Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

мрън мрън мрън мрън мрън мрън мрън мрън мрън.....

 

 

 

баси всички мрънкат. не мога да се вредя! оказва се че нямам проблеми. ама никакви. и никога не съм имал. няма и да имам явно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Текстът би могъл да е забавен, но омразата към кучетата не е подплатена с никакви свястни доводи.
fobiite i paranoite za nqkoi hora sa "svqsni dovodi"
Link to comment
Share on other sites

аз от модерите не мога да се оплача. Досега не са ме цензурирали, както по прицнип и трябва да е.

 

Но съм против безпредметното заяждане. Ако тръгнех срещу всеки, който не ме кефи...

Link to comment
Share on other sites

jozo: всичко което се случва с форума, може да се формулира с едно много простичко определение: "естествен подбор". Това, че приятелката ти спира да пише, е доказателство за победата на тълпата над единакът-смелчага. Аз лично не бих се поставила в позицията на пиле с мишена на главата, което ходи да дърпа мустаците на котката. Доста дръзко, но малко лишено от мисъл... Трябва да признаеш, че ако някой гол абориген скочи пред многомилионна войска и извика: "Вижте ме, аз съм непобедимия Джо и мен човешко оръжие не мож' ме победи", никой няма да тръгне да му се кланя, а all hell will break loose...

Да не говорим, че зад този 'тоталитарен режим' всъщност се крие абсолютна демокрация... Фактът, че така свободно се коментира как само модераторите сме виновни, го доказва... Ако *беше* деспотизъм, в момента това ти мнение нямаше да го има, а ти щеше да спреш да пишеш.

Не виждам кога такова нещо се е случвало. Не вярвам и да се случи някога. Така че помисли дали си прав с тези си твърдения... Сигурно ти е тъпо, че целият форум се заяжда с гаджето ти, но търсиш вина на грешното място.

 

I'd say she's been embalmed :P

I could not agree more! :D

Link to comment
Share on other sites

Имам поздрав за всички спорещи, които спорят вместо да ме забавляват с линкове, постове и тям подобни

 

killyourselftimeiq2.jpg

 

All I hear... is BUUUUUUUUUUUUUUUUURN :lol:

Link to comment
Share on other sites

мрън мрън мрън мрън мрън мрън мрън мрън мрън.....

баси всички мрънкат. не мога да се вредя! оказва се че нямам проблеми. ама никакви. и никога не съм имал. няма и да имам явно.

 

тва е много добре. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Днес съм се събудил около 6:30. И досега не съм сложил една троха в устата, за което почвам да се ядосвам на себе си. И точно поради тази причина смятам, че е краино врема да закуся.

А закуската ми вече пътува към мен. Пица КАЛЦОНЕ (ГОЛЯМА) от Верди. Ще добавя и кола и всичко ще е ок. Ето това ми минава през тиквата :D в този момент.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм най-щастливият човек евър!

Два подписа ме делят от най-приказно приказните шест декара земя. С два микроязовира в съседство, с вълшебна борова гора на десетина минути пеша...

 

Не мога да си се побера в кожата от щастие :music

Link to comment
Share on other sites

Във форума всеки има свободата да се представи по начин, който сам намери за подходящ. Ако gal4enceto иска да е дива, необуздана, палава, уникална и какво-още-беше-защото-ми-свършиха-прилагателните, никой не я спира. Абсолютно те разбирам и теб, че искаш да я защитиш, но хайде недей да прехвърляш вината на модераторите. Леко смешно е gal4eto да иска тема за заяждане, а после ти да дойдеш с твърдението, че не друг, а мод екипа е виновен. Не е нормално някой отчаяно да търси внимание и когато го получи (но за съжаление не в светлината, в която си го е представял), да мрънка и да се тръшка.

Това е верижна реакция и докато едната страна не спре, другата ще продължава. Като сте се запънали като магарета на лед, поне недейте да търсите вината в отсрещния.

Да не търсим вина?!Какво ще кажете за тези 2 точки:

 

1. Добрият тон е абсолютно задължителен! Уважавайте останалите участници във форума, дори когато не сте съгласни с тях. Отнасяйте се с другите така, както искате те да се отнасят с Вас.

 

2. Не е разрешено използването на псувни, обидни думи, преки характеристики или самоцелни саркастични забележки, особено когато целят разпалване или подклаждане на конфликт.

 

Мисля че определено могат да се намерят постове с които специално gal4eto е била засегната и факта че нищо не се прави по въпроса говори за модераторския режим който според мен имаше предвид jozo.Не искам да обидя никой от модераторският екип или някой друг съфорумец но половината да налитате на някого защото се даржи малко по различно отколкото е нормално за вас не мисля че е нормално във такъв форум.

Link to comment
Share on other sites

Това е чудесна новина, Second! Честито! :D Пожелавам ти да си купиш кон и да го яздиш там вместо мен, защото на мен не ми се очертава подобна възможност скоро :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...