Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

В спорт вижън в мола днес 20% намаление на всички стоки включително онези които отпреди си имат етикет -20% Грабнах едни маркови маратонки за тренировки от 100 на 64 лв вместо галошите на декатлона за 30. Иначе селяците дори в дъжда се плашеха от бариерата и спираха на две пресечки от входа, ебаси то дори да се плащаше левче или два, като сте 4-5 човека дошли от половин газова бутилка разстояние ще дадете още по някоя стотинка. Както и да е.

Link to comment
Share on other sites

А, ше плащат те. Да не са луди. Ще спестят цял лев, рискувайки да ги думне паякът. Може да изгори гориво за 2лв., докато паркира, ма той обича да "цака системата".

Честно, супер яко, че направиха платено паркирането в тея молове. Чиста работа - винаги има места. А най-гот е през седмицата, току до входа, места да искаш и в двата мола. Плащаш ли левче и песен. Не като преди, да си паркират колите на безплатния паркинг, щото по-хладно/по-топло и изобщо да не са в магазина, а някъде в съседство.

Link to comment
Share on other sites

Повечето подземни паркинги са забранени за АГУ. Та някои хора нямаме избор.

Само дето такива като теб,дето се съобразяват със забраните са рядкост...Тия с S класи на газ си спират спокойно..

Link to comment
Share on other sites

...такива ,дето се съобразяват...

Това, мисля, че ни е национален проблем :) Съобразяването с останалите..

Link to comment
Share on other sites

Добре, ве... Къв човек трябва да си, за да позволиш да ти заврат пиратка в задника и да ти го гръмнат!?! А кви хора трябва да са тия, дето им е дошла тази идея в закърнелите мозъчета като особено забавна!?!

 

П.п. Честно, иде ми да си пусна брада и да ходя към европата, та да прочиствам земята от това шкарто.

Link to comment
Share on other sites

Добре, ве... Къв човек трябва да си, за да позволиш да ти заврат пиратка в задника и да ти го гръмнат!?! А кви хора трябва да са тия, дето им е дошла тази идея в закърнелите мозъчета като особено забавна!?!

 

П.п. Честно, иде ми да си пусна брада и да ходя към европата, та да прочиствам земята от това шкарто.

Това е старо. Само не ми казвай, че не си гледал досега 3-те части за Слънчев бряг... Физиономията на доктора от Сънимед е просто неописуема.
Link to comment
Share on other sites

Това е старо. Само не ми казвай, че не си гледал досега 3-те части за Слънчев бряг... Физиономията на доктора от Сънимед е просто неописуема.

Не... Това е съвсем ново... От снощи.

А дрисльото от преди три години още се подвизава тук, но вече на трудов договор към тур оператор за пийняшки туризъм.

 

П.п. Един вид, известна личност е станал и сега го осребрява този факт.

Колко мъка има по този свят, Божейиии....

Link to comment
Share on other sites

Историята на Слънчев бряг :nugget:

За какви 3 части става въпрос?

https://youtu.be/vg_g_A97C6A

 

Задължително трябва да се гледат. И това е един от най - великите моменти:

 

https://youtu.be/W7zvPg3cTok?t=1125

 

А това е великият лекар:

 

https://youtu.be/W7zvPg3cTok?t=1380

 

Тук обаче все още не се е отчаял много.

Link to comment
Share on other sites

Да не си се подстригал?!

Нее.... Кайсиите са ми бръснати.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Отвъздъхнах си :)

 

Потготвил си се за черноморските сирени?

Стърже пияните чужденки :D Откъде иначе мислиш има толкова подробна информация отблизо :lol:

Link to comment
Share on other sites

Стърже пияните чужденки :D Откъде иначе мислиш има толкова подробна информация отблизо :lol:

Е... Може и да не ям нищо, дето да не съм го удушил със собствените си ръце и да не обличам нищо, дет да не съм го драл сам. Ама чак толкова мъжествен не съм. В това отношение като наистина върховни мъжкари съм признал англичаните и скандинавците... Ония ако знаеш само какви карпатски вълци, мечки стръвници и на Петка Страшника малки унуки стържат....

Направо ми иде да се комплексирам и да се самоизчезна безкрайно. Щот аз на такива не мога да го вдигна, кво остава да ги... правя квото и да било...

Link to comment
Share on other sites

Гадо, ония там са raid boss-ове... Само хора, дето много са гриндили могат да ги бутнат... нормалните кежуали не можем се справим с такива зверове :lol:

Link to comment
Share on other sites

По новините разпространиха потвърждението за нов рекорд в унищожаване на снайперистка цел. Някъде в Ирак, преди месец, снайперист от канадските специални части JTF2 е нацелил некъв джихадист от умопомрачителното разстояние от 3540 метра с McMillan Tac-50. :bowdown:

 

 

image.jpg

Link to comment
Share on other sites

По новините разпространиха потвърждението за нов рекорд в унищожаване на снайперистка цел. Някъде в Ирак, преди месец, снайперист от канадските специални части JTF2 е нацелил некъв джихадист от умопомрачителното разстояние от 3540 метра с McMillan Tac-50. :bowdown:

 

 

 

После за каква охрана и какви 5 лева говорим, като могат да те свитнат от километри... Тоя защо не намине и насам да думне Тиквата, Цветанов, Цацаров, Доган, Пеевски, Нинова и още един двама, да се стреснат малко политическия елит

Link to comment
Share on other sites

В Пловдив съм гледал от нашия блок в Тракия, люпещи семки хора на Альоша. Сега проверих, точното разстояние е 4.49км. Гледал съм с 700мм рефракторен телескоп...

 

199753_1776073914446_4207565_n.jpg?oh=01

 

Да, техниката ми е столевова, няма нищо общо с оптиката на пушката, но този снайперист има по-голяма вероятност да спечели от лотарията от колкото да го направи пак, а както знаем вероятността да умреш докато отиваш то тотото е по-голяма от колкото да го спечелиш. Та, с тия сигурно десетки променливи за този изстрел, снайпериста е бил голям късметлия :)

 

В момента има голяма мараня, но ще пусна телескопа от нас към копитото с дистанция от 9.95км. :) И преди съм гледал, виждат се хората, но нямам снимка.

Link to comment
Share on other sites

Та, с тия сигурно десетки променливи за този изстрел, снайпериста е бил голям късметлия :)

 

Викаш, същата ситуация, но по друго време - джихадистът си седи на един стол пред вратата на къщата...оня със снайпера изчислява променливите и натиска спусъка...куршумът излита и канадецът започва да брои...10...9...8...7...а през това време на оня другия му минава мисълта "Ебати жегата днес...я да отида до хладилника да си взема една бира...". Ей само тая променлива не беше предвидил оня от елитните части. :beer:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...