Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

По повод една дълга дискусия в друга тема ми минава следното нещо през главата. Аджеба някой интересувал ли се е на процентно отношение хомо-хетеро в различните раси?

 

Turn off this option! SM-G900F Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
На виждам как може да се види подобно нещо, при положение, че данните не са публични.

И кой има интерес да не са публични? Кое е точно секретното в това?

 

Turn off this option! SM-G900F Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

И кой има интерес да не са публични? Кое е точно секретното в това? Turn off this option! SM-G900F Turn off this option!

 

Нищо.

При това положение, някой интересувал ли се е процентно каква част от населението, по пол и раса, предпочитат цвета РОЗОВО пред останалите цветове?

Защо е секретна тази информация? Кой има интерес да е секретна?

Илюминати!

Link to comment
Share on other sites

Абе...ако питаме Виден за статистиката, той ще каже, че е само един и даже му знае името, ама го няма, че да го питаме... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

По повод предишната ни дискусия :)
cqs1497213445p.jpg

Link to comment
Share on other sites

Нищо няма да върнат...даже ако се водя от инфото в линка на plameni - тепърва и още ще взимат. Чета там една доста притеснителна информация за Израел и разни други страни и осъзнавам, че процентът на 'пидирасите' заплашително расте. :online2long:

Link to comment
Share on other sites

А що ве. Нали не ви пука кой къде си го ръчка. Нали било лошо да бъде забранено със закон.

 

Само репресии и забрани, нищо друго няма да оправи нещата.

Link to comment
Share on other sites

По повод предишната ни дискусия :)

 

И какво виждаме от тук? Че омразата срещу "огромния" враг, в лицето на хомосексуализмът, се вменява и на децата!!! Нали са много ценни децата? Не е ли по-добре да се оставят на страни от цялата тая тъпотия, вместо да им се навира всичко в лицето и да се използват като "представителни лица"? После няма да е толкова лесно да се вика "децата ни се влияят", но все ще се измисли друго тъпо оправдание.

 

Типично, елементарно, селяндурско поведение на комплексирани, подтиснати и невзрачни хорица. Същите, които вадят цигарите като влезнат в заведенията и казват "ми те и другите пушат". Същите, които спират в нарушение и отсичат - "няма кой да ми каже нещо". И същите, които после обвиняват правителството и околните, че някой ДРУГ им пуши в лицето, и че някой друг е спрял в нарушение, и им създава неудобство. Гниди.

 

@Midex: Нали не приемаш информацията от линка на Пламени като нещо, на което може да се има доверие дори и 2%?

Започни с първите 2 изречения от "статията"!

Причината да се покачва процента не е, че хомосексуалистите се увеличават, а че в днешно време хората са по-толерантни (относително) и повече хомосексуалисти си признават. За да установиш достоверността на процентите и като цяло възможността да се измери нещо подобно, можеш да си зададеш въпроса "на колко места съм упоменал сексуалната си ориентация като съм попълвал документ".

Запитали 1300 човека и 2% от тях били хомосексуалисти. Егати смеховната статистика. Ми ако половината са излъгали, че са? Ами ако всичките са излъгали, че не са? Със същия успех можеш да направиш извадка и от потребителите на този форум.

 

Аз пък искам да се репресират и подтискат всички хора, които дискриминират и злобеят срещу определена прослойка, само защото е модерно.

Искам да се затварят всички, които укриват данъци, без изключение.

И искам да се отнемат човешките права на всеки, който наруши закона по начин, по който се полагат повече от 2 години затвор.

Мнооооого по-вредни са от факта, че някакви си жени се задоволявали помежду си и решили, че искат да си живеят заедно.

 

Ако нещата продължават да се развиват така, както се развиват в момента, дискриминацията срещу хомосексуализмът ще влезне в графа Hate speech, редом с тази срещу негрите.

Link to comment
Share on other sites

Със същия успех можеш да направиш извадка и от потребителите на този форум.

 

Ам' че то тука май повечето са педерасти начело с модераторите...ако прочетеш някои рапорти или ЛС-та, получени от разни по-нервни или с липсващи първите 7 години потребители за последните десетина години - сам ще се убедиш, че е така. :lol:

Ангеле, стига вече сме го дъвкали - не става дума за предпочитанията, а за натрапването на предпочитанията. Като изключим разни изолирани случаи извършени предимно от футболни или нацистки агитки, не виждам кой какви права на обратните нарушава, че да се налага всяка година да се обличат в цветовете на дъгата и да демонстрират с парад в центъра на столиците какви са им точно сексуалните предпочитания. Не мислиш ли, че точно тези паради дразнят доста хора точно с това, от което се дразня и аз - някой да ми го натъква непрекъснато "Аз съм такъв!". Ами хубаво, бъди какъвто си искаш, ама не ми го натяквай и натъквай постоянно, че по някое време ще ми дойде в повече. Това е абсолютно същото както умишленото дразнене на католици и протестанти в Белфаст - протестантите си правят традиционния ежегоден поход-парад, но задължително маршрутът им минава през квартала на католиците, на които вече им е дошло до гуша да ги дразнят всеки път и то в техния квартал и...от там нататък знаеш какво най-често става. ;)

Най-добре всеки да си живее живота и да не се тупа постоянно в гърдите колко бил различен и нестандартен.

Link to comment
Share on other sites

По повод предишната ни дискусия :)

Това е адски грозно и напълно се присъединявам към мнението на w00x-a! В случая малоумните и неандерталско-първични родители на това дете са повече за съжаление, отколкото за порицание. За разлика от тъмните балкански схващания по въпроса, хомосексуализма не е нито болест, нито "социална мода" или въпрос на възпитание. Всяко дете с хомосексуална идентичност, родено в семейство с подобни неандерталски разбирания на родителите е обречено на кошмарен живот, но явно на неандерталците не им пука много за това.

Link to comment
Share on other sites

Момчиле, не може ли просто да се усмихнеш, да му се не види :)

Дълбокомислени словоизлияния за една картинка...

На мен ми беше адски смешна :)

Не разсъждавам за децата, родителите и възпитанието, а за картинката сама по себе си :D

Link to comment
Share on other sites

Това е адски грозно и напълно се присъединявам към мнението на w00x-a! В случая малоумните и неандерталско-първични родители на това дете са повече за съжаление, отколкото за порицание. За разлика от тъмните балкански схващания по въпроса, хомосексуализма не е нито болест, нито "социална мода" или въпрос на възпитание. Всяко дете с хомосексуална идентичност, родено в семейство с подобни неандерталски разбирания на родителите е обречено на кошмарен живот, но явно на неандерталците не им пука много за това.

За съжаление е детето им. Ще отрасне, възпитано в най-добрите "православно-морални" ценности, както обичат да наричат напоследък дребнавата злоба, ксенофобия и мутренски манталитет, която цари в нашите географски ширини (визирам Балканите като цяло). После щастливо ще се влее в масата на огорчени, озлобени и дребнави дребни хорица, дето все някой други им е виновен...

Link to comment
Share on other sites

Момчиле, не може ли просто да се усмихнеш, да му се не види :)

Дълбокомислени словоизлияния за една картинка...

На мен ми беше адски смешна :)

Не разсъждавам за децата, родителите и възпитанието, а за картинката сама по себе си :D

Галче, с цялото ми уважение, но картинката може би щеше да бъде смешна (пак се съмнявам), ако беше нарисувана. В случая става въпрос за истински детски същества и нещата хич не са до смях. Знаеш ли колко деца са изживявали кошмарни дни в подобни семейства, само защото са се родили "различни"? Да не говорим пък за случаите когато са прибягвали до самоубийство поради отчаяние. Изобщо не е за смях това.

Link to comment
Share on other sites

Момчиле, аз не знаех, че е минал парадът. Даже си мислех, че е фейк снимката. Стана ми смешно заради надписа. Тази сутрин видях, че е било наистина. В такъв случай не съм съгласна с начина на възпитание.

Лично аз далеч не смятам да възпитавам Ваня да бъде нетолерантна. Повече по темата нямам какво да кажа :)

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, стига вече сме го дъвкали - не става дума за предпочитанията, а за натрапването на предпочитанията. Като изключим разни изолирани случаи извършени предимно от футболни или нацистки агитки, не виждам кой какви права на обратните нарушава, че да се налага всяка година да се обличат в цветовете на дъгата и да демонстрират с парад в центъра на столиците какви са им точно сексуалните предпочитания. Не мислиш ли, че точно тези паради дразнят доста хора точно с това, от което се дразня и аз - някой да ми го натъква непрекъснато "Аз съм такъв!". Ами хубаво, бъди какъвто си искаш, ама не ми го натяквай и натъквай постоянно, че по някое време ще ми дойде в повече. Това е абсолютно същото както умишленото дразнене на католици и протестанти в Белфаст - протестантите си правят традиционния ежегоден поход-парад, но задължително маршрутът им минава през квартала на католиците, на които вече им е дошло до гуша да ги дразнят всеки път и то в техния квартал и...от там нататък знаеш какво най-често става. ;)

Най-добре всеки да си живее живота и да не се тупа постоянно в гърдите колко бил различен и нестандартен.

 

Разбрах те, но ти трябва да си научил, че на някой, който досажда, ако не му обръщаш внимание - той изчезва.

Просто ги игнорирай. Аз ги игнорирам и изобщо не обръщам внимание на паради и тям подобни. Ако не бяхме дискутирали тук, даже нямаше и да знам. Както и преди съм казвал, новини не гледам, вестници не чета, във фейсбук почти не влизам да разглеждам.

Да си правят митинги/паради, колкото си искат, но на тия паради да се спазват законите, които спазват и останалите членове на обществото - тези, неучастващи в парада, без значение каква им е сексуалната ориентация.

Въпроса е, че ако някой иска да дразни и да показва нещо, колкото повече показваш афект, толкова по-яростно ще те дразни и ще ти ги показва.

 

Момчиле, аз не знаех, че е минал парадът. Даже си мислех, че е фейк снимката. Стана ми смешно заради надписа. Тази сутрин видях, че е било наистина. В такъв случай не съм съгласна с начина на възпитание.

Лично аз далеч не смятам да възпитавам Ваня да бъде нетолерантна. Повече по темата нямам какво да кажа :)

 

Не е фейк снимката. Аз видях снимки на още 2 момиченца с такъв надпис в ръцете.

Link to comment
Share on other sites

Затова съм написала "МИСЛЕХ, че е фейк". Сутринта видях, че не е.

Сама по себе си е смешна.

В комбимация с парада, родителя и детето, вече е друга работа :)

Link to comment
Share on other sites

@Midex: Нали не приемаш информацията от линка на Пламени като нещо, на което може да се има доверие дори и 2%?

 

Линкът беше постнат не за да даде точни цифри, а като опровержение, че изобщо липсва публична информация.

В края на статиятата има над 50 линка към други източници...

Link to comment
Share on other sites

Искам да се затварят всички, които укриват данъци, без изключение.

И искам да се отнемат човешките права на всеки, който наруши закона по начин, по който се полагат повече от 2 години затвор.

 

Закривайте Галактиката! Няма да остане нищо извън кафеза!  :closed:

 

Сигурен съм, че и ти си укрил нещо, но не го съзнаваш. Ще кажеш, че не си знаел и затова не си го декларирал  :lol:

Влизай в затвора доброволно, че почвам подписка  :punk

Ам' че то тука май повечето са педерасти начело с модераторите...

 

Няма лошо! Както се отбеляза и по-горе в темата: тукА сме толерантни  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Педалите са напълно сбъркани извратеняци и няма място за толерантност, толерантен мога да съм към плешивите или към метълите примерно но не и към тези болни елементи. Гнус ме е и вече спирам всяко предаване или филм, където ми ги навират.

Link to comment
Share on other sites

Разбрах те, но ти трябва да си научил, че на някой, който досажда, ако не му обръщаш внимание - той изчезва.

Просто ги игнорирай. Аз ги игнорирам и изобщо не обръщам внимание на паради и тям подобни. Ако не бяхме дискутирали тук, даже нямаше и да знам. Както и преди съм казвал, новини не гледам, вестници не чета, във фейсбук почти не влизам да разглеждам.

Да си правят митинги/паради, колкото си искат, но на тия паради да се спазват законите, които спазват и останалите членове на обществото - тези, неучастващи в парада, без значение каква им е сексуалната ориентация.

Въпроса е, че ако някой иска да дразни и да показва нещо, колкото повече показваш афект, толкова по-яростно ще те дразни и ще ти ги показва.

 

 

Не е фейк снимката. Аз видях снимки на още 2 момиченца с такъв надпис в ръцете.

Пак ти казвам, живееш в твой идеален свят, а в действителност нещата не се развиват така. Когато някой е досаден, а ти му даваш още и още права, той започва да става все по-нагъл и да изисква все повече! То е очевидно, че ставаме свидетели на това, но тежко налаганите норми за толерантност и братство явно са успели да промият акъла на доста хора! Да те попитам тогава какво ти е мнението за тези Protesters%2Brallied%2Banti-Islamic%2BDu и на тях ли е добре да не се обръща внимание и да се надяваме, че ще им писне от безразличието ни?

Link to comment
Share on other sites

Пак ти казвам, живееш в твой идеален свят, а в действителност нещата не се развиват така. Когато някой е досаден, а ти му даваш още и още права, той започва да става все по-нагъл и да изисква все повече! То е очевидно, че ставаме свидетели на това, но тежко налаганите норми за толерантност и братство явно са успели да промият акъла на доста хора! Да те попитам тогава какво ти е мнението за тези и на тях ли е добре да не се обръща внимание и да се надяваме, че ще им писне от безразличието ни?

 

Даването на права не влиза в моята дефиниция на "не му обръщай внимание". И на какво основание да им се дават права? Какви права им се дават? С какво хомосексуалните са по-различни от хетеросексуалните, че да се подчиняват на различни закони? Ако наистина им се дават различни права, значи на някой много му убягва цялата концепция на "равноправието", която проповядват подобни паради.

 

Тези от снимката в общата картинка са точно като онези, които дискриминират хомосексуалистите. Те също искат да наложат своята идеология над останалите. С тая разлика, че тези ВРЕДЯТ на човечеството и нарушават ЗАКОНИ, а хомосексуалистите просто ДРАЗНЯТ произволни хора с начина, по който правят секс. Какви закони нарушават, пак да попитам, че да подлежат на дискриминация и разделение?

 

Усещаш ли какво искам да кажа?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...