Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Днеска всеки пуска откачени постове , явно като се покаже малко светлина и ви се мътят главите .

Много съм гладен нещо , а не знам какво да си направя .

Явно на много хора желанието е когато играят и времето да спира ... един дефект обаче , като изиграете играта за една секунда и така превъртите няколко игри , после какво ще правите , а ще трябва и деволперите като правят игрите пак да спира времето .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Стенли, как може така бе. Аз съм отчаян, че докато съм жив няма да мога да изиграя всички неща, които искам, ти викаш, че много бързо ще свършат :D

Link to comment
Share on other sites

Явно аз харесвам по-малко заглавия .

Е няма ли да е хубаво като правят игрите времето да спира ?

Така една секунда след като са обявили играта и ще излиза ... за кракването трябва да се отнася същото !

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ya gotta flicky flicky flick flick flicky flick yo tongue,

Ya run it straight across her belly through her cooch and down her bum,

You could be the pony boy you could be the one,

You drive it like a semi to the setting summer sun,

Gettin' off just like the traffic at the local exit ramp,

Notice that the weather in the region getting damp,

Ya wanna mail the letter,

Ya gotta lick the stamp,

Not once not twice,

But three times damn!

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе, afx, по колко време на ден отделяш за правене на музика?!?!?!

Ами... аз не се занимавам професионално... просто от време на време разцъквам някакви бози - един вид сядам за по няколко часа като ми дойде музата. Наканя ли се веднъж... отиват 5-6 часа неусетно... лошото е че това доста често се случва примерно... неделя срещу понеделник през нощта (като снощи)... добре че работата ми го позволява иначе предполагам щях да имам по-различен режим.

 

Въпроса е да ти дойде някаква странна идея (в тоалетната примерно :)) и да седнеш после да я измайсториш. Идеи от други хора които се занимават с електронна музика също са добре дошли.. пък и някой tips & tricks от youtube или специализирани форуми.

 

Странни зарибителни идеи като например - измисляш си някакво изречение, записваш го на скайп микрофончето (колкото и непрофесионално да изглежда)... след това прослушваш казаното... редактираш го... след това го реверсираш

 

слушаш се как звучи изречението казано наобратно... пускаш нов запис... опитваш се да кажеш изречението наобратно отново... и го реверсираш още веднъж :)

става много готино :D мисля че идеята си е директно от twin peaks... джуждето говореше по подобен начин :)

след това примерно хващаш записания семпъл.. вкарваш го във vocoder... взимаш едно синтезаторче и го подаваш на модулиращия вход на vocoder-а... измисляш някаква мелодия... добавяш на изхода ефекти.. reverb най добре... :) и ето ти един извънземен звук :D

 

Ето как отлитат 2 часа докато изпипаш звука... :D и това само за 6-7 секунди :)

Link to comment
Share on other sites

Абе, afx, по колко време на ден отделяш за правене на музика?!?!?!

 

След като преслушах песните, едва ли е много, защото те са почти еднакви!

Link to comment
Share on other sites

След като преслушах песните, едва ли е много, защото те са почти еднакви!

Ако говориш за "Mirrors" може да се каже че си прав, тъй като парчетата са тематично подбрани... но в никакъв смисъл не бих казал че са едни и същи. Работата е там че преди време си бях поставил за цел да направя нещо като LP в dark ambient стил... близък до този на Aphex Twin - Selected Ambient Works vol. 2 (който е даже двоен диск)... така че не те обвинявам по някакъв начин... стил като този си иска.. да му дадеш доста шанс за да ти хареса... друг е въпроса че това стане ли... :D

 

Ако говориш за по-новите ми бози (coffee and weed ep :P) изчакай малко да ги завърша нещата и колежката от artline да ми направи обложката :love

 

За разлика от музиката на Тиесто да речем, която изобилства от свежи и откровено различни мотиви и идеи...

Евала за тези думи :punk Темата за изчерпаните стилове... няма да я подхващаме :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да му е*а МАЙКАТА! :angry1

 

Оставих на стария си хард диск около 2 гб карти за Unreal Tournament, сега не мога да ги извлека обратно на стария, защото записвачката не работи. Другата опция е на флашка, но записването на флашка на Win98 и на USB1 на 2 гб (няколкостотин файла) е сигугрно последното нещо, което ще направя, защото след него просто ще се самоубия.

 

Това бяха 2-3 месеца търсене и подбиране и тестване на карти една по една. Просто не мога да го направя пак, защото ще се гръмна.

Link to comment
Share on other sites

бла-бла-бла
Галчето си има клонинг от мъжки пол. Поне относно високопарните самовъзхвални изказвания :)
Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че Хамилтън е тъп, некадърен педал, че английския Биг брадър е точно толкова тъп, колкото е българския и че трябва да лягам да спя, а имам готина книга за четене и не ми се спи. Освен това не трябва да чета книгата, а други работи, но по-добре да прочета книгата по-бързо че няма да мирясам иначе :)

 

Аз не спирам да си го повтарям :lol:

Link to comment
Share on other sites

Искам да знам Крис Корнел ли си е писал You Know My Name от последния Бонд филм или автора, на чието име е саундтрака. Ако е Корнел, значи е баси генийчето!

Link to comment
Share on other sites

Искам да знам Крис Корнел ли си е писал You Know My Name от последния Бонд филм или автора, на чието име е саундтрака. Ако е Корнел, значи е баси генийчето!

Да гений е :punk , ама двамата заедно са я писали(jointly) :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе не беше перфектен , ама и при мен завърши кофти.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Защо перфектния ден завърши така? :cry

защото си далтонист :)

колко пъти да ти се обеснява светофара,а ?

отгоре е червено-спира се задължително !

по средата жълто-включваш на първа предавка и се потготвяш за тръгване

най-отдоло зелено-тръгваш!

запомни го реда вече :) елементарно е

Link to comment
Share on other sites

2. Кой себеуважаващ се Пешо би позволил да му викат Пепи?!?!?!?!?!?
Определено не фигурирам в списъка. При идването си в Шопия забелязах, че Шопиянци изгарят от желание да се обръщат към Петровците с "Пепи"... Доста трудности ми е коствало да отуча заобикалящите ме хора от тази тенденция...
Link to comment
Share on other sites

Не толкова перфектния ден завърши добре с няколко бири и чудесна победа на Холандия над трагичната Италия :) Италианците толкова да са зле, че повече няма накъде. Перфектен щеше да е деня ама румънците не щяха да вкарат едно голче на скапаните французи и туй то. Жалко, можеше да е перфектен деня иначе :) Минава ми, че от два дена тука е жега, утре пак ще е жега, а жегата я мразим. Ако исках жега щях да ида в ЮАР да речем. Или да си седя в България :) То сега напук там сигурно е хладно :) Абе живот ли бе го опишеш...

Link to comment
Share on other sites

Не толкова перфектния ден завърши добре с няколко бири и чудесна победа на Холандия над трагичната Италия :) Италианците толкова да са зле, че повече няма накъде. Перфектен щеше да е деня ама румънците не щяха да вкарат едно голче на скапаните французи и туй то. Жалко, можеше да е перфектен деня иначе :) Минава ми, че от два дена тука е жега, утре пак ще е жега, а жегата я мразим. Ако исках жега щях да ида в ЮАР да речем. Или да си седя в България :) То сега напук там сигурно е хладно :) Абе живот ли бе го опишеш...

 

Хехе, на мен пък ми минава през главата, че думата жега вече напълно изчезна от речника ми.

 

Абе тия италианци верно много зле бе, все едно за първи път виждат топка, баси световните шампиони. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Галчето си има клонинг от мъжки пол. Поне относно високопарните самовъзхвални изказвания :)

Под локомотива яре търсиш :) Следващият път се захвани за нещо по-убедително ;)

 

2. Кой себеуважаващ се Пешо би позволил да му викат Пепи?!?!?!?!?!?

И това го казва човека с прословутата фраза "след всяко зло следва гуш" ?! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...