Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Абе ,jozo , защитаваш си жената , хубаво , ама... ще отречеш ли , че в почти всеки пост пише , че следва себе си , щото и харесва нейното себе си , пък себе си-то на другитe било по-различно от нейното и етц.. Няма да коментирам в началото как във всеки пост обясняваше колко е дива , палава и още куп простотии , които няма да докаже с 2 изречения в някъв форум , сещаш ли се? ;)

По добре това отколкото да чета само постове от тоя сорт... нека има разнообразие - затова сме различни едни от друг... иначе щеше да скучно. Всъщност то май отдавна е скучно тъй като обвинявайки всеки с начин на изразяване... и/или мнение по-различно от един вид общоприетото... постепенно ценни хора които са писали тук лека полека се отдръпват и остава само пяната... и се стига до момента в който никой няма какво ново да каже тъй като разнообразието в гледните точки се ограничават до минимум...

 

Ето защо и аз спрях да пиша преди време... сега пиша... защото Curunir ме убеждаваше че е супер забавно :) Донякъде е така но... gal4enceto нищо лошо не ви е направила жената :P

 

@blitz - яката картинка си заслужаваше repost-a :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мисля ,че ясно написах , че нямам нищо против жена ти ;) Другото , което е - неска е нарочена тя , утре може да съм аз , други ден някой друг , който е ще си трае , ако не му се трае напуска ;]

Link to comment
Share on other sites

Сумати хора са давали оценки за мен по това което пиша, но с тези които съм се запознал мисля са останали с други впечатления.За това мисля че е тъпо някой да дава оценки кой какъв бил при положение че не го познава лично!!!Едно е да се правим на гъзари пред компа и власт имащи (ела да видиш как ща бана) друго е да седнем на една маса.

Във форума всеки има свободата да се представи по начин, който сам намери за подходящ. Ако gal4enceto иска да е дива, необуздана, палава, уникална и какво-още-беше-защото-ми-свършиха-прилагателните, никой не я спира. Абсолютно те разбирам и теб, че искаш да я защитиш, но хайде недей да прехвърляш вината на модераторите. Леко смешно е gal4eto да иска тема за заяждане, а после ти да дойдеш с твърдението, че не друг, а мод екипа е виновен. Не е нормално някой отчаяно да търси внимание и когато го получи (но за съжаление не в светлината, в която си го е представял), да мрънка и да се тръшка.

Това е верижна реакция и докато едната страна не спре, другата ще продължава. Като сте се запънали като магарета на лед, поне недейте да търсите вината в отсрещния.

 

@velvet_underground: От този ден нататък ще е магарета на лед :> Също както 2 + 2 = 5. Нали всичко е по вина на тоталитарния режим на модераторите. Който е чел Orwell, знае :).

Link to comment
Share on other sites

Нещо са изчаткали голяма част от съ-форумистите.... мне пък толкоз да ми е айляк наполседък и да не ми пука за нищо, до сега не е било...

Link to comment
Share on other sites

Последен ден преди изпита с главно "И". Спи ми се здраво, но пия едно кафе и залягам над Кант. Който иска да стиска палци... Познато ли ви е усещането... Колкото и да сте учили, имате чувството, че всичко се е изпарило...

Link to comment
Share on other sites

Последен ден преди изпита с главно "И". Спи ми се здраво, но пия едно кафе и залягам над Кант. Който иска да стиска палци... Познато ли ви е усещането... Колкото и да сте учили, имате чувството, че всичко се е изпарило...

Въпросът е, че понякога..понякога??.. не е само чувство..Успех!

Link to comment
Share on other sites

Каква е логиката за присъствието на запетайката в подписа на Галя? :)

за да покаже че е самата себе си и да изяви скромната си индивидуалност.

 

ееее, ама много си несхватлив. и я обиждаш с такъви въпроси да знайш! да не говорим че нестандартните въпроси са за друга тема.

 

 

 

 

онтопик: студен чай предшестван от ментови бонбони. кууууууууууууууууууууууууууул.

Link to comment
Share on other sites

Проявете разбиране де, все едно не знаете жените какви са, че всички обичат така да им се казва колко са уникални. А уникалността не е нещо, което трябва да се извоюва, човек просто бидейки отделен от останалите хора индивид, си е уникален. Ама нали са жени, искат да им се казва в прав текст отвреме навреме.

Link to comment
Share on other sites

Ot cqlata taq situaciq sachustvam na jozo. Shtoto prefarcuneniq obraz, koito priqtelkata mu usileno gradi za sebe si privlicha horskite komentari i zaqjdaniq kato lainata - muhi. I razbiram i negovata reakciq da q zashtiti, no prosto glupavata i poziorshtina shte go izpokara s foruma...

Link to comment
Share on other sites

Мен пък да ви кажа ми е любопитно защо всички палите толкоз от постовете на Галчето? Няма нищо конкретно към никой, вие палите просто от факта, че тя обича да се поизтъква. Ми жена е, такъв е живота. Знам, че не всички са такива, но повечето са.

Link to comment
Share on other sites

Нали всичко е по вина на тоталитарния режим на модераторите.

 

Добре обясни ми тогава следното след като нямало тоталетарен режим.Преди може би 2 години група хора искахме отделен раздел за Формула 1.Категорично ни се отказа, след което ние попитахме дали може да се появи и раздел за моторни спортове което е по-общо.Това също ни се отказа без всякакво обяснение и естествено тази група хора се преместихме в друг форум.След 3 4 месеца когато вече на никой не му беше необходим такъв раздел той изникна и вече имаше нужда от него така ли?Естествено сега няма кой да пише там.Това какво е ми кажи?Имаше предложения и за промяна на Купувам/Продавам които също така с лека ръка се подминават щото са неприемливи и не се питат участниците а всичко се решава на "високо ниво".

 

П.П. Извинявам се че май леко послъгах.Раздела "Моторни спортове" беше първо "Мотоциклетизъм" или нещо подобно.Поне искането ми да се прекръсти и да стане по-общ се прие за мое учудване.

Link to comment
Share on other sites

Мен пък да ви кажа ми е любопитно защо всички палите толкоз от постовете на Галчето? Няма нищо конкретно към никой, вие палите просто от факта, че тя обича да се поизтъква. Ми жена е, такъв е живота. Знам, че не всички са такива, но повечето са.

Защото й липсва вътрешна самоувереност, а се изтъква по позьорски начин. Човек, който искрено вярва в собствената си уникалност, няма нужда да търси признание от куп непознати в някакъв форум. Той ще си е такъв, независимо какво мислят околните и няма да се обяснява като ученичка след всяка критика. Затова хората изпитват садистично удоволствие да се заяждат с нея - просто тя умее да провокира онази вродена жестокост...

 

Добре обясни ми тогава следното след като нямало тоталетарен режим. [...]

Ама аз не отричам да има тоталитарен режим :D. То е заложено в правилата, в точка 30 си е казано. Вие като едни Уинстън и Джулия (или Bonnie and Clyde :>) сте решили да се изправите срещу несправедливия свят ли?

+ нужно пояснение какво общо има формула 1 с gal4eto...

 

Абе като магаре на кифла направо! На chicatillo аватара freaks me out дет са вика. :ph34r:

Oh, come on now... Lily Cole iz prettyyyyyyyyy <3

Link to comment
Share on other sites

Sieg heil!

Hitler2.jpg

 

Rocket in yer face, mon!

Във Wolfenstein 3D няма рокет, нуууб! :laughing:

 

Освен това минавам първия епизод на това нещо за под 6 минути на speedrun, щото съм го играл до безсъзнание и знам всички нива наизуст.

 

Скорпус, Скорпус, какъв геймър си ти! Нищо и никакъв! Това е Wolfenstein 3D от 1992, iD Software.

 

[Edit] За протокола, а и ако съм разбрал грешно скорпуса, това е Wolf 3D за Макинтош, затова графиката е толкова по-добре от PC версията. [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

728601515_79c392d7b9.jpg

 

Did you know that only two species can be removed from the biosphere with no knock-on effects whatsoever? Wasps and dogs. Seriously. I have no reason to lie about this.* Delete either of those two from life on earth, and there's no effect on the foodchain, planetary ecology, nothing. They are surplus to requirements. The wasp exists to just bug people, and the dog is the planet's way of reminding us that pure, genetic Evil exists in the universe.

 

Which makes me wonder why no-one thought of this before:

 

A street-sweeping truck has sucked a dog up through its bristles on a New York street, leaving its horrified owner holding nothing but the lead.

 

How did this act of stark, shining genius have to happen by accident? This is the ultimate Eureka moment for the human race. Send sweeper trucks through the streets every six hours to denude our roads of dogs. No more of their plotting on street corners, their shitting under human feet, their watching, their constant awful watching for signs of weakness. Oh, yes, a human's best friend. Until you show a sign of weakness. And then they eat you. Cats eat dead bodies because they get hungry, and, let's face it, they made it clear they couldn't give a shit about you from the start. Dogs lure you with that masquerade of unconditional affection. But they've been thinking about eating you the whole time.

 

My friend Zo lost her dog Moo some weeks ago. What do you think happened to that little dog, now no-one's keeping their eye on it? That's right. That dog is now living on the fucking moon, collaborating with Nazis. Prove me wrong.

 

Yeah, you can laugh. But I can hear you. It's that shaky, uncertain kind of laugh. Deep down, you know I'm right. You fear the Dog, but I Hate it, and that's why I can say these things out loud. The Dog is the natural enemy of the Human. We should all have street-sweeping trucks. Packs of us should be trundling up and down the streets every day, sucking the yappy bastards up for the good of our children and our children's children.

 

Find that street sweeper guy and give him a medal. He has shown us the way of the future.

 

 

Warren Ellis

 

2357006828_f3e7a8445b.jpg

(снимките са на Zoetica)

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм нападала или обиждала никого от този форум. Дори в ПМ-ите съм се държала добре и с уважение. Но това не важи за обратната страна. Не е нужно някой да ме учи как да се държа или изразявам, камо ли каква да бъда. Не мога вечно да съм в defended позиция, затова просто спирам да пиша, този път завинаги. Благодаря на всички, които са се държали прилично с мен. Хайде, всичко хубаво и успехи на всички!

Link to comment
Share on other sites

Ама аз не отричам да има тоталитарен режим :D . То е заложено в правилата, в точка 30 си е казано. Вие като едни Уинстън и Джулия (или Bonnie and Clyde :>) сте решили да се изправите срещу несправедливия свят ли?

+ нужно пояснение какво общо има формула 1 с gal4eto...

 

Аз не съм тръгнал да се изправям срещу несправедливият свят.Някой хора искаха едва ли не да докажат че форума бил станал еди какъв си от еди кой си.Е аз искам да покажа че наистина еди кой си го направи така ама това не съм нито аз нито моята приятелка.

 

Еми зщото нямало уж тоталитарен режим пък аз казвам точно обратното.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...