Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Според мен показва по-оптимизирани маршрути и по-правилни.....със съществуващ път. Освен това показва и имената на улиците в малките населени места. Говоря за села.

Link to comment
Share on other sites

Това е добре. Но има ли как да се интегрира с google. Аз използваме maps защото като търся нещо и първият резултат съдържа телефон, работно време и улица, която отваря maps.1a252cd950f78474c717425987e2243b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Мислех си одеве като минавах по булеварда как така има зелени таксита като уж законът беше всички да са жълти. Какво е изключението при зеления цвят?

Link to comment
Share on other sites

Мислех си одеве като минавах по булеварда как така има зелени таксита като уж законът беше всички да са жълти. Какво е изключението при зеления цвят?

Зелените са електрически и/или хибридни. Може и заради това да е. 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Вчера в градинката чух как една майка обяснява на петгодишното си момиченце:

- Най-добрата певица е Галена, маме. Тя прави смислени песни и се облича елегантно като истинска дама. И е най-талантливата изпълнителка в "Пайнер". Когато пораснеш, си мечтая да станеш като нея, маме...

Слушах я тая майка и се възмутих до дъното на душата си. Замислих се, какво поколение отглеждаме... Как възпитаваме децата си... Какъв пример им даваме...

Та всеки нормален човек знае, че най-талантливата и най-елегантна певица в "Пайнер" е Джена!!!

Link to comment
Share on other sites

Аз пък днес чух как две дечица се обиждаха едно-друго с - И ти имаш двама татковци (мами)....

 

П.п.

 

 


 Джейсън ако те чуе училтелката ти по биология какви глупости дрънкаш, ще те нашамари  :rofl:
Отговаряй ми в другите теми за глупости да не пълним тази с офтопик!

Мелания, личити, че не си си чел уроците, преди да си пишеш домашното ;)
Link to comment
Share on other sites

 

Аз пък днес чух как две дечица се обиждаха едно-друго с - И ти имаш двама татковци (мами)....

 

П.п.

 

 

Мелания, личити, че не си си чел уроците, преди да си пишеш домашното ;)

 

Очевидно си много бос и в тази тема и продължаваш да се излагаш! Обясни ми как точно високия тестостерон води до понижено либидо скъпа, че нали уж си си писала домашното!

 

 

 

 

40533976_10212501403916270_4708039748537

Link to comment
Share on other sites

Как никой не се сети да честити РД-то на Ангел...

 

Ангеле, жив и здрав да си. Всичко най - хубаво ти пожелавам и много щастие и успехи.

Link to comment
Share on other sites

Не го знаем наизуст, а календара не го показва в началната страница от години. Трябва специално да влезеш, за да видиш.

Ангел, честит рожден ден! Желая здраве и весел празник! Всичко най-хубаво.

 

П. П. Да не говорим, че аз най-често ползвам мобилната версия, а там дори няма календар.

Link to comment
Share on other sites

Как никой не се сети да честити РД-то на Ангел...

 

Ангеле, жив и здрав да си. Всичко най - хубаво ти пожелавам и много щастие и успехи.

Аз му честитих у FB. 

Link to comment
Share on other sites

И някой да оправи календара най-накрая. :D

Нещо не мога да намеря от къде се оправяше. Преди време го правих, сега на няколко пъти вече търся и не мога да намеря. Така или иначе Вено ми каза, че другата седмица ще прави ъпдейт и ще минем към най - новата версия. Ще видим тогава как ще е. Няма смисъл да се мъча сега да го оправям.

Link to comment
Share on other sites

Нещо не мога да намеря от къде се оправяше. Преди време го правих, сега на няколко пъти вече търся и не мога да намеря. Така или иначе Вено ми каза, че другата седмица ще прави ъпдейт и ще минем към най - новата версия. Ще видим тогава как ще е. Няма смисъл да се мъча сега да го оправям.

 

Еее, супер. Че тая версия с която сме сега си е направо архаична.

Гледам има разни готини теми, но не са безплатни за съжаление..

 

Ей тая изглежда добре и е безплатна. Ако може да я добавим след ъпдейта?

 

https://invisioncommunity.com/files/file/8288-mind/

Link to comment
Share on other sites

ЧРД на Ангел, жив и здрав и много късмет! :beerchug

 

Нещо не мога да намеря от къде се оправяше. Преди време го правих, сега на няколко пъти вече търся и не мога да намеря. Така или иначе Вено ми каза, че другата седмица ще прави ъпдейт и ще минем към най - новата версия. Ще видим тогава как ще е. Няма смисъл да се мъча сега да го оправям.

System->Tools & Settings->Cache Management, след което отиваш на Calendar таба и там има бутони за recache, в случая за birthdays. ;)

Link to comment
Share on other sites

System->Tools & Settings->Cache Management, след което отиваш на Calendar таба и там има бутони за recache, в случая за birthdays. ;)

Правих го вчера и не помогна.
Link to comment
Share on other sites

Правих го вчера и не помогна.

Нещо се е омазало вероятно, то с тази стара версия май по-добре да изчакаме Вено да направи ъпгрейда и тогава да го мъчим. :)

Link to comment
Share on other sites

Нещо се е омазало вероятно, то с тази стара версия май по-добре да изчакаме Вено да направи ъпгрейда и тогава да го мъчим. :)

Да. Дано всичко да мине успешно.
Link to comment
Share on other sites

Идеалка е. Само няколко теми да се качат. На мен ми харесва цялостната промяна, само теми да има :)

Между другото, цялата история е минала за няколко часа. Предни път с дни го нямаше, ако не бъркам. Браво на Veno.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...