Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Точно така, ся вече и в някви мазета има фитнеси. В този в който почнах да ходя е 110лв на месец 1 кондиционална тренировка е към 10, но може да се ползва и мултиспорт карта ;)

Демек е 1320 лв на година! Какво се учудвате за цените в Пулс и Orange?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Точно така, ся вече и в някви мазета има фитнеси. В този в който почнах да ходя е 110лв на месец 1 кондиционална тренировка е към 10, но може да се ползва и мултиспорт карта ;)

Масово ли заплатите вече са по 2 бона? 110 кинта на месец за Фитнес. 200 за ток. 50 за кабелна с нет, 300 за бензин, 50 за изплащане на айфон 7, 600 за заем/наем. Храна... Няма храна, на фотосинтеза.
Link to comment
Share on other sites

Еми не е малко.Има места където за близо 40 лв.месечно ще получиш възможност за сериозна физическа -и не само ,подготовка от знаещи преподаватели.И като казвам преподаватели имам предвид,че не е тясно ограничено с фитнес.

П.С.Примерно ето тук бих се пробвал :))

Link to comment
Share on other sites

Масово ли заплатите вече са по 2 бона? 110 кинта на месец за Фитнес. 200 за ток. 50 за кабелна с нет, 300 за бензин, 50 за изплащане на айфон 7, 600 за заем/наем. Храна... Няма храна, на фотосинтеза.

Не, масово са 350/450 наем/заем, на второ място е задължителното изплащане на Въйфон-а, и нататък за ток/ вода и каквото остане за ядене(тука мама и тате правят буркани). За бензин няма, караме на газ, събота и неделя... евентуално за буркани.

Link to comment
Share on other sites

Масово ли заплатите вече са по 2 бона? 110 кинта на месец за Фитнес. 200 за ток. 50 за кабелна с нет, 300 за бензин, 50 за изплащане на айфон 7, 600 за заем/наем. Храна... Няма храна, на фотосинтеза.

Аз давам 25 за мултиспорт карта :) 

Масово не взимат 2к, а някви 1200лв, но се правят, че взимат 4к ;) Там е проблема.  Ама нал имат айфон 7 :D 

Тва да се фукаш с парите си ми се вижда адска комплексарщина. 

Link to comment
Share on other sites

Ей за туй при Дино таекуондото :D Стапят ти лагерите за 40-на лева на месец, получаваш добро разтежение (щото то не е само да блъскаш мускули, хубаво е и пластичност да има) и си в идеална форма. Ако понапреднеш може и пердах да хапваш, пък ако и си повярваш - и на улицата може пердах да хапваш, че не е от най-практичните БИ :D

Link to comment
Share on other sites

Еми не е малко.Има места където за близо 40 лв.месечно ще получиш възможност за сериозна физическа -и не само ,подготовка от знаещи преподаватели.И като казвам преподаватели имам предвид,че не е тясно ограничено с фитнес.

П.С.Примерно ето тук бих се пробвал :))

Пише 12 посещения 55лв, освен това тези тренировки са за жени, ама ти си знаеш...

Link to comment
Share on other sites

Не, масово са 350/450 наем/заем, на второ място е задължителното изплащане на Въйфон-а, и нататък за ток/ вода и каквото остане за ядене(тука мама и тате правят буркани). За бензин няма, караме на газ, събота и неделя... евентуално за буркани.

Не успявам да разбера точно какво казваш. Знам каква ми беше последната заплата, къде съм живял и колко струва, за да живееш. Та 110 за фитнес не се вписват в бюджета.
Link to comment
Share on other sites

Пише 12 посещения 55лв, освен това тези тренировки са за жени, ама ти си знаеш...

Не са САМО за жени.Няма да тренирам пилатес или каланетика естествено.Нещо против тренировка на мъже и жени ли имаш? :grin:

Който има желание и възможност ще тренира 3 пъти седмично,аз нямам такава.за 8 тренировки цената е 42 лв.

Link to comment
Share on other sites

Не са САМО за жени.Няма да тренирам пилатес или каланетика естествено.Нещо против тренировка на мъже и жени ли имаш? :grin:

Който има желание и възможност ще тренира 3 пъти седмично,аз нямам такава.за 8 тренировки цената е 42 лв.

А какво Тае Бо? :lol: Ти си знаеш де... 

Link to comment
Share on other sites

Това е ЖЕСТОКО! :JC_golly:

Заканил съм се някой ден да отида това да го гледам отблизо, като снималия въпросния клип. Не знам само как ще уцеля дадено изстрелване, че нерядко се случва да ги отлагат поради различни причини.  :)

 

ПП. По въпроса за цените на фитнеса, аз плащам на месец по $20 за перфектен фитнес с ограничена клиентела и 24х7 достъп. :P

Link to comment
Share on other sites

E, тук е важно да се натърти колко скъпо е да се тренира, та балонестите батки да гледат още по-тежко...

Link to comment
Share on other sites

Заканил съм се някой ден да отида това да го гледам отблизо, като снималия въпросния клип. Не знам само как ще уцеля дадено изстрелване, че нерядко се случва да ги отлагат поради различни причини.  :)

 

Иди тематично на 17-ти тоя месец - тогава изстрелват първия българския спътник и ще може да казваш, че си присъствал на изстрелването му. :)

Link to comment
Share on other sites

E, тук е важно да се натърти колко скъпо е да се тренира, та балонестите батки да гледат още по-тежко...

В Пловдив не знам къде е скъпо да се тренира, освен ако не ходиш на единични тренировки в Тотал-а където е 7-8лв. На мен ми излиза колосалната сума от около 35лв на месец за неограничени посещения фитнес + много добро спа. Скъпо е да се храниш както трябва!

Link to comment
Share on other sites

E аз визирах разни пулсове, мулсове, полюции... Лично аз хич не харесвам фитнесите, не обичам да спортувам на закрито. Освен таекуондо и футбол, които освен останалото са интересни :)

Link to comment
Share on other sites

E аз визирах разни пулсове, мулсове, полюции... Лично аз хич не харесвам фитнесите, не обичам да спортувам на закрито. Освен таекуондо и футбол, които освен останалото са интересни :)

Да де аз в Пулса тренирам :)

Link to comment
Share on other sites

Блока слуша покрай мен Авет Маркарян с някви руски песни... Имам чувството, че бутилка водка мога да направя сега. Заеби.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...