Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

фичка им лелина на американците! 250$ Shipping charges за пратка под 1 кг със стойност под 100$?! тия хора у ред ли са?! и това можело и да не е окончателната сума.

Да им го шипна накриво да им го шипна.....

 

Ае у лево. Шъ търсим родни или поне европейски производители. А най-добре ще е да открия китайските.

Link to comment
Share on other sites

http://blog.deflax.net/?p=320

 

:rolleyes:

 

WPA2-PSK със 12 буквена парола най-добре, защото WEP е слаб алгоритъм.

Рутера старичек, няма таквиз опции, пък и квато и да е мрежата се хаква в рамките на десет минути...

 

I dig giant robots, we dig giant robots, chicks dig giant robots! Nice.

311.jpg

 

Edit: kolkoto pove4e 4eta LFG Comic-s, tolkova pove4e se ubejdavam kolko e velik. Poslednite 4asti prosto cepat mraka! Richard prezident!

Hear hear!

Link to comment
Share on other sites

Хора, хора... Не се занимавайте с геймърски комикси, има много по-добри неща с по-качествен хумор от изтърканите, предвидими геймърски punchline-ове в комикси като LFG.

 

http://qwantz.com/

http://pbfcomics.com/

 

But I likez it :(

Link to comment
Share on other sites

В момента сме доста хора в един апартамент и сега спорим каква бира да си вземем.

И честно казано ако поспорим още малк маи ще минем без бира.

Link to comment
Share on other sites

В момента сме доста хора в един апартамент и сега спорим каква бира да си вземем.

И честно казано ако поспорим още малк маи ще минем без бира.

Вземете си няколко двувалки Шуменско ;)

Link to comment
Share on other sites

Ъ , шуменско.. оО Каменица ;)

Link to comment
Share on other sites

В момента сме доста хора в един апартамент и сега спорим каква бира да си вземем.

И честно казано ако поспорим още малк маи ще минем без бира.

 

Разбира се че Шуменско! Освен че е топ бира и промоция се вихри! Гледайте си капачките

Link to comment
Share on other sites

Ооо , кефе , ооо , цигара ... куре (нямаш против прякора споменат от съфорумец) какъв ънреал те гони , 2003 ли е ?

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не четеш където трябва. Но иначе и аз получавам такива моменти. Като ми дотъпее, внезапно целия форум е виновен, че не ми осигурява качествено забавление :D

Link to comment
Share on other sites

Не четеш където трябва. Но иначе и аз получавам такива моменти. Като ми дотъпее, внезапно целия форум е виновен, че не ми осигурява качествено забавление :D

Imenno.

 

Edit: Lisa Miskovsky oficialno mi e edna ot liubimite pevici. Da ne kaja liubimata :wub:

Link to comment
Share on other sites

Я! Още някой, който предпочита оригиналния Unreal!!! Тази игра навремето накара един приятел да си купи вуду единица. След него половината му квартал си накупиха кой банши, кой двойка...

Иначе днес го обявявам за ден на скуката. Загивам от нея. Накрая ще нафлъдя компютъра с игри :)

Link to comment
Share on other sites

Аз нямам нужда от забавни постове , като видя аватара на хамстера и веднага ми се оправя настроението ... просто много радва .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...