Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Напротив. Още няколко милиона ако не ги интересува, ще им писне да го рекламират. Това е мода, като всяка една тъпотия.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Напротив. Още няколко милиона ако не ги интересува, ще им писне да го рекламират. Това е мода, като всяка една тъпотия.

Демек да пробваме като с циганите - да им се дават права и свободи и да се надяваме да им омръзне, а не да искат още? Този модел работи толкова добре...

Link to comment
Share on other sites

Абе на мен ми се струва, че целия проблем не е в самите гейове. Повечето от тях са достатъчно умни и разумни хора, определено повече от мангалите, които са в мнозинството си едно просто стадо. Проблемът според мен идва от прекомерната толерантност - сякаш целия западен свят е изперкал да защитава права, да се бори за справедливост, да воюва срещу дискриминацията, да защитава онеправданите и се напъва да защитава малцинствата, да защитава свободите на хора и групи, които често не търсят подкрепа или защита. И нормално при такава удобна среда - всичките откачалки, трансполови, дето не се чувстват нито мъже, нито жени, нито овце и понеже има вакуум за защитаване на свободи - да изпищи, че са го дискримнирали и всичкото бели рицари да скочат да защитават правата им, че нямало тоалетна за хора, които са се родили хомо сапиенс, но вътрешно се чувстват пепелници. Та аре - ето ви скоро изискване за transspecies тоалетни...

Transnigger.png

Link to comment
Share on other sites

Демек да пробваме като с циганите - да им се дават права и свободи и да се надяваме да им омръзне, а не да искат още? Този модел работи толкова добре...

Не. Това няма нищо общо с казаното от мен.

Ако ще използваш циганите за пример: Да не се третират като малцинство или проблем, а като всички останали. Тогава те сами ще се интегрират или ще се изнесат.

Link to comment
Share on other sites

 

Това е много високо ниво на дзен и сигурно ще трябва да си приготвя няколко каси бира, за да почерпя от опита на Учителя :D Вероятно бая чакри, от трето до пето око и други такива неща ще трябва да си отворя, за да го стигна :lol:

Не, бе... То е като с правенето на английска ливада. Само дето не отнема толкова време.

Създаваш си някакъв вид презкурие и после го култивираш двадесетина години.

 

 

П.п. Ама за самото създаване ще ти трябват бая чакри да са отворени. Както и някои вуду ритуали, свързани с дивашко напиване. След тази инициация, вече става по-лесно нататък :D

Link to comment
Share on other sites

По темата - одеве в колата слушах коментари за тази новина: Канада издаде първия в света официален документ на бебе без пол

 

Родител на детето е Кори Доти - транссексуален човек, който не се самоопределя нито като мъж, нито като жена....
Link to comment
Share on other sites

Когато още обсъждахме гей парада, аз казах че да си правят каквото искат, стига да не парадират със сексуалността си и да не дразнят останалите, но съм против да осиновяват деца, защото възпитанието и израстването в такава среда е силен фактор, който може да промени човек, когато му се влияе непрекъснато от най-малка възраст. Същото е и с транссексуалните - тоя например си е издействал бебето да няма определен пол, после това бебе ще порасне в среда на транссексуални и е много логично, че тази среда ще остави силен отпечатък в целия му живот, като предопредели много неща. Пример - малко мангалче расте в махалата, рови се из боклуците сред тълпа други циганчета като него и като порасне, почти винаги става голям мангал и нищо повече ; друго подобно мангалче го взимат още като бебе и го осиновяват в чужбина - там расте в коренно различна среда, дават му обич и образование и след 15-20 години вече изглежда като нормален човек, изразяващ се правилно, обличащ се като всички останали и ако не е цвета на кожата, дори няма и да направиш разлика. Така че израстването в дадена среда е от първостепенно значение и за циганите, и за обратните, и за трансексуалните. :moon:

Link to comment
Share on other sites

Така че израстването в дадена среда е от първостепенно значение и за циганите, и за обратните, и за трансексуалните. :moon:

 

А мангалчето дали ще израстне различно в семейство цигани в махалата и в семейство хомосексуални цигани в съседната къща, пак в махалата?

Ами ако добавим и трето мангалче, в третата съседна къща, пак в семейство на хомосексуални родители, но те не са като коне с капаци, знаят, че сексуалните предпочитания не се насаждат, а си идват отвътре и са решили да оставят детето си да се развива както то си го чувства.

 

В теоритичния пример, доходите са едни и същи и на трите семейства и се развиват идентично в следващите 15 години.

 

Колко различно смяташ, че ще се развият трите мангалчета след 15 години? Аз бих заложил, че детето в третото семейство ще е най-щастливо, защото ще е израстнало в здравословно семейство, докато приятелчето му в първото, нормално, семейство, най-вероятно е гледало как баща му си ляга със съседките (от по-далечните съседни къщи), народил е още 10 братчета/сестричета и дори не е ясно, че помни детето на първото дете. Вероятността детето да е хетеросексуално е по-голяма от това да е с хомосексуални наклонности. След като 15 години е гледало как е нормално да си ляга с каквото дойде, да не зачита семейството си и жената да е робиня, вероятността да сметне това за нормално поведение и да го приеме като собствено е мнооого голяма. Още повече, че това поведение е по-интересно и лесно от моногамията в семейство, в което партньорите имат равни права.

 

Примерите, които даваш, не са правилни.

Сравняваш социална среда и расов манталитет, с лични предпочитания за един аспект от битието на даден човек.

Link to comment
Share on other sites

Не навсякъде това е възможно....да не говорим, че има и места, където ще ти пуснат цял ден отпуска, заради час отсъствие...

 

kotora е от хората, които са влезнали в работната сила след навлизането на по-цивилизованите работодатели в страната.

Явно е, че не се е сблъсквал с типична Бай Ганьовщина.

Link to comment
Share on other sites

 

Сравняваш социална среда и расов манталитет, с лични предпочитания за един аспект от битието на даден човек.

Демек едва ли не се опита да изкараш хомосексуалните двойки най-ценностните и грижовни? Айде стига бе? Забравяш доста основен принцип - ако си тъп олигофрен и жена ти също, познай какви ще бъдат децата ти! Така че е доста вероятно ако родителите му са малоумници и той да стане такъв. Ако това дете гледа как се събират еднополови двойки като родителите си и техни приятели дали няма да му окаже влияние? От друга страна като се замисля все ще му е по-добре от домовете за сираци...

Link to comment
Share on other sites

А мангалчето дали ще израстне различно в семейство цигани в махалата и в семейство хомосексуални цигани в съседната къща, пак в махалата?

Ами ако добавим и трето мангалче, в третата съседна къща, пак в семейство на хомосексуални родители, но те не са като коне с капаци, знаят, че сексуалните предпочитания не се насаждат, а си идват отвътре и са решили да оставят детето си да се развива както то си го чувства.

 

В теоритичния пример, доходите са едни и същи и на трите семейства и се развиват идентично в следващите 15 години.

 

Колко различно смяташ, че ще се развият трите мангалчета след 15 години? Аз бих заложил, че детето в третото семейство ще е най-щастливо, защото ще е израстнало в здравословно семейство, докато приятелчето му в първото, нормално, семейство, най-вероятно е гледало как баща му си ляга със съседките (от по-далечните съседни къщи), народил е още 10 братчета/сестричета и дори не е ясно, че помни детето на първото дете. Вероятността детето да е хетеросексуално е по-голяма от това да е с хомосексуални наклонности. След като 15 години е гледало как е нормално да си ляга с каквото дойде, да не зачита семейството си и жената да е робиня, вероятността да сметне това за нормално поведение и да го приеме като собствено е мнооого голяма. Още повече, че това поведение е по-интересно и лесно от моногамията в семейство, в което партньорите имат равни права.

 

Примерите, които даваш, не са правилни.

Сравняваш социална среда и расов манталитет, с лични предпочитания за един аспект от битието на даден човек.

Стига с това идване от вътре, бе!

Вземи се пообразовай малко за зависимостите (наркотици, бодибилдинг, носене в палячовски дрехи, сексуални предпочитания ако щеш). Никой не се е родил гей. Гей се става и за целта изобщо не е нужно да са те плющяли като малък или голям. Нужен е просто катализатор от околното, който да препрограмира една конкретна част от мозъка.

Link to comment
Share on other sites

Демек едва ли не се опита да изкараш хомосексуалните двойки най-ценностните и грижовни? Айде стига бе? Забравяш доста основен принцип - ако си тъп олигофрен и жена ти също, познай какви ще бъдат децата ти! Така че е доста вероятно ако родителите му са малоумници и той да стане такъв. Ако това дете гледа как се събират еднополови двойки като родителите си и техни приятели дали няма да му окаже влияние? От друга страна като се замисля все ще му е по-добре от домовете за сираци...

Не точно. Просто при хомосексуалните двойки има по-голям шанс за щастлив брак, защото контактите им са по-свободни.

Тоя основен принцип важи и за двете страни, затова изобщон е съм го споменал. Споменавам само аспектите, които се различават. Не мога да взема предвид всички променливи.

 

Стига с това идване от вътре, бе!

Вземи се пообразовай малко за зависимостите (наркотици, бодибилдинг, носене в палячовски дрехи, сексуални предпочитания ако щеш). Никой не се е родил гей. Гей се става и за целта изобщо не е нужно да са те плющяли като малък или голям. Нужен е просто катализатор от околното, който да препрограмира една конкретна част от мозъка.

 

Интерсно как по-точно да се пообразовам и как по-точно хомосексуализмът, и останалите неща различни от наркотиците спадат към графа "зависимости".

Не знам как се става гей, както и ти не знаеш.

Знам обаче, че не се става гей, защото има само гейове около теб и изведнъж ти щукнало да си гей от немай къде. Хората, които са хомосексуални в момента, да не са израстнали в хомосексуални семейства? Ми не са. На всичкото отгоре, има много хомосексуални хора, които имат брак и семейство с противоположния пол, само защото така е приело обществото и ей такива като вас правят от мухата - слон.

Да не говорим, че няма вариант, при който да има само и единствено гейове около теб, че да си чаааак толкова повлиян.

Link to comment
Share on other sites

Ама то и сега над 50% са си класическа Бай Ганьовщина..., че и по-зле даже...

Навсякъде е бай Ганьовщината.

 

Онзи ден сме на кифленския басейн Рафи в София. На един приятел му звънят да си премести колата, защото е спрял пред входа. Ии местим я, а около входа само АМГ-та и Рейнджроувъри. На тях не им бяха казали да се местят ;)

 

След това Излизаме и гледаме на едно Рено Талисман на капака някой малоумник надрал с ключ супер голямата чурка...

Link to comment
Share on other sites

Точно тия неща гонят читавите хора от страната. Ама не, ще ги връщаме като им гледаме 3тото дете. Или са тъпи до безобразие или са нагли пак толкова.

Link to comment
Share on other sites

 

Едно въпросче към теб с хипотетична ситуация - имаш фирма с 15-20 работници сред които и гей двойка. Ти си толерантен и хората си вършат работата не по-добре, но и не по-зле от останалите работници. Всичко си върви нормално, но един ден двамата идват облечени така 19437619_10154531990367461_5141670646893ще им направиш ли забележка или ще бъдеш разбиращ шеф? :D 

Link to comment
Share on other sites

Аз съм се подписвал как да идвам облечен на работа. Педал или не - това не е позволено. Все още са малцинство и ще играят по нашата свирка. Да ходи да се преоблече. На работа трябва да е работник, а не педал. Педерастлъка и ровене по хралупи - вкъщи

Link to comment
Share on other sites

Аз съм се подписвал как да идвам облечен на работа. Педал или не - това не е позволено. Все още са малцинство и ще играят по нашата свирка. Да ходи да се преоблече. На работа трябва да е работник, а не педал. Педерастлъка и ровене по хралупи - вкъщи

Ти може, ама тук на повечето места няма писмено изискване, така че законово не си го задължил. Защо ще го подтискаш? :D

Link to comment
Share on other sites

Львів се оказва прекрасен град. Пълен с интересни ресторанти, кафененца и т.н. Пъстър :))

Малко да ви подразня с хапване

 

https://goo.gl/photos/MhVMsb8UhSfHfFDbA

 

Снимките станаха малко размазани, но дават идея :))

Link to comment
Share on other sites

Едно въпросче към теб с хипотетична ситуация - имаш фирма с 15-20 работници сред които и гей двойка. Ти си толерантен и хората си вършат работата не по-добре, но и не по-зле от останалите работници. Всичко си върви нормално, но един ден двамата идват облечени така ще им направиш ли забележка или ще бъдеш разбиращ шеф? :D

 

Ще въведа дрес код за цялата фирма. Ще им обърна и внимание устно и съвсем нормално, защото подобна явна показност на сексуална ориентация е смущаваща за останалите работници и нарушава нормалния работен процес.

 

Това от снимката е висша мода за мъже, между другото. Разбрах защо я помести, но аз само да спомена. :)

Link to comment
Share on other sites

Ще въведа дрес код за цялата фирма. Ще им обърна и внимание устно и съвсем нормално, защото подобна явна показност на сексуална ориентация е смущаваща за останалите работници и нарушава нормалния работен процес.

 

Това от снимката е висша мода за мъже, между другото. Разбрах защо я помести, но аз само да спомена. :)

Висша мода? И кой нормален ще се облече така.

Ти може, ама тук на повечето места няма писмено изискване, така че законово не си го задължил. Защо ще го подтискаш? :D

щото е шибан педал
Link to comment
Share on other sites

Львів се оказва прекрасен град. Пълен с интересни ресторанти, кафененца и т.н. Пъстър :))

Малко да ви подразня с хапване

 

https://goo.gl/photos/MhVMsb8UhSfHfFDbA

 

Снимките станаха малко размазани, но дават идея :))

Чувал съм, че там големите халби с бира са 2литровки. Ако видиш нещо подобно ще е интересно да го снимаш. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...