от Bookmark manager-a. А не може. Операта я махнах, много е натруфена и тя с какво ли не. Ще се свиква на FF 3, такъв е живота.

 

[Edit] Ctrl-D за bookmark отнема повече време от преди, хард диска стърже преди да отвори малкото прозорче и след като то се затвори. Жалка картинка. Ако цената на тези ФАНТАСТИЧНИ подобрения е намалена скорост на слонска машина с 2гб рам и двуядрен процесор (а всъщност рекламират браузъра като по-бърз), б*х тоя Firefox! [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Аз не искам да го скрия от самия прозорец, искам да махна/изтрия папката от Bookmark manager-a. А не може. Операта я махнах, много е натруфена и тя с какво ли не. Ще се свиква на FF 3, такъв е живота.

 

какво ти пречи да си караш с 2 като не ти харесва 3? :)

 

on topic:

 

Всеки ден Persuasion skill-а ми става все по-висок и по-висок :)

Link to comment
Share on other sites

Всеки ден GEEK skill-a ти става все по - голям и по - голям...

 

No, not really, no. ;)

 

Edit: Защо на тази нова мозила показва линковете с описанието отдолоо (което е дразнещо) някой да има идеи как да се махне?

Link to comment
Share on other sites

Моля за секунда спорът за Мозила да спре!

 

Не за друго - а за да участваме масово в анкетата в блога на Иван Бедров: "Харесвам Първанов заради..."

 

(Анкетата се намира в горния десен ъгъл.)

 

:woot

 

Предлагам да направим заявка за Гинес с най-много боцвания върху опцията "перчема му".

 

:woot

Link to comment
Share on other sites

Издъних рекорда, гласувах "Умереността му" преди да дочета поста :(

Има опция да смениш вота си! :lol:

Link to comment
Share on other sites

002_forum_v_licah.jpg

Това са Дриймър, Вено и Вели.

003_forum_v_licah.jpg

Овърман, Килъра, Чикатило, ТАС, Нетроот, Мидикс и Годфадър.

004_forum_v_licah.jpg

Тази се мени... Преди беше Фарел, после стана Е.Т., после Интенс... Ако перефразираме малко може и Галчето да е...

005_forum_v_licah.jpg

Тийф, Антарес, мобо, в00кс, злобил, Раптор.

006_forum_v_licah.jpg

Асд (няма го вече :( ), Диджей Вондер (няма го много...), лил стенли, само стенли, фродо, крейзи хамстер.

007_forum_v_licah.jpg

Афекс.

009_forum_v_licah.jpg

Останалите... :)

Link to comment
Share on other sites

Възпалението става хронично когато продължи над 6 седмици!! :lol:

Тъй че фнимавайте :P

Link to comment
Share on other sites

Я понеже освен за Ф1 за друго не мислим.....та си мисля за наказателна акция на СКУДЕРИЯ ФЕРАРИ за по-кратко(НАЙ-ГОЛЕМИТЕ) във Франция :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

В супер весело настроение и в същото време ми е супер гадно. Все едно някой ми е казал:"Ти може да си супер весел , ама аз няма да ти го позволя!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...