Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Искам да поставя фундаменталния въпрос, каква е гаранцията ни, че Дженифър Лопез или Глория Естефан, или Джесика Алба, или всяка друга латино звезда не е мъж, ако ТОВА е мъж, както имах съмнителното щастие да разбера, благодарение на Wikipedia:

 

clipboard01yt8.jpg

 

http://en.wikipedia.org/wiki/There's_S...ng_About_Miriam

 

Светът внезапно ми стана... различен... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Искам да поставя фундаменталния въпрос, каква е гаранцията ни, че Дженифър Лопез или Глория Естефан, или Джесика Алба, или всяка друга латино звезда не е мъж, ако ТОВА е мъж, както имах съмнителното щастие да разбера, благодарение на Wikipedia:

 

clipboard01yt8.jpg

 

http://en.wikipedia.org/wiki/There's_S...ng_About_Miriam

 

Светът внезапно ми стана... различен... :unsure:

 

Curunur - позволи ми да вметна цитат от великия мислител на нашето време - Бичето:

 

"няма значение момиче, момче - при всяко положение Бичето ебе" :)

 

http://www.vbox7.com/play:2f6eefeb

 

edit: избутах ти фунтаменталния post на предишната страница... сори :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да поставя фундаменталния въпрос, каква е гаранцията ни, че Дженифър Лопез или Глория Естефан, или Джесика Алба, или всяка друга латино звезда не е мъж, ако ТОВА е мъж, както имах съмнителното щастие да разбера, благодарение на Wikipedia:

 

clipboard01yt8.jpg

 

http://en.wikipedia.org/wiki/There's_S...ng_About_Miriam

 

Светът внезапно ми стана... различен... :unsure:

 

Pwnt! Vsi4ko se proverqva ry4no :D

 

Ina4e tova mi minava prez glavata : http://youtube.com/watch?v=_Twokr090WM :lol:

Link to comment
Share on other sites

Искам да поставя фундаменталния въпрос, каква е гаранцията ни, че Дженифър Лопез или Глория Естефан, или Джесика Алба, или всяка друга латино звезда не е мъж, ако ТОВА е мъж, както имах съмнителното щастие да разбера, благодарение на Wikipedia:

http://en.wikipedia.org/wiki/There's_S...ng_About_Miriam

Светът внезапно ми стана... различен... :unsure:

 

I tried to be honest with all of you, not just some of you. Yes, I am from Mexico, I am a model, and I'm 21. But Tom, I really love spending time with you and kissing you. You see, I love men, and I love being a woman. But... shh, quiet everybody, please, quiet. But you see, Tom... I am not a woman. I was born as a man.

 

С брат ми и Ваньо(а.к.а. Psihara^^) един ден се бяхме събрали и случайно попаднахме на това реалити, обзалагахме се каква е тайната на Мириам, но след като прочетох това по-горе, щях да падна от стола :sick

Link to comment
Share on other sites

Защо циганчетата които просят около пешеходния мост са мошеници, тоест не просят че са гладни, имат си нещо като сутеньор (не знам в техния случай как би се казвал човека изпълняващ тази длъжност), той прибира парите които са изпросили те, видях го, че сутеньора има цяла пачка с по 50 лева.

Защо ли просяците на главната имат по-модерни телефони от повечето хора в този форум.

Защо ли слепеца срещу халите съм го виждал да се движи с такси.

Защо ли просяка до подлеза на Карамел на главната пуши толкова скъпи цигари

Защо ли повечето (просяците) искат само пари, а отказват ядене и дори съм виждал хвърлящи го.

Защо ли вместо пари да не им даваме визитки за някоя фирма която търси работа. :lol:

Тези мисли ми минават днес цял ден из главата.

Link to comment
Share on other sites

Преди време купих храна на един инвалид-клошар и му е дадох - той ми отговори: "Не искам.... не ме разбираш...." Аз му е оставих и си заминах....

Link to comment
Share on other sites

............Аз му е оставих и си заминах....

абе да не са почнали да преподават нов правопис или да са сменили нещо граматиката на БЕ напоследък?! е тЕ тва Е-кане ако нЕкой моЕ ми го обЕсни....

сЕ си мислЕх чЕ трЕбЕ да Е Я.

 

п.п. в последните изречения нарочно има статистическо неравновесие в полза на Е-то.

Link to comment
Share on other sites

Чукни, Мобо! Нещото, което ме дразни най-много в писането по форуми е точно това "е". Правописни грешки прощавам, не може да се очаква всеки да има моя правопис :P

 

Но сериозно... това "е"... чудя се хората, които го пишат... така го и казват ли? Звучи ужасно. Всеки път като го прочета си го произнасям на глас :(

Link to comment
Share on other sites

не помня по кое предаване гледах интервю с просяк който съвсем откровенно си зави че е просяк защото е по-доходно и по лесно от колкото да работи , вадел си по 30лв на ден средно , майкаму у баща му също били просяци и те си вадели средно по толкова пари та мисълта ми е средно ако си вадят общо по 80лв на ден х 30 дена това са 2400лв..... ебахго , то по добре и аз да взема да стана един просяк и аз ги докарвам тия пари че и отгоре ама няма ден няма нощ няма събота няма неделя.... пък момчето си каза че си имало и работно време.......:D

като се замисла това си е доходоносна работя отвсякъде , ще взема утре да събера 20 циганчета от махалата и да ги разхвърлям по възловите места по 100лв на ден да ми вадат..... ихааа замечтах се :)

Link to comment
Share on other sites

Това е ... готина статистика. Може да се повтарям, но съм вишист и работя по специалността, която съм завършил, за 25 на ден :D

Link to comment
Share on other sites

Ако си кадърен - за какво стоиш на тази работа?

 

@Мобо - благодаря за корекцията ;)

не бе аз сериозно питах, щото често срещам из форумите точно това изписване и се замислих дали пък аз не съм в грешка и да съм изтървал последните новости. та рекох да се ъпдейтна...

Link to comment
Share on other sites

А дали не е крайно време отново да поставим на дневен ред въпроса с кирилицата и правописа?

 

Защото вело-форумът, който посещавам е постигнал много повече за езиковата култура на посещаващите го подрастващи от училищата именно със задължителната кирилица (и приложение, което позволява писането на кирилица, при неналичието на такава на компютъра) и триене на постове с фрапиращи правописни грешки.

Link to comment
Share on other sites

А дали не е крайно време отново да поставим на дневен ред въпроса с кирилицата и правописа?

 

Защото вело-форумът, който посещавам е постигнал много повече за езиковата култура на посещаващите го подрастващи от училищата именно със задължителната кирилица (и приложение, което позволява писането на кирилица, при неналичието на такава на компютъра) и триене на постове с фрапиращи правописни грешки.

Честно казано повечето хора вече сами са взели решението да ползват кирилица, без да има строго определени правила. Виж, това за правописа не знам как ще стане... Но ще ми е интересно да чуя някакви конкретни предложения. :)

Link to comment
Share on other sites

Е хайде по-полека :P

Пусни сърч за един how to в гугли-то да видим какво ще излезе.

 

Juno Reactor v BG! Iuhuuuuuuu! :P

Искам! Тия типове размазват. И на Xavier Rudd искам. Само, че късно разбрахме за концерта в Амстедам...

Link to comment
Share on other sites

Честно казано повечето хора вече сами са взели решението да ползват кирилица, без да има строго определени правила. Виж, това за правописа не знам как ще стане... Но ще ми е интересно да чуя някакви конкретни предложения. :)
Най-простия вариант, бодящите очи неграмотници, да използват spell check-ър(особено злобил), като точка от правилата.
Link to comment
Share on other sites

Не знам, вчера човек на 33 написа в един пост "незнам", "потготвил",

"обеснява", "отдоло".

 

Вече и възрастните са баси неграмотните O_o. Вече спрях да правя забележки, въпреки че при мен си е направо болестно състояние =D.

Link to comment
Share on other sites

Най-простия вариант, бодящите очи неграмотници, да използват spell check-ър(особено злобил), като точка от правилата.

Те неграмотниците са над такива неща като spell checker-и и правила. Под достойнството им е някак... :>

Link to comment
Share on other sites

Те неграмотниците са над такива неща като spell checker-и и правила. Под достойнството им е някак... :>
Затова сте вие :P
Link to comment
Share on other sites

Акила, недей така де, това е злобно. Ако хората правят толкова очебийни правописни грешки, вече са достатъчно наказани. Недей и ти да подстрекаваш към модераторски мерки. Това не се ли научи на малки години, оправия няма.

Link to comment
Share on other sites

Не знам, вчера човек на 33 написа в един пост "незнам", "потготвил",

"обеснява", "отдоло".

 

Вече и възрастните са баси неграмотните O_o. Вече спрях да правя забележки, въпреки че при мен си е направо болестно състояние =D.

 

Извинявам се на всички за нанесените от мен морални,материални и най-вече ментални увреждания с допуснтите от мен правописни грешки в поста визиран от Blitz_krieg_1941.

Извинявай повелителю на правописа!Да ти дам адреса на учителя ми от основното училище,може да се организирате и да го линчувате?

И не съм на 33,на 32 съм все още.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...